Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2019/2020. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Manolas-Kulibali je za strahopoštovanje.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • #62
      Veseli Milan

      Comment


      • #63
        Koliki je to klub bio, ja sam se iznenadio da imaju regular navijače, više sam ih doživljavao kao neku grupu Ol star Glob trotera, kada su igrali Rajkard-Gulit-Van Basten.

        Epski pad, svakako.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • #64
          Marca javlja da ce Teo Ernandez preci u Milan.

          Comment


          • #65

            Comment


            • #66
              Izjeba se Juve sa ovom trampom.

              Mada otprilike da Kanselo ostaje obzirom da smo jednog beka već pustili, što i nije tako loše.

              Comment


              • #67
                Hteo je Spina da igra vise, nisu valjda mogli to da mu garantuju. On je hteo da ide jos u januaru zbog minutaze. Odlican igrac, zelim mu sve najbolje.

                A kazu za ovog malog Pellegrinija da nista manji talenat nije od Spine.

                Rabiot zavrsen. Ceka se jos De Ligt.

                A onda valjda bude jos neki transfer u veznom redu. Eriksen ili Ndombele, iako je ovaj iz Lyona blizu Tottenhama. Al puste zelje.

                Comment


                • #68
                  Ndombele uzima Totenhem kao zamenu za Eriksona valjda, kazu da su se igrac i Real dogovorili jos pre 2 meseca, ostaje jos sa Totenhemom da se sredi.

                  Can, Pjanic, Ramzi, Bentakur i Rabijo, dovoljno ne to, jos ako i Matuidi ostane...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • #69
                    Steta za Tanguya, zver od igraca.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Ndombele uzima Totenhem kao zamenu za Eriksona valjda, kazu da su se igrac i Real dogovorili jos pre 2 meseca, ostaje jos sa Totenhemom da se sredi.

                      Can, Pjanic, Ramzi, Bentakur i Rabijo, dovoljno ne to, jos ako i Matuidi ostane...

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Neće Matuidi da ostane, on će verovatno u Monako.

                      Zaboravio si Pelegrinija na sve to.

                      Pre dve godine su Pelegrinija dizali u nebesa, navodno hteli mi i Roma da ga dovedemo i odvede ga Roma gde je odigrao ispod svih očekivanja.

                      Možda kod nas procveta, ali u to vreme kada je prelazio u Romu je bio izvikan talenat u smislu da će imati vrhunsku karijeru, nešto tipa što se danas radi sa Kijezom.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Prototype View Post
                        Steta za Tanguya, zver od igraca.

                        Daj Boze da ga uvalimo njima, teska rupetina je postao, prosle sezone jedno 15 golova na njegovu dusu.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Brajkula View Post
                          Neće Matuidi da ostane, on će verovatno u Monako.

                          Zaboravio si Pelegrinija na sve to.

                          Pre dve godine su Pelegrinija dizali u nebesa, navodno hteli mi i Roma da ga dovedemo i odvede ga Roma gde je odigrao ispod svih očekivanja.

                          Možda kod nas procveta, ali u to vreme kada je prelazio u Romu je bio izvikan talenat u smislu da će imati vrhunsku karijeru, nešto tipa što se danas radi sa Kijezom.
                          Nije to taj Pelegrini. Vama je došao Luka Pelegrini, levi bek.

                          Baš veliki talenat, ali i dalje je sirov i ne znam šta ce da ispadne od njega. Igrao je par puta za Romu prošle sezona. Dobar tehničar, igra glavom, upitna defanziva, loša kondicija. Mislio sam sa ce Roma da ga gurne u prvi plan ove godine, ali vidim da nema nista od toga.

                          Znaci L.Pelegrini + 10 miliona za Spinacolu. Nije los deal za Romu s obzirom da je Spinacola trenutno bolji igrac i moze mnogo vise da doprinese Romi, samo povrede da ga zaobidju. Plata od 3m bode oci.

                          Comment


                          • #73
                            Au.....Spina je zverište, ali fakat prošle godine odigrao svega 4 takmičarska meča zbog povreda.

                            Smeće je CdS, al ajde

                            Contacts in the day between the #PSG and the entourage of #Bonucci. For now a simple survey

                            Comment


                            • #74
                              Znaci li to da Kanselo ostaje, nesto su utihnuli pregovori sa Sitijem? Ne bih bas da krenemo sa backup bekovima De Siljo i Pelegrini, kontam da ce ovi nasi opet juriti mucenog Darmiana koga ne znam iz kog razloga toliko gotive.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #75

                                Comment

                                Working...
                                X