Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • овај каже Рафа је увек побеђивао, па не мисли да ће и са штакама да побеђује?

    шта се уморио Тим? играо сат времена па пауза и тако три пута, за то време је и Рафа тренирао...уосталом млад је тело се брзо опоравља...
    Last edited by Žika; 09-06-19, 14:09.
    sigpic

    Comment


    • ха ха не излазе из бекенда
      sigpic

      Comment


      • Kaže Mats kako je Timu čak i prednost što nije imao dan odmora, jer bi u protivnom imao previše vremena za razmišljanje o meču i da bi to negativno uticalo.
        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

        Comment


        • Ne mislim da će fizička priprema igrati ulogu, mali nije potrošen fizički.

          Comment


          • A vreme delimicno oblacno sa suncanim periodima , 21C vetar 5-6kmh/h...eeeee
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Cita li neko gde postuje ili idemo ono kud svi ... tu i mali...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Otkljucaj pa cemo pisati gde treba [emoji14]

                Dobro je Thiem pripremljen, nece to biti problem. Samo ne mogu da gledam jer sam na nekoj glupoj svadbi, kakvo je vreme, ima li vetra?

                Edit, napisa maxxa
                Last edited by s_hyperion; 09-06-19, 14:33.

                Comment


                • Pa otkljucano
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • E, ali.............od Tima jebote.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • tim mi je bio juce ubersimpatican,danas mi je odvratan

                      61 61,jebo ga finale,princ da ne kazem cega
                      Wizard

                      Comment


                      • Prejak je Nadal na Roland Garrosu. Ne na šljaci, na Roland Garrosu. Niko preko njega nije osvojio taj turnir otkako ga igra i ta činjenica je dovoljna.

                        Thiem je odigrao veoma dobar meč. Ponavljam da bi i u ravnopravnim uslovima izgubio. Iako ga sad svi projektuju kao budućeg osvajača ovog turnira (nakon što se Nadal povuče), ne bih se baš kladio u to iako ima velike šanse. Zaboravlja se da će u budućnosti za rivala imati mnogo mlađeg Tsitsipasa, a tu je i Zverev koji trenutno nije u centru pažnje, ali sigurno nije zaboravio da igra. Možda se pojavi još neko. Zbog toga polako sa kvalifikacijama "princ šljake".
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • I ja sam hteo da napisem slicno kao Amnesiac, dtoji sve da je Tiem sjajan igrac na sljaci, ali zaboravljaju se Cicipas, Zverev i ostale. Jos da dodamo da Tiem moze zijaniti ili muciti se sa mnogo slabije i nepoznatije igrace, nesto sto nije slucaj sa Novaka ili Nadala.
                          OVAKO

                          Comment


                          • tb

                            jebes sad i snjeguljicu i saputanje i patuljke i rudnik...
                            Wizard

                            Comment


                            • Što više razmišljaš, više si impresioniran.

                              14 godina, tri velika konkurenta u vidu Federera, Đokovića, Thiema i na koncu samo dva poraza. Najimpresivnije nisu bile one pobjede prilikom kojih je 'čistio' protivnike, već one koje je izvlačio na mišiće. Jedne od takvih bile su one dvije nad Đokovićem 2013. i 2014. godine jer sam u oba meča ušao uvjeren da Novak dobija.

                              @NI-u sam uoči polufinala 2013. godine rekao da Đoković sigurno pobjeđuje, Rafa me je šokirao. Godinu kasnije, gledajući finale i Novaka kako dobija prvi set mislio sam u sebi: 'Ne vidim kako će Rafa ovo izvući', toliko mi je Novak izgledao bolje. Naravno, opet me zajebAo.

                              Nakon toga sam sebi rekao da radije neću ništa pretpostavljati kad je Rafa u pitanju, nego što ću mu prognozirati neuspjeh. Lakše i njemu, lakše i meni. Nek se jebe.

                              Nivo igre, šampionskog mentaliteta, energije koje je utrošio na putu do ovih 12 titula spada u čisti nadrealizam. Kada bastion odbraniš protiv takvog spektra kvalitetnih igrača kakvi su Federer, Đoković i Thiem i to u rasponu od 14 godina karijere, šta reći i napisati a da ima bilo kakvu težinu kojom se može i približno predstaviti veličina tog dostignuća.

                              Nije to nikad bio samo top spin na protivnikog bekend, već čitav spektar njegovih kvaliteta kako fizičkih i tehničkih, tako i mentalnih. Tjeranje protivnika na hiljadu mini bitaka u jednom meču. Možda će izgubiti njih 10 ili 20, ali će dobiti preostalih 80. Slomiti te igrački, slomiti te fizički, slomiti te mentalno. Dvoručni, jednoručni, lijevak, dešnjak, hard hitter, pušer, grinder, servis volleyer, nikada nije bilo ni bitno. Svi su, manje više, prolazili isto.

                              Čuj 12.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Originally posted by Prle! View Post
                                Što više razmišljaš, više si impresioniran.

                                14 godina, tri velika konkurenta u vidu Federera, Đokovića, Thiema i na koncu samo dva poraza. Najimpresivnije nisu bile one pobjede prilikom kojih je 'čistio' protivnike, već one koje je izvlačio na mišiće. Jedne od takvih bile su one dvije nad Đokovićem 2013. i 2014. godine jer sam u oba meča ušao uvjeren da Novak dobija.

                                @NI-u sam uoči polufinala 2013. godine rekao da Đoković sigurno pobjeđuje, Rafa me je šokirao. Godinu kasnije, gledajući finale i Novaka kako dobija prvi set mislio sam u sebi: 'Ne vidim kako će Rafa ovo izvući', toliko mi je Novak izgledao bolje. Naravno, opet me zajebAo.

                                Nakon toga sam sebi rekao da radije neću ništa pretpostavljati kad je Rafa u pitanju, nego što ću mu prognozirati neuspjeh. Lakše i njemu, lakše i meni. Nek se jebe.

                                Nivo igre, šampionskog mentaliteta, energije koje je utrošio na putu do ovih 12 titula spada u čisti nadrealizam. Kada bastion odbraniš protiv takvog spektra kvalitetnih igrača kakvi su Federer, Đoković i Thiem i to u rasponu od 14 godina karijere, šta reći i napisati a da ima bilo kakvu težinu kojom se može i približno predstaviti veličina tog dostignuća.

                                Nije to nikad bio samo top spin na protivnikog bekend, već čitav spektar njegovih kvaliteta kako fizičkih i tehničkih, tako i mentalnih. Tjeranje protivnika na hiljadu mini bitaka u jednom meču. Možda će izgubiti njih 10 ili 20, ali će dobiti preostalih 80. Slomiti te igrački, slomiti te fizički, slomiti te mentalno. Dvoručni, jednoručni, lijevak, dešnjak, hard hitter, pušer, grinder, servis volleyer, nikada nije bilo ni bitno. Svi su, manje više, prolazili isto.

                                Čuj 12.
                                Bravo

                                Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                                - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                                - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                                - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                                - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                                - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                                - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                                - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                                - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                                Comment

                                Working...
                                X