Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Kakav su tb odograli Dimitrov i Vavrinka
    Poena na 8:8 i Vavrinkin bh je

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Znam samo da je Dimitrov ispustio 6:2. Kako god da je igrao Stan, do nije smeo da dozvoli...

    Comment


    • ooooo Grigore 6-2 i gubi TB. Šteta što su sve skrhali da se igra u isto vreme. RTS je ove godine ko nikad odradio sjajan posao.

      Comment


      • Odlican tenis su igrali u ova dva dana Grisa i Sten, svaka cast. Steta za tb
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Stan

          Kakva ga lepa nedelja ocekuje, prvo Cipiripija da izdominira, pa onda Rodzera da posalje da se sprema za travu, a zatim Rafu da dobije

          #believe
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Grisa i Stan se bas vole. Vrlo srdacan pozdrav na kraju.. Inace, nikad mi nece biti jasno kako skoro svi muski teniseri iz vrha smatraju da je Grisa fizicki najljepsi medj njima.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Grisa i Stan se bas vole. Vrlo srdacan pozdrav na kraju.. Inace, nikad mi nece biti jasno kako skoro svi muski teniseri iz vrha smatraju da je Grisa fizicki najljepsi medj njima.
              Haha a tebi se bas ne svidja
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Znam samo da je Dimitrov ispustio 6:2. Kako god da je igrao Stan, do nije smeo da dozvoli...
                Desava se, nije ni prvi ni zadnji

                Evo ga taj bh

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Grisa i Stan se bas vole. Vrlo srdacan pozdrav na kraju.. Inace, nikad mi nece biti jasno kako skoro svi muski teniseri iz vrha smatraju da je Grisa fizicki najljepsi medj njima.
                  Pa ne znam šta ti to nije jasno

                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Jel to bila neka anketa među teniserima

                    Comment


                    • Ne znam za vas, ali meni Nole izgleda ko da će kolabirati
                      Čim zakaže servis i udje u kraću razmenu, gubi poen (osim kad ovaj preko ne napravi gršku, a uglavnom prosipa)

                      Ne valja ovo
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Jel to bila neka anketa među teniserima

                        Mislim da ne treba anketa, svi se slažemo
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Haha a tebi se bas ne svidja
                          Pa ne nesto. Ozbiljno, nije, vala, takva ljepota, a sjecam se da su na to pitanje kao iz topa svi njega navodili. Da nije onako sklempav, Timotije bi mi bio veca faca. Cicipas pogotovo, samo on tada nije ni bio poznat.. Fonjini je tek bog za njega, no je kratak...

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Mislim da ne treba anketa, svi se slažemo
                            Šta se ti mješaš teniserima ne

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Šta se ti mješaš teniserima ne
                              Pa valjda ja bolje znam
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Pa ne nesto. [emoji3] Ozbiljno, nije, vala, takva ljepota, a sjecam se da su na to pitanje kao iz topa svi njega navodili. Da nije onako sklempav, Timotije bi mi bio veca faca. Cicipas pogotovo, samo on tada nije ni bio poznat.. Fonjini je tek bog za njega, no je kratak...
                                Mislim da mu je vaznje sta kazu zene, al ajd sad kad se guras
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X