Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Klauzula je placena u prostorijama La Lige i neka se njima obrate ako smatraju da ima osnova. A osnova nema jer je isplaceno onoliko koliko i iznosi klauzula a to je 120 miliona evra. Klauzula je iznosila 200m evra ali to je vazilo do 1. jula. Ovo je sada aktivirano a ne prije 1. jula.

    Kazu da su Barselona i Grizman dogovarali transfer prije 1. jula i da zbog toga treba platiti 200m evra.

    Kazu isto da su znali od ranije da ce Grizman preci u Barselonu, fino bi bilo postaviti pitanje zbog cega tada, kada su saznali za to kako kazu, to nisu rekli.

    A kada vec indirektno pominju neku korektnost u pregovorima i ko se kako ponasao, trebalo bi pitati ljude iz Atletiko Madrida kako su realizovali transfer Vitola kada je na snazi bio transfer ban. Tada su samo igraca kontaktirali i dogovorili uslove i onda isplatili klauzulu.



    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

    Comment


    • #62
      Ma meni komično, čuj traze jos 80M

      Comment


      • #63
        Barselona postala odvratnija od PSG-a

        Comment


        • #64
          Originally posted by Zero_privilegi View Post
          Barselona postala odvratnija od PSG-a
          Cuj postala. Psg nikad nije dovodio na pederluk igrace. Svaki igrac kojeg su doveli u zadnje vrijeme je odbijao trenirati na njihov zahtjev. Jadnici

          Comment


          • #65
            Ako vam je to kriterijum odvratnosti i jadnosti kluba onda je medju tim klubovima i Real Madrid, slozicete se.

            Grizman je u dogovoru sa klubom (Atletiko Madrid) objavio na kraju prosle sezone da ce otici jer su iz kluba zahtijevali da se izjasni sto znaci da su se dogovorili oko toga. Zbog cega je Atletiko potpisao ugovor sa Grizmanom u kojem je klazula iznosila 120m evra ako nisu zadovoljni sa tim iznosom je pitanje na koje oni trebaju odgovoriti.
            Last edited by ognjen; 13-07-19, 14:56.

            Comment


            • #66
              Jel se ovo Fekir dogovorio sa Betisom?

              Comment


              • #67

                Comment


                • #68

                  Comment


                  • #69

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Ognjen View Post
                      Ako vam je to kriterijum odvratnosti i jadnosti kluba onda je medju tim klubovima i Real Madrid, slozicete se.

                      Grizman je u dogovoru sa klubom (Atletiko Madrid) objavio na kraju prosle sezone da ce otici jer su iz kluba zahtijevali da se izjasni sto znaci da su se dogovorili oko toga. Zbog cega je Atletiko potpisao ugovor sa Grizmanom u kojem je klazula iznosila 120m evra ako nisu zadovoljni sa tim iznosom je pitanje na koje oni trebaju odgovoriti.
                      Poslednja stvar na svetu koja me zanima i uzbuđuje to su priče oko love prilikom transfera vrhunskih fudbalera... Običan svet o tome može samom da mašta, a neki se tu kao pale da l će Atletiko dobiti ili da l će se barsa iskesiti za 80 milki, za koju kintu će real dovesti mbapea... Mož misliti...
                      Prava stvar počinje, ako se na varam 18.avgusta, prvo kolo LA lige. Onda ćemo videti ko i gde istrčava na teren, koje su postave, taktike, uživanje u fudbalu... naravno da me pre toga zanima i ko će gde preći, al za koju lovu i pod kojim uslovima, baš me briga. Uostalom, zašto bi to mene uopšte i zanimalo, šta ja imam od toga?
                      Last edited by TopMix; 16-07-19, 12:10.

                      Comment


                      • #71
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • #72
                          Kukurelja se juce vratio u Barselonu a danas bi mogao da postane novi igrac Hetafea.

                          Comment


                          • #73
                            Kakva kradja

                            Comment


                            • #74
                              Sa kakvim klubovima je bio povezivan i sada na kraju ode u Betis

                              Comment


                              • #75
                                Nije mi jasno iskreno

                                Comment

                                Working...
                                X