Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav braćo forumaši i sestre forumašice, ljubi vas brat vaš napaćeni..

    Recite mi kako je igrao Nole i dali su reflektori instalirani ove godine na RG. Vidim da brat Del potro igra na novom terenu(Botanička bašta).

    Comment


    • Neverovatno samo kaki neki likovi izniknu odjednom na slemove i posle ih nema nigde do kraja zivota. Evo sad ovaj Hoang na pragu da veze 2 slam pobede, a ne moze dobiti neke podprosecne challenger i itf igrace na sljaci. Strasno... A i Nando je degen, 5 4 i 40 0 ne uzme u treceg seta.
      OVAKO

      Comment


      • Jel ovo sutra samo Fića od naših.

        Comment


        • Veliki Hoang

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Neverovatno samo kaki neki likovi izniknu odjednom na slemove i posle ih nema nigde do kraja zivota. Evo sad ovaj Hoang na pragu da veze 2 slam pobede, a ne moze dobiti neke podprosecne challenger i itf igrace na sljaci. Strasno... A i Nando je degen, 5 4 i 40 0 ne uzme u treceg seta.
            U prvom kolu je često i izgledao kao futures igrač, a danas ga je mnogo više sralo. Servise ne znam je l promašio nekad kad je bilo bitno, zadnja 2 seta je prvi ubacivao bar 75% čini se, i to na šljaci, kao da igraš protiv nekog servera
            Mada i ovde je samo Nando kriv posle one 3 SL na svoj servis. Počistiće Monfa amatera

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              U prvom kolu je često i izgledao kao futures igrač, a danas ga je mnogo više sralo. Servise ne znam je l promašio nekad kad je bilo bitno, zadnja 2 seta je prvi ubacivao bar 75% čini se, i to na šljaci, kao da igraš protiv nekog servera
              Mada i ovde je samo Nando kriv posle one 3 SL na svoj servis. Počistiće Monfa amatera
              Ma ja sve to znam, veruj mi, milion njegovih meceva sam odgledao, lik cesto ulazi u rupe, nema neke margine u igri, a o sljaci da ne pricamo, ispod prosecan challenger igrac. Al eto usao je Roger Federer u njega izgleda, naucio lik kako se igra tenis i eto ga u treceg kola. Sad nece ni gem uzeti protiv Gaela al ko da je bitno. Eto onaj Bolt sto je dobio Simona na AO nije mec dobio od tad do dan danasnji.
              OVAKO

              Comment


              • Ma šta dalje da pričamo, kad imamo i primer Pouillea sa AO pa do RG. Nemaju identitet, stičeš utisak kao da im je svaki meč sa jednakim ili slabijim protivnicima 50% 50%, bacaš novčić, pa nekad izađe ista strana 10 puta za redom i tako u krug

                Comment


                • Sve vraca Nishioka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Jel ovo sutra samo Fića od naših.
                    I Laci
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Krunic dobila prvi protiv Curenko i u drugom 2:0...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        I Laci
                        A dodali su sad ostale terene, bila samo tri

                        na zvaničnom sajtu stavili su raspored za sutra, kad sam gledao bila nepotpuna
                        Last edited by torpedo; 30-05-19, 18:31.

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          A dodali su sad ostale terene, bila samo tri
                          Ne raz

                          A to kada si gledao raspored?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ne raz

                            A to kada si gledao raspored?
                            Daaaa

                            Malo me nervira ovaj RG, ko da ne igraju u Evropi, sve nešto nepraktični termini do sad

                            Comment


                            • Neprakticni
                              Ne odgovaraju ti, a?


                              Dobi Delpo, a Hacanov izgubi treci sa 0 ccc pih steta za tb u drugom -.-
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bila bi steta da izgubi Fonjini. Bilo bi dobro da Agut sto pre ispadne. Em sto ne odgovara Novaku, em sto mi ostavlja utisak da je prljav igrac.

                                Comment

                                Working...
                                X