Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitao bih Nadalu na 12 RG ovom prilikom.
    Bravo za tebe.

    Comment


    • Nedaj se Timi, biće ovo tvoj pehar ubrzo.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Pa da nije bilo krova i da se mec nije igrao u dva dana Rafa bi ga dobio na otvorenom. Jel sada malo jasnije? By the way, jel ti sada bar malo jasnije nivo igre koji je imao Novak u finalu AO da bi pobedio ovakvog Nadala sa 3:0.
        Vazi da bi ga dobio. Ne kontas da Rafael Nadal na sljaci u Parizu je sasvim druga prica, nemoguca misija za bilo koji igrac. Dolazio je Novak i u mnogo boljoj formi nego AO 2019 pa isao praznim rukama. Uzivajte dok telo Nadala ne popusti, do tad redjamo i brojimo trofeje na RG.
        OVAKO

        Comment


        • 10 titula na RG su naveci uspjeh u istoriji tenisa. Nadal je vec dva vise od toga. Koji ce biti konacni broj?

          Definitivno ga je lakse pobijediti u ranijim kolima. U principu se Nadal manje potrosi od drugog finaliste.

          Comment


          • Cestitke Nadalovcima, dominantno osvojen turnir, svaka cast.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              10 titula na RG su naveci uspjeh u istoriji tenisa. Nadal je vec dva vise od toga. Koji ce biti konacni broj?

              Definitivno ga je lakse pobijediti u ranijim kolima. U principu se Nadal manje potrosi od drugog finaliste.
              Ne bih se slozio da je teze osvojiti 10 RGa nego 10 Wimbledona. Margine na travi su mnogo manje, i cesto se mec svede na nekoliko poena.
              Na sljaci ako je neko bolji onda je mnogo veci favorit. Naravno ne zelim da umanjim Nadalov uspeh, to jeste najveci uspeh u tenisu, ali smatram da je tako nesto najlakse uraditi na RGu.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Vazi da bi ga dobio. Ne kontas da Rafael Nadal na sljaci u Parizu je sasvim druga prica, nemoguca misija za bilo koji igrac. Dolazio je Novak i u mnogo boljoj formi nego AO 2019 pa isao praznim rukama. Uzivajte dok telo Nadala ne popusti, do tad redjamo i brojimo trofeje na RG.
                Pa kako kazes onda da mu krov nije odmogao?! Konfuzan si, Stefko. Jel mu krov pomogao ili odmogao?

                Comment


                • Bravo Rafa!
                  Mogu li ova trojica ludaka dogurati zbirno do 60 GS? Cuj mene 60, dizem na 65?
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Vazi da bi ga dobio. Ne kontas da Rafael Nadal na sljaci u Parizu je sasvim druga prica, nemoguca misija za bilo koji igrac. Dolazio je Novak i u mnogo boljoj formi nego AO 2019 pa isao praznim rukama. Uzivajte dok telo Nadala ne popusti, do tad redjamo i brojimo trofeje na RG.
                    Koje godine je Novak bio u boljoj formi na RG-u nego ove? Siguran sam dvije godine:

                    2011. - izgubio od Federera
                    2015. - izgubio od Vavrinke

                    Recimo da je jos dvije godine ima formu jednaku ovoj

                    2013. - Dobio Nadal 3:2 a;i se igralo po suncanom vremenu
                    2016. - osvojio

                    Po suncanom vremenu Nadal je veliki favort. Po vremnu kao danas, da su obojica u dobroj formi kao sto su ove godine, ko bi dobio? Ne znam. Zato sam zeli finale Novak-Rafa.

                    Comment


                    • @NI i @147

                      Rekao bih da je jednako teško na svakom Slamu.

                      Svaka podloga zahtijeva određene kvalitete i u zavisnosti od kvaliteta koje igrač posjeduje, jedna podloga im odgovara više, druga manje. Na jednoj podlozi im je lakše, na drugoj teže.
                      Last edited by Prle!; 09-06-19, 17:43.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Pa kako kazes onda da mu krov nije odmogao?! Konfuzan si, Stefko. Jel mu krov pomogao ili odmogao?
                        Ma pomogao mu je zbog servisa i napadacke igre. Baravno ovo je izuzetak jer Nadal je bio svestan da mora da bude ultra agresivan da bi dobio mec. Naravno da je bolje igrati outdoor nego indoor, ali kad js RG u pitanju nece to bas previse promeniti veruj mi, to je Rafaelovo dvoriste.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Ne bih se slozio da je teze osvojiti 10 RGa nego 10 Wimbledona.
                          Mozda si u pravu ali to je nebitno. Ja bih bio blizi da kazem da je 10 na RG ravno 10 u Uimbldonu. Ali ko je osvojio 10 titula u Uimbldonu? Federer je na 8. Svi ostali imaju manje.


                          Originally posted by Prle! View Post
                          @NI i @147

                          Rekao bih da je jednako teško na svakom Slamu.

                          Svaka podloga zahtijeva određene kvalitete i u zavisnosti od kvaliteta koje igrač posjeduje, jedna podloga im odgovara više, druga manje. Na jednoj podlozi im je lakše, na drugoj teže.
                          Ja sam bio malo neprecizan. Sto je najteze osvojiti 10 RG-ova ili 10-Uimbldona ili 10-USO-a ili 10-AO. Zanimljiva diskusija za drugi put.
                          Last edited by NI; 09-06-19, 17:46.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Koje godine je Novak bio u boljoj formi na RG-u nego ove? Siguran sam dvije godine:

                            2011. - izgubio od Federera
                            2015. - izgubio od Vavrinke

                            Recimo da je jos dvije godine ima formu jednaku ovoj

                            2013. - Dobio Nadal 3:2 a;i se igralo po suncanom vremenu
                            2016. - osvojio

                            Po suncanom vremenu Nadal je veliki favort. Po vremnu kao danas, da su obojica u dobroj formi kao sto su ove godine, ko bi dobio? Ne znam. Zato sam zeli finale Novak-Rafa.
                            2015 i 2016 trgamo to na stranu jer je Rafa bio povredjen. 2014 je Novak bio u mnogo boljoj formi, cak je za mene to finale bilo iznenadjujuce, odnosno ishod tog finala. 2011 takodje, mada tada se nisu sretnuli. 2013 je Rafa bio u boljoj formi, Nolo je tad zijanio meceve od Berdiha i ko jos bese ne secam se, Feda valjda, jos imao i probleme sa zglobom.
                            2014 se igrao po oblacnom vremenu, sastavio ga Rafa u prva dva seta, onda malo pao, pa je kisa pala i mec se prekinuo. Igrao je Rafa 2013 celo dinale pod laganom kisom i obrisao je teren sa Fererom. Ne znam sta ste toliko zapeli, nije toliko strasno i da je teren vlazan, nije Rafa retardiran.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Ma pomogao mu je zbog servisa i napadacke igre. Baravno ovo je izuzetak jer Nadal je bio svestan da mora da bude ultra agresivan da bi dobio mec. Naravno da je bolje igrati outdoor nego indoor, ali kad js RG u pitanju nece to bas previse promeniti veruj mi, to je Rafaelovo dvoriste.
                              Novak pobedio Nadala u dvoranskim uslovima, sada kazes da bi ga Nadal pobedio na otvorenom bez krova. Znaci sa krovom poraz, bez krova pobeda i ti dalje tvrdis da mu krov nije odmogao. Logika nidje veze.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ja sam bio malo neprecizan. Sto je najteze osvojiti 10 RG-ova ili 10-Uimbldona ili 10-USO-a ili 10-AO. Zanimljiva diskusija za drugi put.
                                Zabilježi je negdje, nek ostane za drugi put.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X