Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76

    Comment


    • #77
      Mislio sam da je Atletiko odustao od Hermosa jer je Espanjol trazio oko 40m evra.

      Comment


      • #78

        Comment


        • #79


          Videcemo koliko se ovde Barsa zajebala, ali cinim se da jeste prilicno. Klinac izgleda kao velik talenat.

          Comment


          • #80
            Upsss

            Nabil Fékir and his team have decided to pause before accepting a €6m-a-year contract at Real Betis because he's holding out for a bigger club. (Source: L’Équipe)

            Comment


            • #81
              Idioti ce da prodaju sve da dovedu labilnog.

              Real Madrid are planning to use the money generated from sales of Isco and Marco Asensio to fund a move for Paul Pogba.

              Comment


              • #82
                Simeone
                "Mnogo sam razgovarao sa Antoanom. Grizman je napravio važan korak u karijeri preselivši se u klub kao što je Barselona. Cenim njegovu odluku. Obično su ljudi uvređeni kada se tako nešto dogodi u njegovom klubu, ali ja nisam. Za pet godina koliko je bio sa nama, bio je sjajan, radio je na nivou najboljih i odrastao je kao igrač," izjavio je Simeone i nastavio:

                "Kada je Grizman došao do nas, igrao je na krilnoj poziciji. Rekao sam mu da mora da igra bliže golu. On me je razumio i to mu je pomoglo da napreduje. Kao trenera, to me čini srećnim."

                Argentinac je naglasio da "izuzetno voli Grizmana."

                "Imam fantastičan odnos sa njegovom porodicom. Grizman ide u sjajan tim. Ako zadrži ritam, koji ga je učinio jednim od najboljih na svetu, imaće sjajnu sezonu,” dodao je Simone.

                http://sportklub.rs/Fudbal/Primera/a...e-uvredio.html

                Comment


                • #83
                  Objektivno, Barselona najljigaviji klub na kugli zemaljskoj. Evo proverava se i transfer Grizmana. Služe se uvek prljavim trikovima, zato im se i obije o glavu sve.

                  Sve koji ne pregovaraju kako treba, treba kazniti. A Barselona poslednjih godina prednjači

                  Comment


                  • #84

                    Comment


                    • #85
                      Po najnovijim informacijama Bejl će verovatno u Kinu
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • #86

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Zero_privilegi View Post
                          Objektivno, Barselona najljigaviji klub na kugli zemaljskoj. Evo proverava se i transfer Grizmana. Služe se uvek prljavim trikovima, zato im se i obije o glavu sve.

                          Sve koji ne pregovaraju kako treba, treba kazniti. A Barselona poslednjih godina prednjači

                          Šta ti znači da je neki klub ljigav? Povodom transfera igrača postoje neki propisi u okviru uefe kao i u zemljama odakle su pojedini klubovi. Tu postoje i tužioci i sudovi i kontrolori i razni nadležni organi, pa nek svako radi svoj posao, postoje i razne sankcije... Mislim da je to poslednja stvar sa kojom treba da se bakću navijači, pre svega jer nismo potpuno informisani i ne znamo sve detalje. A to nije razlog da paušalno pljujemo po vrhunskim klubovima, pa bila to Barsa, Real, Zvezda ili bilo koji drugi klub.
                          Brate, uživaj u lepoti fudbalske igre i zaboravi sve ostalo što je nebitno

                          Comment


                          • #88
                            Samo da ga povrede zaobidju, unistise ga.

                            Comment


                            • #89

                              Comment


                              • #90
                                Pominje se da bi Hames mogao ostati u Realu. To je mozda u ovom trenutku i najrealnije s obzirom da se Asensio povrijedio a Sebaljos presao u Arsenal.

                                Comment

                                Working...
                                X