Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Oni ne mogu da odrede da se igra od 11 pre podne jer to ne odgovara tv kucama a i publici je rano.
    A kad se ne igra uopšte onda im je top.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      A kad se ne igra uopšte onda im je top.
      Onda im je top topova. Igrace se svakako. Mecevi se odigrati moraju, ali se nece igrati kada njima ne odgovara. Ako ne danas, onda sutra, ali opet u terminu koji je njima najbolji.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Naravno, njihovo je pravo da budu retardi.

        Comment


        • Publika je tu

          Comment


          • pa normalno da je tu, nema sta da se radi na turniru kad pada kisa osim da se ceka
            a ovde su nasli mesto da se sakriju od kise...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Bokimajsta View Post
              Publika je tu

              To ti mene zezaš imam i to...

              Comment


              • Mislis Nesto ti blijeda ta slika zar nisi mogo naci HD

                Last edited by Bokimajsta; 05-06-19, 13:40.

                Comment


                • Hahahaha [emoji16]

                  Comment


                  • Ajde jos koju sliku ovog pokislog terena i ove cirade postavite vas dvojica pa da odem da se ispovracam... I onako mi nesto muka, taman da mi pomognete....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • a stadion open bol

                      naravno,cestitke bolu,to je mesto sa cirka 1500 ljudi(bRez googl-a) a ne evropska prestonica
                      Wizard

                      Comment


                      • Kad ovi prostori nekad dobiju slem, ne trebamo se bojati za organizaciju, stručnjaka iz te oblasti na bacanje

                        Comment


                        • Pomjereno za 15:30




                          Pa neki mecevi su poceli ranije nije bas da je sve trebalo startovat od 14h



                          Bar na 4K ide tenis

                          Last edited by Bokimajsta; 05-06-19, 14:00.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Kad ovi prostori nekad dobiju slem, ne trebamo se bojati za organizaciju, stručnjaka iz te oblasti na bacanje
                            Umrecemo mi do tada
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • da sam novak
                              Wizard

                              Comment


                              • Meni više nedostaju biciklisti, i oni pobegli od kiše
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X