Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bese Barty nova heroina RG bila odustala od tenisa radi ragbia/bejzbola kojeg vec sporta popularnog u Aus?

    Neverovatan rezultat i tok zenskog dela turnira.Dobro za Simonu da je uspela da nekako otkine jedan GS
    Similis simili gaudet

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post

        Sta se primas buraz, sve je OK. Ceracemo se mi jos
        Cestitke na novoj tituli.
        Zaslužuje Thiem barem malo poštovanja

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post

          Sta se primas buraz, sve je OK. Ceracemo se mi jos
          Cestitke na novoj tituli.
          Mislim da nema potrebe za navlacenje, finale nije odigrano jos. Istina da je Rafa veliki favorit al potcenjuje se Tiem previse, a lik vec trecu godinu za redom igra sjajno na sljaci.
          OVAKO

          Comment


          • Pa ti onda stavi neku kintu da Tim uzima bar jedan set. Dobra kvota ako imas lovu za bacanje.

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Zaslužuje Thiem barem malo poštovanja
              Bio je bolji danas i zasluzio pobedu. Ovo je Rafina kuca, plus je finale. I da je Novak prosao za mene bi Rafa bio favorit. Ja ga danas nisam nigde unizio a ni omalovazavao, nisam ga nazivao buzdovanom, ni klempom a ni topuzom.
              Govorim samo ono sto je realno a svakako je realno da ga Nadal pocisti. A nema ni on vala nista od mog postovanja.
              Simpa lik, dobar igrac, nisam njegov fan, kratko i jasno.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Bi bio favorit i protiv Novaka, al nešto ne vjerujem da bi u slučaju finala sa Novakom večeras čestitao titulu

                Nisi noto

                Comment


                • Šta bi Nadal bez RG, imao 6 titula? Baš malo, nivo iznad Mareja.

                  Comment


                  • Rafa je veliki favorit. Medjutim ako Tim od pocetka krene na sve ili nista i ako ima dan, mozemo da imamo mec. Generalno, Tim je podcijenjen na sljaci. Po svim parametrima je on 2. igrac na sljaci u zadnje 3 godine. U krajnjoj liniji ima 4 uzastopna polufinala, ovo je drugo uzastopno finale.

                    Comment


                    • Nema nista od toga, mozda bi i bilo da se mec igra u ponedeljak. Bacice Tim sve sto ima na prvi set i tu ce ga Nadal iseci. Vise od jednog seta Tim nece uzeti a i to je pod velikm znakom pitanja. 3:0 za Nadala.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Nema nista od toga, mozda bi i bilo da se mec igra u ponedeljak. Bacice Tim sve sto ima na prvi set i tu ce ga Nadal iseci. Vise od jednog seta Tim nece uzeti a i to je pod velikm znakom pitanja. 3:0 za Nadala.
                        Ako dobro citam, i ti mislis da Tim moze uzeti set iako to nije sigurno.

                        Comment


                        • Da, to mu je neki max. za sutra ali mnogo realniji scneario je 3:0 za Nadala. Da su iole bili bolji uslovi za igru dobio bi Novak Tima sa 3:1.

                          Originally posted by NI View Post
                          Generalno, Tim je podcijenjen na sljaci. Po svim parametrima je on 2. igrac na sljaci u zadnje 3 godine. U krajnjoj liniji ima 4 uzastopna polufinala, ovo je drugo uzastopno finale.
                          Da ali to je igrom slucaja jer je Novak bio povredjen kao i neki drugi igraci iz TOP 10. TOP 5 u svakom slucaju.

                          Comment


                          • Za razliku od prošle godine kada mu nisam davao nikakve šanse, ovoga puta mislim da će moći nešto napraviti.

                            Pobjeda? Ne vjerujem, iako me ne bi iznenadilo. No od čišćenja, siguran sam, ništa nema.

                            Thiem ima drugu auru oko sebe u odnosu na prethodne godine, čini mi se da je igrački i mentalno sve kliknulo i morao bi imati svoje šanse sutra.

                            Ali, Rafa je Rafa.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • pre nego sto iscitam prethodne strane da kazem da je mec bio odlican,timu svaka cast i ako ima pravde uzima pehar
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Aha, dobro, ma boli te uvo uvek mozes da kazes niste me razumeli sta sam hteo da kazem, ne znam dobro srpski ;)
                                U onoj uzivo temi bio si nesto iskljuciv oko toga, a inace zalio se i Federer na uslove, samo on ionako nije imao sanse protiv Rafe, pa je bio pomirljiviji valjda sta li.
                                izvinila se vrlo brzo-korektno


                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X