Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2019/2020. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Očajnu drugu polusezonu ima Kijeza, meni on iskreno nije bolji igrač od Bernadeskija, al ajde.....ako on dođe to verovatno znači da ide Kosta, a možda i Dibala.

    Comment


    • #32
      Jel Kosta igrac Juvea ili Bajerna pa na pozajmici?
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • #33
        Juventusa, pa dve sezone je kod nas već.


        EDIT: Braća čizmići Dela Vale prodali mezimca Fiorentinu. Kapa dole vratili su je na stare staze posle svih onih čuda.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Brajkula View Post
          Očajnu drugu polusezonu ima Kijeza, meni on iskreno nije bolji igrač od Bernadeskija, al ajde.....ako on dođe to verovatno znači da ide Kosta, a možda i Dibala.
          Kjeza je igračina. Pratim 3x manje od tebe ali sam uspeo to da vidim. Pravi onaj igrač koji će biti 10 godina u klubu.

          Comment


          • #35
            Ma ide Kvadrado, eno spominje se Njukasl da nudi 30 milki. On je u klubu bio jer je bio Maxov mezimac, da mi je da ode i onaj bogalj De Siljo da ga ne gledam vise.
            Mnogo para za Kjezu, nije los igracic, mlad, brz, ali nadam se da to ne znaci i prodaja Koste. Dybala ce ostati nadam se, jedino ako ne ode u nekoj trampi za Pogbu mada to ce pre Alex Sandro.
            Bentakur ce izgleda produziti ugovor do 2024. godine, ocekivao sam vise od njega posle odlicnog SP-a, ali previse defanzivan, nema mesta za njega u prvom timu, samo backup.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Uroš View Post
              Kjeza je igračina. Pratim 3x manje od tebe ali sam uspeo to da vidim. Pravi onaj igrač koji će biti 10 godina u klubu.
              Nisam napisao da je loš igrač, već da je imao lošu drugu polusezonu. Evo Orsolini prešao igricu od kada je Miha doašo u Bolonju i niko ga ni ne spominje, čak će i da nam ga otkupi Bolonja. A igraju na istoj poziciji.

              Svaki Italijan će da bude lojalan Juventusu sve dok ga ovaj želi, to je uvek bilo, prvo zbog same zemlje, msm ima li igde lepše nego u Italiji ?

              Originally posted by bice View Post
              Ma ide Kvadrado, eno spominje se Njukasl da nudi 30 milki. On je u klubu bio jer je bio Maxov mezimac, da mi je da ode i onaj bogalj De Siljo da ga ne gledam vise.
              Mnogo para za Kjezu, nije los igracic, mlad, brz, ali nadam se da to ne znaci i prodaja Koste. Dybala ce ostati nadam se, jedino ako ne ode u nekoj trampi za Pogbu mada to ce pre Alex Sandro.
              Bentakur ce izgleda produziti ugovor do 2024. godine, ocekivao sam vise od njega posle odlicnog SP-a, ali previse defanzivan, nema mesta za njega u prvom timu, samo backup.
              Videćemo kako će Bentakur da izgleda kada dođe nov trener sa novom filozofijom igre, ove sezone je npr. i Pjanić tankovao. O Dibali me sramota da pričam.

              EDIT:

              Juventus reached an agreement with #Sassuolo for the signing of #Demiral (CB) for 15 mln€. He’s expected to stay at #Juventus & not be loaned out.

              [SKY ITALIA]
              Ovo je štoper za budućnost kakav crni Pavlović. A ovo znači da smo se od De Lighta oprostili ili znači da su novirali samo svirali k...

              Comment


              • #37
                Djampaolo raskida ugovor sa Sampom. Ne moram ni da govorim sta to znaci.

                Comment


                • #38

                  Comment


                  • #39
                    Deluje mi kao velika prevara taj Roko Komiso.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #40
                      Italy squad for the European Under-21 Championship
                      Goalkeepers: Emil Audero (Sampdoria), Alex Meret (Napoli), Lorenzo Montipo (Benevento)

                      Defenders: Claud Adjapong (Sassuolo), Alessandro Bastoni (Parma), Kevin Bonifazi (SPAL), Arturo Calabresi (Bologna), Federico Dimarco (Parma), Gianluca Mancini (Atalanta), Giuseppe Pezzella (Genoa), Filippo Romagna (Cagliari)

                      Midfielders: Nicolo Barella (Cagliari), Manuel Locatelli (Sassuolo), Rolando Mandragora (Udinese), Alessandro Murgia (SPAL), Lorenzo Pellegrini (Roma), Sandro Tonali (Brescia), Nicolo Zaniolo (Roma)

                      Forwards: Federico Chiesa (Fiorentina), Patrick Cutrone (Milan), Moise Kean (Juventus), Riccardo Orsolini (Bologna), Andrea Pinamonti (Frosinone)
                      Možda nije za ovu temu, ali dammmnn, kakva ekipa!
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #41
                        Upravo krenuo da okacim sliku ekipe. Vecina imena moze da konkurise za prvu ekipu Italijana.

                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Donaruma samo fali.

                          Vidim ih u 4-2-3-1, Barela i Pelegrini DMC/MC, AMC Zaniolo naravno, krila Orsolini i Kijeza, napad Kaen. Super tim, jedni od favorita zasigurno, da imaju samo jedno jako ime među štoperima to bili bilo to, svima po tri komada.

                          Comment


                          • #43
                            Di Bjađo je luzer, sto godina je na klupi i nikad ništa.
                            Imao je ogromnih problema sa Tomislavom Sivićem svojevremeno, dominirali smo ih igrački u Vićenci, Milan Gajić dao majku svih golova na toj utakmici.

                            Last edited by La Jugoslavia; 07-06-19, 10:53.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • #44
                              Desni bek Empolija Đovani Di Lorenco prešao kod Anćelotija u Napoli.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • #45

                                Comment

                                Working...
                                X