Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mir tamo, mislim ovde!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Zao mi Tima

      Forze, lazovcino jedna!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Oleeee ole ole oleee Rafaaa Rafaaaa!!!
        vamooos

        Jos 1 gem. Tu je i FH paralela, pre par gemova

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Zanimljiv si kao Nadal kad vadi gaće iz dupeta.
          Ajde mi objasni kako se Novak samoubio 2013? Znam da ces pecanje spomenut, al potseti se samo da je Rafa imao 2 1 u setovima i 6 5 uz servis u cetvrtog, il se to ne vazi?

          Fizicki je pao 2015 i 2016, al za to su bile krive i povrede.

          Eto vi cekajte da covek padne fizicki, da nameste krov, da bude snega u junu, a mi cemo brojati titule. Dok ne shvatite da je covek najbolji ikada na zemljanoj podlozi necete moci mirno da spavate. Cuj krov ako bi stavili Novak bi bio prvi favorit hahaha ja eto prosle godine na Wimbledonu vidim da je krov bas odmogao Rafi... Svasta.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by topspinforehand View Post
            Dobio je Rafa odmornog Novaka vec par puta (a i kad nije bio odmoran sam je sebi kriv - nije bilo problema sa kisom isl).
            Isto tako je cinjenica da ce se Novak vise umoriti od Rafe na putu do finala.
            Kakav god je Novam sa druge strane ako je Rafa dobar i vani 23+ stepeni bez oblaka Rafa je favorit.

            Mene je vise strah krova u direktnom okrsaju sa Novakom zbog odskoka isl
            Ako bi npr padala kisa u finalu isl, a ne zbog nacina kako ce Novak doci do finala...

            A sad, koje su sanse da bas za dan finala pada kisa oko 10 juna...ne bas prevelike.

            Sent from my LG-M250 using Tapatalk
            Od 2011 Rafaelo nema toliku prednost nad Novakom u RG i uopšte na šljaci. Moje mišljenje je da je Novak bio favorit 2011, 2015 i 2016, Rafaelo 2012, 2014, 2017 i 2018, a da su 2013 i 2019 ušli s približnim šansama. Za Novaka je problem što se moraju pogoditi termini i uslovi, a tu baš i nema sreće. 2011 2x ide u mrak, 2015 igra dan za danom završnicu, previše nesretnih okolnosti. 2013 je upeklo kao nikad (gle čuda samo 2 sunčana na cijelom turniru) a ove godine vjetar protiv igrača kojem moraš oduzeti vrijeme.

            Mene zanima da li smatraš da se na Rafaela ne bi odslikalo kad bi igrao 3 dana i četvrti izašao protiv Novaka? Naravno, da zamislimo da on mora dobiti 2 najbolja igrača pored njega, a ne obrnuto kao što je to uvijek slučaj.

            Čestitke Rafaelovcima na punoljetstvu. Za nadati se da će bar on preći Federera ako ovaj naš zatrokira

            Comment


            • Ajjj i ti Kobe..gde je bio Novak pre W, a gde Rafa?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Čestitke Rafi

                Comment


                • @Kobe

                  Rafa jeste najveći šampion i jedva čekam da podigne 18-tu titulu pa da mogu da sprdam Rodjine fanove sa Rodja+Soderling>Rafa ali to ne znači da ga Nole neće izuti sledeće godine.

                  I da slobodno me citiraj za godinu dana.
                  Last edited by Chiwwi; 09-06-19, 17:14.

                  Comment


                  • Prvo cestitke za Tima. Osvojio je jedan set sto mu je bio i max. Respect za to, nisam ocekivao. Sta reci za Nadala sem bravo sampione! Ocekivano i sasvim zasluzeno.

                    Comment


                    • Sumnjam da je bilo težeg sportskog izazova nego dobiti Rafu u Parizu.

                      Eo, gledali smo već 12 puta kako osvaja ovaj turnir i svaki put se sjebeš sa čim se protivnici u finalima sa njim moraju suočiti.

                      Nema šta, momak je malo loood.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Toooooooooooooooooooooo
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ajjj i ti Kobe..gde je bio Novak pre W, a gde Rafa?
                          U Queensu.

                          18
                          SAMPIONEEEEEE SAMPIONEEEE ALE ALE ALEEEEEEE
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Cuj krov ako bi stavili Novak bi bio prvi favorit hahaha ja eto prosle godine na Wimbledonu vidim da je krov bas odmogao Rafi... Svasta.
                            Pa nije mu pomogao inace ne bi trazio da se drugog dana igra na otvorenom sto Novak naravno nije prihvatio.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Greška. U drugom setu je pojačao servis, počeo je da servira ravnije, dok je manje koristio lik i slajs servise, za razliku od prvog seta.
                              Preciznost je presudila. To su i pokazali na TV-u.

                              A na kraju je umor odlucio.

                              Comment


                              • Šampioneeeee
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X