Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2019/2020. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91

    Comment


    • #92
      Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Kakav je ovaj golman? Je li ga zapazio neko od ovih sto prate Primeru?

      Comment


      • #93
        Odlican je golman iako me jedno vrijeme bas nervirao svojim ponasanjem, ali objektivno radi se o bas dobrom igracu (golmanu).

        Zna li se koliko ce kostati transfer? Negdje sam procitao da je neki rekord u pitanju.

        Comment


        • #94
          Pa valjda 30 milki.

          Comment


          • #95
            Roma je imala procenat od buduce prodaje Sanabrije koji je valjda sad njihov igrac. Sad se odrekla tog procenta koji se procenjuje na 7-8 miliona, a dodace jos 18 miliona. Tako sam procitao.

            Comment


            • #96

              Comment


              • #97
                Inter jednostavno mora da napravi neki dil sa Napolijem za Ikardija.

                Iz objektivnih razloga ga niko više ne želi u Interu, on želi da ostane u Italiji (doduše nije ni bilo inostranih ponuda), Juve ga može uzeti za mnogo manje para krajem avgusta, a nijedan interista ne bi želeo da 8. najbolji strelac u istoriji kluba ode u najvežeg rivala i najjači tim lige za smešan iznos.

                Tako da ili 60m odmah, ili neka trampa sa Insinjeom itd.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • #98
                  Konte otpisao Ikardija i Radju. Konta da ce Ikardi pre otici u PL nego u Juve ili Napoli, mada ako ode u Napoli onda ce biti trka u troje za titulu posto je Sari neznalica jedna velika.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #99
                    Sari neznalica koji je sa Napolijem bio u trci za titulu do samog kraja sezone.

                    Comment


                    • Čuj trka za titulom u Italiji, još u troje Čak i da je bude, zna se ko na kraju osvaja..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Bold prediction: Konte biva otpušten pre kraja sezone, jer su on i Inter odlična kombinacija za eksploziju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                          Čuj trka za titulom u Italiji, još u troje Čak i da je bude, zna se ko na kraju osvaja..
                          Vala trku u troje nesto ne videh u zadnjih 10 godina u nijednoj od liga petice. Mozda one sezone kad je Atletico osvojio, 2013/2014. Tad je cinimi se bilo tesno do kraja i to sto je Barsa i Real sebi dozvolili da ispuse pred kraj sezone. Uvek jedna ili eventualno dve ekipe se izdvoje.

                          Comment


                          • Ali je u Italiji ipak najuzbudljivije. Sigurno najuzbudljivija liga. Pršti na sve strane, o derbijima da ne govorim, svake godine sve veći i veći i sve bitniji i bitniji.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              Ali je u Italiji ipak najuzbudljivije. Sigurno najuzbudljivija liga. Pršti na sve strane, o derbijima da ne govorim, svake godine sve veći i veći i sve bitniji i bitniji.
                              S kim se to raspravljas ?

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                S kim se to raspravljas ?
                                Sa dobrim duhom Kasperom.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X