Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu li to oni stavili sutra oba muska meca od 15:30h
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Jesam rekao? Jesam rekao da ce Federer napraviti cudo na ovom RG? Jos prije nekoliko mjeseci sam to rekao. Pa ja sam sebi najveci kralj!
      Jesi, secam se da si pisao da Fed cuti i trenira za sljaku i da ce sigurno doci do polufinala-sto jes jes

      Svaka cast Federeru, mada nisam sumnjala ni mrvice da danas nece dobiti mec.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Federeru je pozitivno to sto ima dobru seriju protiv Nadala i to da moze da odigra maksimalno opusteno, ovog puta nema bas nista da izgubi.

        Comment


        • U petak ce se igrati na mokroj sljaci,ako se ne varam jedini mec koji su oni igrali na mokroj sljaci na rg je 2011(to im je i poslednji) a taj mec je Roger izgubio na komplekse,iako je mogao sva prva 3 seta dobiti

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Odlicni, hrabri Fedja. Dva duboka forhenda i cao Stanko.

            Sto cini Fedja sa S&V, to je sprdnja. Ali to moze protiv slabih riternera, protiv Rafe ce to slabo ici, protiv Novaka nikako...
            Svakoa si u pravu. Odservirao 2 duple kad je servirao za meč.

            Neverovatno koliko je bio očajan Stanko na returnu. Deda ubio ga serve&volley kombinacijom na 2.servu

            Ako če Deda i Rafu dobiti na istu foru (serve&volley kombinacijom na 2.servu) bolje za Rafa da odmah (od sramote) završi karieru

            Comment


            • Roger je Stana sprdao ceo 4set do prekida sa osnovne,nije do mreze,to je samo poslednji gem

              Comment


              • Na forumu se budi optimizam i vjera u Fedju da moze napraviti nesto sto nikad nije, da se pridruzi Soderlingu i Novaku.. jer, istina, taj niz iz poslednjih njihovih meceva igra ulogu, nece biti pod pritiskom kao nekad, kada nije imao osvojen taj trofej + ako bude mokro, vlaga.. Svasta moze biti. Ono sto je sigurno je da ce dobrim dijelom primjenjivati danasnju taktiku, samo sa odredjenim varijacijama. Dakle, kljuc je: uciniti mec sto manje fizickim! Ako ko to umije, to je fedja. Pa da vidimo.. neka bude sto biti ne moze...

                Comment


                • Ma kako je spasio onu bp, drugi servis, s&v, a volej je bio pretezak, mislim da mi je srce stalo na nekoliko sekundi

                  sad 2 dana kuliranja
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bude li RF ovako igrao protiv Rafe neće se dobro provesti. Da nije bilo ovog prekida pitanje je kako bi se ovo završilo.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Jesu li to oni stavili sutra oba muska meca od 15:30h
                      A kad su trebali?

                      Comment


                      • Sramota je sto zene nisu stavili od 12h sutra. Turnir gubi smisao.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          A kad su trebali?
                          Od 14h naravno. Pogotovo ako ce biti vreme kao i danas.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Od 14h naravno. Pogotovo ako ce biti vreme kao i danas.
                            Biće gore.

                            Comment


                            • Idemo Petra

                              Comment


                              • Pokazao je Stanimal jos jednom koliko je opasan. Svaka mu cast. A i vama koji ste verovali u njega.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X