Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sta mislite, ko ce da prodje dalje osim Djokovica?
    Po meni, Djere i Lajovic imaju sansu, Zverev ako upadne u svoju crnu rupu, Lajovic sigurno moze da ga dobije, isto tako Kei ne igra ne znam kako sjajno, Djere tu ima jos vece sanse. Jedino mislim da Krajinovic nema nikakvu sansu, ne verujem da ce imati snage, a i da ima snage, Cicipas je u odlicnoj formi
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Iskreno, mislim da samo Novak prolazi.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ispada Novak od Caruso lagano.
        OVAKO

        Comment


        • Bogami, ako bude drzao prvi servis na 80% kao danas, svakome bi bilo malo nezgodno tu, pa i Novaku. Ali opet, pricamo o najboljem riterneru..

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            I sta mislite, ko ce da prodje dalje osim Djokovica?
            Po meni, Djere i Lajovic imaju sansu, Zverev ako upadne u svoju crnu rupu, Lajovic sigurno moze da ga dobije, isto tako Kei ne igra ne znam kako sjajno, Djere tu ima jos vece sanse. Jedino mislim da Krajinovic nema nikakvu sansu, ne verujem da ce imati snage, a i da ima snage, Cicipas je u odlicnoj formi
            Yup, potpuno iste stvari sam pričao. Definitivno u ta dva meča ulazim sa nadom. Pogotovo Dutzee. Zverev ni danas nije bio toliko dobar, koliko je Ymer bio kriminalan. Jedino što mu je top servis funkcionisao, svaki put kad bi se pojavila kakva-takva šansa, odmah bi je dobrim servisima neutralisao. Sve dok nije servirao za meč naravno. Mislim da su to ujedno bile i prve bl za Ymera
            Bilo ko normalniji od njega bi i uzeo taj set, a Ymer se potpuno raspao, onaj TB što je odigrao je za plakanje. Koliko taj momak ima užasan decision making, neshvatljivo. Počeo je meč sa servis volejima posle toga je prestao, ali ceo meč je imao neke alibi udarce sa povremenim naletima nerezonskih napada. Baš tanak teniski IQ.

            Inače, generalno mi se servis na ovom RGu čini učinkovitijim nego inače.

            Comment


            • Inace ne znam da li ste primetili, ali Bublik je danas protiv Tima 3 puta servirao iz ruke takoznani underarm serve i dobio je 2 poena.
              Ako se dovoljno vezba taj servis moze itekako da bude nezgodan. Naravno precesto takvo serviranje bi bilo suludo, ali ponekada da se iznenadi i iznervira protivnik moglo bi da bude jako dobro.

              Bas bih voleo da vidim taj servis protiv Rafe u praksi, tj. da vidimo kako bi se snasao. Sto je najvaznije, da li bi se iznervirao ? Recimo ovako nesto https://www.youtube.com/watch?v=90Onxls4F00.
              Last edited by 147; 30-05-19, 22:00.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Kladionice su reagovale i spustile kvotu na Zvereva za osvajanje turnira. Verujem da ce i protiv Novaka da mu daju oko 30% sansi( Dok bi Timu dali oko 40%, mozda malo manje). Olja, jel i dalje navijas za njega?

                Novaku kladinice od pocetka turnia daju ispod 50% da dodje do finala!
                Ja samo za Novaka navijam.
                Ne razumem pitanje.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ja samo za Novaka navijam.
                  Ne razumem pitanje.
                  Ucinilo mi se da si navijala za Zvereva protiv Milmana u prvom kolu...Moguce da sam pogresio.

                  Comment


                  • Zverev je nuzno zlo zbog Bautiste. Ako Agut prodje Fonjinija, Zverev je neophodan da se zaustavi ona tezina.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Ucinilo mi se da si navijala za Zvereva protiv Milmana u prvom kolu...Moguce da sam pogresio.
                      A to. Pa mislim ako treba da se opredelim izmedju njih dvojice, uvek cu za Zvereva. Ali to tada nije bilo neko navijanje, vec vise komentari oko njegove ocigledne patnje na terenu i problema koje ima.
                      I spadam u grupu koja ga ne pljuje, mada nisam neki fan.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Inače, generalno mi se servis na ovom RGu čini učinkovitijim nego inače.
                        Ovo sam hteo da napisem malopre, isti dojam imam. Brzi je ovaj Rg nego inace, namestaju titulu Rogeru.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A to. Pa mislim ako treba da se opredelim izmedju njih dvojice, uvek cu za Zvereva. Ali to tada nije bilo neko navijanje, vec vise komentari oko njegove ocigledne patnje na terenu i problema koje ima.
                          I spadam u grupu koja ga ne pljuje, mada nisam neki fan.
                          Ni meni se ne svidja da pati, ali znas kako je generalno u sportu. Dok jednom ne smkrne drugom ne moze da svane. Da je Zverev ispao Novaku bi kladionice davale oko 5% sansi vise nego sada da osvoji turnir. Nekoliko takvih dogadjaja vrlo cesto moze da okrene ceo turnir. Evo na primer, pretpostavljam da Bojana sada navija za Zvereva protiv Lajovica, jer je blizu Novaka u zrebu. Da su kod Rodzera negde pretpostavljam da bi to bilo obrnutno. Mozda jeste malo bezveze ali vecina "zagrizenih" navijaca ne samo da navija za svoje igrace, vec i u svim bitnijim mecevima(u kojima igraju neki drugi ljudi) navija tako da njihov igrac ima vece sanse za titulu.

                          Evo neka Bojana potvrdi moju teoriju.

                          Ja verujem da ona navija za Tima i Zvereva da stignu sto dalje. Da je Rodzer na mestu Novaka onda bi navijala protiv njih. Slicno sada navija protiv Cicipasa ( jer je blizu Rodzera) a i u Rimu i u Madridu u zavrsnici je navijala za njega.
                          Last edited by 147; 30-05-19, 22:28.

                          Comment


                          • Zaboravio sam da prokomentarisem Bustu koji izgleda sve bolje, kao da polako vraca formu na svoje mesto, ponovo je stena sa osnovne linije.
                            Nikako ne bi smeo da izgubi od Pairea sa ovom skalamerijom od FHa.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Ni meni se ne svidja da pati, ali znas kako je generalno u sportu. Dok jednom ne smkrne drugom ne moze da svane. Da je Zverev ispao Novaku bi kladionice davale oko 5% sansi vise nego sada da osvoji turnir. Nekoliko takvih dogadjaja vrlo cesto moze da okrene ceo turnir. Evo na primer, pretpostavljam da Bojana sada navija za Zvereva protiv Lajovica, jer je blizu Novaka u zrebu. Da su kod Rodzera negde pretpostavljam da bi to bilo obrnutno. Mozda jeste malo bezveze ali vecina "zagrizenih" navijaca ne samo da navija za svoje igrace, vec i u svim bitnijim mecevima(u kojima igraju neki drugi ljudi) navija tako da njihov igrac ima vece sanse za titulu.

                              Evo neka Bojana potvrdi moju teoriju.

                              Ja verujem da ona navija za Tima i Zvereva da stignu sto dalje. Da je Rodzer na mestu Novaka onda bi navijala protiv njih. Slicno sada navija protiv Cicipasa ( jer je blizu Rodzera) a i u Rimu i u Madridu u zavrsnici je navijala za njega.
                              Ne razmisljam ja nikad tako, bar nisam opterecena protivnicima u toku turnira.
                              Sok dozivim kod zreba i to je to. Sve ostalo kada se on procisti, a uvek se nekako izluftira, dobrodoslo i jos bolje nas snaslo, a da kukam ko ti ili Joker kod svakog, boze sacuvaj.
                              Ionako ce Novak se to da
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Juce se Dzumhur povredio, zato su predali, ali bas se povredio



                                damirdzumhur
                                Just a quick update on my retirment today in doubles match. 2 ligaments broken and contusion of shoulder bone after falling on court. Too early to say how long I will be off court but it could take up to 6 weeks. Will keep you posted. Thank you for your support

                                Zelim da vas kratko obavijestim o danasnjoj predaji u mecu parova. 2 ligamenta su pukla uz kontuziju kosti ramena nakon pada na terenu. Jos je prerano reci kolika ce biti pauza ali bi mogla trajati i do 6 sedmica. Obavijestavacu vas. Hvala na podrsci
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X