Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glavno pitanje sada je koliko ce Nadal izdrzati da igra jos ove sezone?

    CEstitke inace na tituli, nije se dovodilo u pitanje.

    Comment


    • Bravo za Rafinja. Trka za GOAT-a postaje sve više i više epska, najverovatnije najepskija sportska priča u svim sportovima..

      Veliki šampion, drago mi je mnogo zbog njega.
      Bravo ćelavi..

      Comment


      • Samo da cestitam i da se odjavi

        Comment


        • Bravo Rafinjo
          Novak danas sa jucerasnjom pobedom ne bi imao sanse,da je u petak zavrsio nekako i dobio imao bi vece sanse nego Tim danas sigurno,ali ne bi bio favorit daleko od toga

          Comment


          • Posto mi je zabranjeno da komentarisem cao svima do sledece zemlje, posto trava je za krave

            Comment


            • Originally posted by jablan View Post
              Posto mi je zabranjeno da komentarisem cao svima do sledece zemlje, posto trava je za krave
              Iskusno.

              Comment


              • E cuj 12 titula na jednom gs turniru... Ne verujem majke mi, kakva je ovo velicina, cemu mi svedocimo. Cestitke i za Tiema, sjajno je igrao celi turnir, a i opcenito cele sezone igra odlicno.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Prle! View Post
                  Sumnjam da je bilo težeg sportskog izazova nego dobiti Rafu u Parizu.

                  Eo, gledali smo već 12 puta kako osvaja ovaj turnir i svaki put se sjebeš sa čim se protivnici u finalima sa njim moraju suočiti.

                  Nema šta, momak je malo loood.
                  Obozavam tvoje komentare
                  13/13!

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    U Queensu.

                    18
                    SAMPIONEEEEEE SAMPIONEEEE ALE ALE ALEEEEEEE
                    Uuuu mozes ti to bolje
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Pa nije mu pomogao inace ne bi trazio da se drugog dana igra na otvorenom sto Novak naravno nije prihvatio.
                      Pa kako se mec zavrsio potseti me? Na jedan jedini poen, mogao je lako i Rafa da dobije. Ne zelim da uveravam niko, ali ako mislite da ce krov pomoci Novaka da dobije Nadala na Satrieja onda nek vam bude, sta da ti kazem.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Prle! View Post
                        Sumnjam da je bilo težeg sportskog izazova nego dobiti Rafu u Parizu.

                        Eo, gledali smo već 12 puta kako osvaja ovaj turnir i svaki put se sjebeš sa čim se protivnici u finalima sa njim moraju suočiti.

                        Nema šta, momak je malo loood.
                        Definitivno!

                        93-2
                        sigpic

                        Comment


                        • Novak u sadasnjoj formi i onomad na W...Bog i sesirdzija
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kobe ne igra bas Tim fantasticno cele sezone. Neke turnire je odigrao fantasticno, neke ocajno. Za sredinu ne zna

                            Takodje gresis ako mislis da ce Nadalvo telo da izdrzava ovakve napore jos mnogo godina. Vreme ce pokazati.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Pa kako se mec zavrsio potseti me? Na jedan jedini poen, mogao je lako i Rafa da dobije. Ne zelim da uveravam niko, ali ako mislite da ce krov pomoci Novaka da dobije Nadala na Satrieja onda nek vam bude, sta da ti kazem.
                              Pa da nije bilo krova i da se mec nije igrao u dva dana Rafa bi ga dobio na otvorenom. Jel sada malo jasnije? By the way, jel ti sada bar malo jasnije nivo igre koji je imao Novak u finalu AO da bi pobedio ovakvog Nadala sa 3:0.

                              Comment


                              • Najveći izazov u sportu ikad dobit ovog čovjeka u finalu RG, to je nemoguća misija.

                                Može Federer bit najveći ikad, Djokovic najkompletniji ikad ali Nadal je daleko najbolji igrač ikad, a gdje bi bio da nije bilo ozljeda. 18-ta je tu i brojimo i dalje.

                                Velik si Rafa Nadal!❤

                                Comment

                                Working...
                                X