Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš me zanima za koga je to na forumu ulog veliki [emoji16][emoji23][emoji1787]
    Jasno je da Novak u ovakvim uslovima gubi svoju najveću prednost - preciznost udaraca.
    I protiv Tima su šanse danas jako male, a protiv odmornog Nadala i punog stadiona šanse i ne postoje.

    Comment


    • Ma idi, ovo danas je uživanje igrati [emoji4]

      Comment


      • ето џабе смо нападали Нолета, извинили се што нису знали да је судија прекинуо меч, а не Ноле...

        Наставк делује опасно за Новака, малиша удара као из топа..
        sigpic

        Comment


        • uhhh jbt

          Comment


          • Originally posted by joshmor View Post
            ma ok,ali jablan i kobe krvi žedni...pa zar dotle došlo,majka mu stara
            Jablan se nicije krvi ne zei napiti, niti ima ista protiv Novaka,decko je zabavni lik , odlican teniser i nase gore list al vecina Novakovih navijaca koji su ga lani posle cekinata sahranili da bi ga vec mesec dana kasnije uzdizali do nebesa su strasno neobjektivni ili ja imam takav utisak posto je vecina komentara na forumu bas od Novakovih i rodzerovih navijaca dok smo mi ostali manjina, e jablan ima nesto protiv tih neobjektivnih navijaca i uzvraca istom merom dok ga ne kazne. Sto se tice Federera i dalje tvrdim da pored Pelea ciji su golovi u vojsci sluzbeni, koji nikad nije igrao u Evropu niti osvojio zlatnu loptu, pored Sumahera koji je imao citab mejnstrim iza njega i autimobilsku i sportsku industriju i koji je umalo ubio svoga brata na utrci, koga nisu smeli klupski vozaci da preteknu itd, isto i za Rosiija su najvece prevare sporta marketinski likovi. Federer simpatican decko iz Svicarske ( mozete zamisliti iz svicarske) lepo osisan uvek obrijan familijarni tip koji nikad ne urlice i ne lomi rekete i koji pobijedjue Hjuita i Rodika gde god stigne sve dok se nisu pojavila ova dvojica i spustila ga ispod proseka, a ustvari dok je vio tinejdzer tatat je usao u finansijske probleme u nemogucnosti da finansira sve te slomljene rekete i ispade posle su ga obradili ali uvijek izadje to sto je sakriveno u kuti duse nalosiji gubitnik ikada

            Comment


            • Rastura ga dečko. Nemož ovo na silu, jači je Tim.

              Comment


              • не вреди има јак ударац..... да видимо сад како Ноле сервира па да знамо шта да очекујемо у наставку
                sigpic

                Comment


                • Neka drugačija energija je prisutna danassviđa mi se

                  Comment


                  • jako je krenuo klempavi...

                    Comment


                    • није лош сервис, сад чекамо да мали почне да силује и избацује у аут
                      sigpic

                      Comment


                      • evo je druga brejk loptica, mala, fina, hajde sad....

                        Comment


                        • ево почео да силује и избацује, БРЕЈК!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • toooo ružice...

                            Comment


                            • егал, сад изпочетка
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve izbacuje Domi
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X