Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve veze Barbara ima se Kobeom? [emoji4]

    Postavila sam to sinoc, znamo za izvinjenje...mada nesto ne znam za to officially da je bilo danas
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • pogresno sam citirao,hteo sam twit da kvotam,pa izvinila se na tw

      nema veze sa kobeTom...ionako laze da je hteo novaka u finalu-[latu bi dao da ga izbegne
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Prle! View Post
        Za razliku od prošle godine kada mu nisam davao nikakve šanse, ovoga puta mislim da će moći nešto napraviti.

        Pobjeda? Ne vjerujem, iako me ne bi iznenadilo. No od čišćenja, siguran sam, ništa nema.

        Thiem ima drugu auru oko sebe u odnosu na prethodne godine, čini mi se da je igrački i mentalno sve kliknulo i morao bi imati svoje šanse sutra.

        Ali, Rafa je Rafa.
        Uvijek je zadovoljstvo procitati tvoje,NI-eve i milooljine postove

        Comment


        • Originally posted by Prle! View Post
          Za razliku od prošle godine kada mu nisam davao nikakve šanse, ovoga puta mislim da će moći nešto napraviti.

          Pobjeda? Ne vjerujem, iako me ne bi iznenadilo. No od čišćenja, siguran sam, ništa nema.

          Thiem ima drugu auru oko sebe u odnosu na prethodne godine, čini mi se da je igrački i mentalno sve kliknulo i morao bi imati svoje šanse sutra.

          Ali, Rafa je Rafa.
          Bukvalno isto ovo sam napisao Shminki na fb malopre. Ok, stoji da je Rafko veliko favorit, al ne moze se tek tako reci da je sve gotovo. Dovoljan je malo slabiji dan Nadala i mozemo imati neizvestan mec. E sad poznavajuci Rafu, on uvek igra najbolje u zavrsnici turnira, tako da sumnjam da ce to izostati i sutra. Mislim da je Tiemov max jedan set sutra, i to vrlo verovatno onaj prvi. Videcemo sta ce biti, ocekujem dobar mec.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kakve veze Barbara ima se Kobeom? [emoji4]

            Postavila sam to sinoc, znamo za izvinjenje...mada nesto ne znam za to officially da je bilo danas
            Pa svidja mi se Barbara, naravno da ima veze samnom.
            OVAKO

            Comment


            • Nemci Krawietz/Mies sampioni u dublu.
              Mukica Zarom
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Pa svidja mi se Barbara, naravno da ima veze samnom.
                Da da, znala sam da ces nesto u tom stilu da odgovoris. Matora je ona za tebe

                Originally posted by gagana View Post
                Uvijek je zadovoljstvo procitati tvoje,NI-eve i milooljine postove
                Vauu kakva cast u kakvom drustvu
                Hvala, ali ja sam samo navijac
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Nemci Krawietz/Mies sampioni u dublu.
                  Mukica Zarom
                  Gledala sam, bolji su bili Nemci, a ako se ne varam skoro su prvi put osvojili ATP titulu (ne znam koju) i sada prvi GS
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Thiem mora da diktira igru, BH mora biti stabilan, ali sa dosta manje slajseva nego danas, jer onda ga Rafa lakše može držati na toj strani FH spinom. Forhendom mora napadati svaku kraću loptu ili da dobrim intenzitetom drzi Nadala na BHu dobrim dijagonalama dok se ne otvori FH paralela, to je najbolje radio Gofan u trećem setu.

                    Što se Rafe tiče, sve je jasno šta treba da radi protiv jednoručnih BHa.

                    Srećno Rafa!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Видим Тима не виде као победника, ???

                      Брзе ноге, стиже сваку лопту и распаљује сваку из све снаге,
                      увек је тако радио само што се сада добро увежбао и сад нека ми неко објасни како ће то Рафа да стигне његове проектиле, а Нован не може? Имаће Рафа исте проблеме које је имао и Новак... па неби било први пут да победи Рафу?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Gledala sam, bolji su bili Nemci, a ako se ne varam skoro su prvi put osvojili ATP titulu (ne znam koju) i sada prvi GS
                        Heilbronn CH (turnir koji je Filip osvojio i ove godine) .
                        Similis simili gaudet

                        Comment






                        • Wizard

                          Comment


                          • Sta li je ovde smesno?
                            Ima troll tennis ponekada dobre klipove kao onaj kada Novak lanasira lopticu u Madridu bese a udari Andya na changoveru u Londonu, sada su ponovili za Federera, losije uradjena . Ova veze sa nicim nema al ajde
                            Last edited by Maxx-a; 08-06-19, 22:55.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Sta li je ovde smesno?
                              Ima troll tennis ponekada dobre klipove kao onaj kada Novak lanasira lopticu u Madridu bese a udari Andya na changoveru u Londonu, sada su ponovili za Federera, losije uradjena . Ova veze sa nicim nema al ajde
                              pa eto,meni je smesno,prvo sam samo tima stavio

                              mi se ovde koljemo a on strika...

                              pa sta sad,treba dan zalosti da bude...idemo dalje,sutra je finale i navijamo za tima
                              Wizard

                              Comment


                              • Ma kakav dan zalosti , nego ne vidim poentu ove sale.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X