Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by 147 View Post
    Jel se zna da li Novak igra u ponedeljak ili utorak? Nazalost verovatno ce organizatori hteti da ga stave u utorak iako ce tada verovatno skoro celog dana kisa da pada.

    Mora da trazi ponedeljak Novak. Ako ne bude igrao u ponedeljak vrlo moguce ce da igra u sredu, sto bi bilo 3 dana posle Rodzera.
    Od kad je Roger faktor na ovom RGu, posebno za Djokovica koji je skroz na suprotnoj strani
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #62
      Čitam ovo objašnjenje što Rodžer nije igrao prošle godine. Između ostalog zbog Mirkinog rođendana šta bi ove godine, da ga nije prestala slaviti.

      Comment


      • #63
        Zavera is coming.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #64
          Originally posted by torpedo View Post
          Čitam ovo objašnjenje što Rodžer nije igrao prošle godine. Između ostalog zbog Mirkinog rođendana šta bi ove godine, da ga nije prestala slaviti.
          Prosle godine je bio 40., slavili su na Ibici sa drustvom
          i tacno su se prosle godine u ovo neko dobar ili mozda malo ranije, pojavljivale slike sa Ibice, sa nekih zurki
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Zavera is coming.
            Dobro je, počeo sam da kriziram

            On topic:

            Ne vidim kako bi Nadal ovo ispustio. Bio bi favorit i sa težim žrijebom, a ovako mu se rivali mogu jedino nadati scenariju iz 2016. godine.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • #66
              Originally posted by amnesiac View Post
              Dobro je, počeo sam da kriziram

              On topic:

              Ne vidim kako bi Nadal ovo ispustio. Bio bi favorit i sa težim žrijebom, a ovako mu se rivali mogu jedino nadati scenariju iz 2016. godine.
              Ako si toliko siguran onda ulozi kucu na njega. Kladinice mu i dalje daju sanse nesto manje od 50%. Po meni dok god neko nema vece sanse od 50%( cak vece i od 55%) ne moze se smatrati velikim favoritom.

              Originally posted by bojanaBG View Post
              Od kad je Roger faktor na ovom RGu, posebno za Djokovica koji je skroz na suprotnoj strani
              Znam da to ne utice na Novakov zreb ili Novakove sanse da osvoji RG ali sve jedno ne volim kada Rodzer i Rafa dobijaju mnogo bolje termine od Novaka.
              Last edited by 147; 24-05-19, 21:08.

              Comment


              • #67
                Originally posted by 147 View Post
                Znam da to ne utice na Novakov zreb ili Novakove sanse da osvoji RG ali sve jedno ne volim kada Rodzer i Rafa dobijaju mnogo bolje termine od Novaka.
                Pa onda sve da ih naguraju u utorak, jer to bi bilo po tebi jedino fer resenje
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Pa onda sve da ih naguraju u utorak, jer to bi bilo po tebi jedino fer resenje
                  Ako Novaka stave u ponedeljak sve ce biti ok. Nazalost sumnjam da ce to da urade.

                  Takodje je sramota za jedan slem da druga polovina uvek prva igra. Bas bih voleo da vidim negde zasto je to tako.
                  Wimbledon ima mnogo bolju tradiciju sto se toga tice.

                  p.s Inace ovo nesto hladnije prolece bi moglo da pomogne Novaku ako dodje do zavrsnice.
                  Last edited by 147; 24-05-19, 21:30.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by 147 View Post
                    Ako si toliko siguran onda ulozi kucu na njega. Kladinice mu i dalje daju sanse nesto manje od 50%. Po meni dok god neko nema vece sanse od 50%( cak vece i od 55%) ne moze se smatrati velikim favoritom.
                    Ne igram kladionicu. Shvatiću savjet kao dobronamjeran i zahvaliti se uz negativan odgovor.

                    Ja nijesam siguran, samo imam mišljenje. Nije jinx, a još manje navijanje.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by amnesiac View Post
                      Ne igram kladionicu. Shvatiću savjet kao dobronamjeran i zahvaliti se uz negativan odgovor.

                      Ja nijesam siguran, samo imam mišljenje. Nije jinx, a još manje navijanje.
                      Slazem se da je spominjanje kuce bilo preterivanje. Mogao sam to drugacije da srocim. Dobio je Rafa jako dobar zreb, a kladionice su svega par procenata povecale njegove sanse. Zasto je tako ostaje veliko pitanje.

                      Comment


                      • #71
                        Mozda covek nema kucu...
                        Ne kontam te sa ovim terminima, jesi ti ozbiljan ili samo trolujes? Svakako u obe situacije nije dobro po tebi, ako si ozbiljan trebao bi da se preispitas malo, ako nisi onda bi trebao popiti ban zbog smaranje i trolovanje. Isto smaras i oko ono ko prvi servira u setu, mislim daj u redu je, ima neko ko je pametniji od tebe i mene i uveo je to pravilo koje je logicno i ispravno.

                        O kakvim terminima pricas ti covece, pa evo samo primera radi, Rafael Nadal usred Madrida ove sezone je dobijao vecernje termine, a da je prosao u finale imao bi manje od 24h za odmora(nesto sto je Cicipas imao al ok), i sta sad, to je neka zavera protiv Nadala? Boze sacuvaj, pogodilo se tako i to je to, svi moraju igrati kako nalozi organizator. Sta je lose u to sto Novak igra u utorak? Pa ne moze sve zvezde da igraju u isti dan, namerno oni to razvuce u 3 dana da publika moze sve njih da vidi. To sto ce mozda biti kisa u utorak je samo slucajnost, da je RAfa bio prvi nosilac bio bi on u utorak i to je to. Svakako imaju dan odmora izmedju meceva, nece to biti problem.
                        OVAKO

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Mozda covek nema kucu...
                          Ne kontam te sa ovim terminima, jesi ti ozbiljan ili samo trolujes? Svakako u obe situacije nije dobro po tebi, ako si ozbiljan trebao bi da se preispitas malo, ako nisi onda bi trebao popiti ban zbog smaranje i trolovanje. Isto smaras i oko ono ko prvi servira u setu, mislim daj u redu je, ima neko ko je pametniji od tebe i mene i uveo je to pravilo koje je logicno i ispravno.

                          O kakvim terminima pricas ti covece, pa evo samo primera radi, Rafael Nadal usred Madrida ove sezone je dobijao vecernje termine, a da je prosao u finale imao bi manje od 24h za odmora(nesto sto je Cicipas imao al ok), i sta sad, to je neka zavera protiv Nadala? Boze sacuvaj, pogodilo se tako i to je to, svi moraju igrati kako nalozi organizator. Sta je lose u to sto Novak igra u utorak? Pa ne moze sve zvezde da igraju u isti dan, namerno oni to razvuce u 3 dana da publika moze sve njih da vidi. To sto ce mozda biti kisa u utorak je samo slucajnost, da je RAfa bio prvi nosilac bio bi on u utorak i to je to. Svakako imaju dan odmora izmedju meceva, nece to biti problem.
                          Prvo i prvo neosnovano trazenje da se neko banuje je protiv pravila. Samo to cu reci. Kada te je neko stvarno vredjao ti si cutao naravno. Zasto je tako to samo ti znas.
                          Smeta ti sto ne volim Nadala ? Onda me zaobidji.

                          Nisam trebao da pomenem kucu svakako, ali ti preterujes. To je bilo u zargonu " Ako si toliko siguran da Rafa dobija, kladi se na njega". Ionako sam posle rekao da sam pogresio. Ne vidim razloga da se vracas na to.

                          Dovoljno sam analizirao razlike izmedju Rima i Madrida ( Velika je razlika izmedju finala u 16h i 18:30). Imas prava na svoje misnjenje, ali ako misis da Nadal i Djokovic imaju jednak tretman kod vecine organizatora onda se dobrano varas. Takodje se varas ako mislis da Novak i Rafa vrse jednake pritiske na organizatore.

                          I ne znam sta ti treba da spominjes Madrid kada je Nadal tamo igrao dnevne termine u 1/2 pet godina pre toga ( od 2013. do 2017. svake godine je Nadal igrao prvo polufinale u Madridu!). 2018. je ispao u 1/4. U Rimu takodje od kako je zijanio od Stana 2015. nije video nocni termin.
                          Last edited by 147; 24-05-19, 23:12.

                          Comment


                          • #73
                            Nadal vec duzi niz godina uz pomoc NIKE lobija namjesta zrijebove,to je toliko ocigledno da vise nema o cemu da se raspravlja.
                            Dok je Federer bio tu bilo je malo teze to iskombinovati,bas da obojici bude sve olaksano do finala,ali od kad je Rodzer napustio Nike sad to ide mnogo jednostavnije.
                            Ali dzaba im sve.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by 147 View Post
                              Prvo i prvo neosnovano trazenje da se neko banuje je protiv pravila. Samo to cu reci. Kada te je neko stvarno vredjao ti si cutao naravno. Zasto je tako to samo ti znas.
                              Smeta ti sto ne volim Nadala ? Onda me zaobidji.

                              Nisam trebao da pomenem kucu svakako, ali ti preterujes. To je bilo u zargonu " Ako si toliko siguran da Rafa dobija, kladi se na njega". Ionako sam posle rekao da sam pogresio. Ne vidim razloga da se vracas na to.

                              Dovoljno sam analizirao razlike izmedju Rima i Madrida ( Velika je razlika izmedju finala u 16h i 18:30). Imas prava na svoje misnjenje, ali ako misis da Nadal i Djokovic imaju jednak tretman kod vecine organizatora onda se dobrano varas. Takodje se varas ako mislis da Novak i Rafa vrse jednake pritiske na organizatore.

                              I ne znam sta ti treba da spominjes Madrid kada je Nadal tamo igrao dnevne termine u 1/2 pet godina pre toga ( od 2013. do 2017. svake godine je Nadal igrao prvo polufinale u Madridu!). 2018. je ispao u 1/4. U Rimu takodje od kako je zijanio od Stana 2015. nije video nocni termin.
                              Ma mozes ti mrziti ili ne voliti koga hoces, meni to ne smeta uopste, al o ovom rasporedu smaras, oprosti na izrazavanje al ozbiljno smaras. Haj jedan turnir, dva turnira, tri turnira, ali ne moze, znaci zaista NE MOZE svaki turnir da je neko protiv Djokovica i da je svet kontra njega. Bile su situacije kad je i Rafa ometan od organizatora, secam se pre desetak godina na Wimbledonu igrao protiv Soderlinga 3 il 4 dana, i to pazi kad se mec odlozio za treci dan za redom oni umesto da ga stave prvi na teren stave drugi par pre njega i naravno opet padne kisa i oduzi se mec. Ali to su retke situacije, i stvarno po meni glupost je da kukas celo vreme za jednu istu stvar. Pitao sam te, sta je kriv organizator ako u utorak pada kisa? Eto mogao je Rafa biti prvi nosilac, sta bi onda organizator uradio, mozda pomerio kisu?
                              OVAKO

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ma mozes ti mrziti ili ne voliti koga hoces, meni to ne smeta uopste, al o ovom rasporedu smaras, oprosti na izrazavanje al ozbiljno smaras. Haj jedan turnir, dva turnira, tri turnira, ali ne moze, znaci zaista NE MOZE svaki turnir da je neko protiv Djokovica i da je svet kontra njega. Bile su situacije kad je i Rafa ometan od organizatora, secam se pre desetak godina na Wimbledonu igrao protiv Soderlinga 3 il 4 dana, i to pazi kad se mec odlozio za treci dan za redom oni umesto da ga stave prvi na teren stave drugi par pre njega i naravno opet padne kisa i oduzi se mec. Ali to su retke situacije, i stvarno po meni glupost je da kukas celo vreme za jednu istu stvar. Pitao sam te, sta je kriv organizator ako u utorak pada kisa? Eto mogao je Rafa biti prvi nosilac, sta bi onda organizator uradio, mozda pomerio kisu?
                                Nije na svakom. Nisam kukao u Madridu. I ovde necu rec da kazem ako Novaka stave u ponedeljak. Da je Rafa prvi nosilac igrao bi u ponedeljak. Izborio bi se za to. Inace za Wimbledon, jel to bese ona godina kada je Novak igrao 6 ili 7 dana zaredom pa nije imao snage protiv Rafe u polufinalu(2007. godina)? Ne kazem ja da je uvek sve savrseno za Rafu, samo da cesto ima bolje termine od Novaka. Cista istina. Moguce je da ja malo precesto pricam o tomo, ali to moze da se kaze na lep nacin, bez velikih slova.

                                Takodje mislim da nije nebitno ako Novak igra svoj mec u sredu. Posle mozda opet pada kisa u cetvrtak. Na ovom nivou nijanse odlucuju, pa i dva odlaganja u prvoj nedelji mogu da budu bitna.

                                Ajde ovako, ja necu vise o tome rec da kazem tokom RGa, a ti neces da me napadas za to vise ?

                                Comment

                                Working...
                                X