Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Tipsarevic mi je jedan od omiljenih tenisera za gledanje,ima sve udarce,igra pametno,ali ga zdravlje kroz karijeru nikako ne sluzi.

    Comment


    • #92
      Originally posted by 147 View Post
      Da li sam jedini koji misli da je potpuno nezasluzeno da Tipsarevic moze da igra na ovom RGu?
      Ponekad me mnogo nervira tah zasticeni rejting. Upadnes u 100 na svetu, kazes da si povredjen, i onda sledece godine igras sva cetiri slema :/

      A da ne pricam kako je pre par godina dobijao te zasticene rejtinge, sam Bog zna kako...

      U svakom slucaju nije Tipsa kriv. On samo koristi rupu u sadasnjem sistemu. To je cini mi se i Tursunov uradio pre par sezona. Lepo ce da zaradi oko 200.000$ od slemova ove sezone.
      Da li je bilo nezasluženo, kao LAV se borio druže.
      Originally posted by 147 View Post
      Ma Jankova borbenost i volja za tenisom su za svaki primer. Jedina mrlja ce mu ostati mnogobrojne predaje u karijeri. Par meceva koje je predao po meni nikako nije smeo( Kada je Sepi servirao za prvu titulu u karijeri, kada je gubio 5:1 protiv Janovica u trecem setu...)
      Zašto mrlja, pa nije on želeo povrede, nije nikad folirao zašta nažalost ima i dokaze.

      Šteta što nije imao snage da prodje dalje.

      Što bi Olja rekla Dimitrov i glava ccc.

      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • #93
        Lep tenis na obe strane u poslednja tri seta.
        Do Laslovog meca vise od sat vremena
        Similis simili gaudet

        Comment


        • #94
          Originally posted by cacanin View Post
          Da li je bilo nezasluženo, kao LAV se borio druže.

          Zašto mrlja, pa nije on želeo povrede, nije nikad folirao zašta nažalost ima i dokaze.

          Šteta što nije imao snage da prodje dalje.

          Što bi Olja rekla Dimitrov i glava ccc.

          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
          Vidi sad, da predas na mec loptu protivnika i nije bas eticki i ok, ali sve o svemu Janko je veoma gotivan i pozitivan lik.
          OVAKO

          Comment


          • #95
            Fila oprema kou nosi trenutno Schwarzman..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • #96
              Jbt koliko se dere ovaj Sonego, nervira me

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #97
                Bravo Djere, posle spasenih BL odmah pravi brejk 💪

                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • #98
                  Mahut strašan, ko zna odakle mu ovaj nivo

                  Comment


                  • #99
                    to niko ne zna, pa ni on sam
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kakav gem

                      Comment


                      • Kakav grozan ugao kamere

                        Comment


                        • Laslo ponovo morao da spasava BL, Ramos je na svakoj lopti bukvalno..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Odučava ga od tenisa Laslo

                            Comment


                            • Jedva Dijego iscupao tb u trecem, posle 5:1.. ovakve greske onomad nije pravio
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ajde, sta si se stiso Laciii
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X