Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2019/2020

    Transferi i sve vezano za pripreme klubova za sledecu sezonu postavljacemo u ovoj temi.

    Vec je objavljeno da ce Aletiko Madrid napustiti Godin, Grizman i Hunafran sto su velike promjene za ovaj klub. Velika je vjerovatnoca da Filipe Luis i Diego Kosta odlaze a nije poznato sta ce biti sa Moratom iako je on izjavio da bi volio nastaviti karijeru u Atletiku. Simeone je izjavio da klub nece prioritetno dovoditi "zvijezdu" kao zamjenu za Grizmana a vec se nekoliko dana pominje da je Atletiko zainteresovan za Lakazeta.

    U Realu se isto ocekuje puno dolazaka i odlazaka. Luka Jovic je prema pisanju medija iz Madrida done deal kao i Azar sto su vec dva velika pojacanja. Sto se tice odlazaka, tu za sada nema nekih preciznijih informacija, sve je i dalje na nivou nagadjanja. Licno imam utisak da ni Zidan jos uvijek nije siguran na koga ne racuna za sledecu sezonu. Isko, Bejl i Marselo su imena koja su se najcesce spominjala u tom smislu. Ne znam da li je zvanicno ali izgleda da je jedino sigurno da ce Kejlor Navas otici iz Reala na kraju ove sezone.
    Last edited by ognjen; 07-06-19, 15:35.

  • #2
    Pojavili su se problemi oko transfera Jovića u Real. Izgleda Real neće da plati 100m koliko navodno Ajntraht traži.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • #3
      Ovi objavili da je Ramos trazio od Pereza da ga pusti u Kinu.

      Comment


      • #4
        Ovo za Ramosa se ispostavlja kao tacno jer je Perez potvrdio. Kaze da je rekao Ramosu da ga Real ne moze pustiti for free sto je Ramos trazio i to je logicno da tako ne moze. Ramos je vjerovatno isao na pricu da zasluzuje da mu dozvole to zbog svih zasluga u klubu koje ima sto je ok ali ipak to je jedna strana a posao je posao.

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            http://mondo.rs/a1189448/Sport/Fudba...aul-Bravo.html

            još Englezi da krenu da se hapse pa da Urke izdominira nad navijačem Šefilda.

            Comment


            • #7
              Di Marzio kaze ode Valverde.

              Roberto Martinez novi trener.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • #8
                Teško da će se sa Martinezom usrećiti, ali gore ne može biti od Vlaverdea.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Brajkula View Post
                  http://mondo.rs/a1189448/Sport/Fudba...aul-Bravo.html

                  još Englezi da krenu da se hapse pa da Urke izdominira nad navijačem Šefilda.
                  Hahaha, svi ali svi nameštaju. Kad kažem nameštaju znači prodaju bodove, igraju tri za tri, to su najčešći slučajevi.

                  Evo ti što ja znam jer me Den Hag protiv Fejnorda pre zeznuo 2 puta. Neki dan Fejnord - Den Hag 0 - 2

                  A gledaj ovo



                  + 17/18 Fejnord nerešeno i pobeda, evo ove sezone vratili Den Hag nerešeno i pobeda.

                  14/15 Fejnord 6 bodova odmah sledeći put Den Hag svih 6
                  Last edited by Cassius Clay; 28-05-19, 13:50.

                  Comment


                  • #10
                    Jok eto nece ga dovesti

                    Comment


                    • #11
                      Romero javlja da bi Nejmar mogao u Barselonu a Dembele u PSG.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Di Marzio kaze ode Valverde.

                        Roberto Martinez novi trener.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        A sada mnogi javljaju da Valverde ostaje trener.

                        P.S. I jos se izvinjavaju sto su netacno obavjestavali. Haos
                        Last edited by ognjen; 28-05-19, 23:20.

                        Comment


                        • #13
                          http://mondo.rs/a1189572/Sport/Fudba...alo-VIDEO.html

                          HAPSI !

                          Comment


                          • #14
                            Gomila gluposti "novinara".
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ognjen View Post
                              Romero javlja da bi Nejmar mogao u Barselonu a Dembele u PSG.

                              I ovo nije tacno.

                              Stvarno ne znam sta se desava. Mozda neko iz kluba Romeru salje netacne informacije.

                              Comment

                              Working...
                              X