Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ona koja ima cerku je zurila da bude sa cerkom. Ne moze gospodja da priceka.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Nije da se vec nije znalo koliko je jadna i bedna. Fuj

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Dozvoljeno joj sve to, zato je bahata.
        Majka, kraljica... šipak obican.

        I ovaj glupi Ben... gde mu pobeda feminizma pade na pamet. O boze svasta!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • ma Ben je idiot
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Click bait. Covek pise o temama koje mu mogu doneti klikove ,njegovi citaoci se pale, pa zato feminizam.. U sustini ako nije htela da saceka, bila uzrujana , svejedno ne bi i da je neka igracica imala pres


            Sto se meca tice nisam primetila da se ponasala kontroverzno, cak sta vise Sofiino ponasanje je bilo- in your face u vise navrata. Samo je hladno pruzila ruku i odbila reci koje je Serena htela da uputi na mrezi.
            Ne osudjujem ni odobravam , konstatujem .
            Similis simili gaudet

            Comment


            • A ko zna, mozda i one imaju istoriju kao sto Serena ima sa Stivens.

              Meni je skroz ok bila Sofija, cak i kada je rezignirano obrisla trag kojim je majka-kraljica liznula liniju, a isfolirana i glupava publika ispratila to zvizducima.
              Igra za sebe, nema tu respekta, ono Serenino urlanje je mnogo gore.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jedno je sigurno, Serena kao part time igracica u njenim teniskim i zivotnim godinama tesko da moze do slema.Mislim da je to i njoj samoj jasno.
                Meni je u ovom mecu delovala prilicno mlako, vise rezignirano a pomireno sa subinom nego besno.. Cak pomalo tuzno rekla bih
                Similis simili gaudet

                Comment


                • https://streamable.com/pxvz9


                  nikad ga nisam video da ovako popizdi
                  Wizard

                  Comment


                  • Evo ga video sa te pres konferencije:
                    https://twitter.com/slaycoric/status...735214081?s=21

                    Comment


                    • Branili ste je godinama, još 2008 i onog meča sa Jelenom Janković sam nanjušio i tvrdio MAJKU da je teški folirant i NULA od šampiona. Godinama pratim njene mečeve i ponašanja... Ovo poslednjih par godina je kulminacija.

                      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Evo ga video sa te pres konferencije:
                        https://twitter.com/slaycoric/status...735214081?s=21
                        pa postavio sam gore
                        Wizard

                        Comment


                        • Ja mislim da ona psihicki nije u redu.
                          Mentalni sam bolesnik,i tacno umijem da prepoznam neke simptome kod nje.
                          Nemojte olako da osudjujete.

                          Comment


                          • sportisti bi trebalo da budu zdravi da bi se takmicili,zar ne?nije samo doping kontrola tu...

                            slazem se sa vecinom,bahata je...a u lozi sam video (AKO sam dobro video) dobru delegaciju USTA-e...onu ketrin sam svakakao video
                            Wizard

                            Comment


                            • Sta se to desilo, nista ne čujem.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X