Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    A tek ovaj satrije sto je smece od terena,teren dugacak ko fudbalski,igraci Kao Timoti i Rafa se povuku do sudije i cekaju servis,nije ni cudo sto je Rafinjo ovde nepobediv
    Kada su obnavljali stadion bilo je stiktno da prostor oko linija ne menjaju.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ako izgubi - a vrlo verovatno hoce izgubice zbog vise faktora.
      Najbitniji faktor je sto ne umije da igra po vjetru.
      Drugi faktor, iako daleko iza prvog, je spanski sudija koji je pomogao Nadalu kad je sudio "time violation" u kriticnom 12. gemu 3. seta.
      Sto se blamiras, sto ti to treba. Ubacivat Rafu i ovako pisat lol

      Comment


      • Idemo Barty, deri smaračicu

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          Buzdovan, klempa, debil, svasta sam procitao danas, ali nisam video upozorenja

          Jbg, kad se sve sabere, Thiem je malo vise zasluzio ovo. Jeste da Djokovic nije bio top, ali je Thiem igrao dobro, dva-tri puta mu je kisa sjebala momentum kada je imao prednost, nije se slomio kada je propustio mec lopte... Neka.
          Dovoljno je samo buzdovan. To najbolje opisuje njegovu igru. Klempa vec nije lepo - jer vredjati nekoga na osnovu fizickog izgleda nije u redu.
          Topuz ili topuzina je mozda cak i bolje nego buzdovan. Nije on kriv rob sto je topuz. Njegov stil igre ima puno pravo na tako nesto....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Svi sto pisu da ne vide kako bi Novak sutra pobedio Rafu, zar vas nije navikao Novak da protiv Rafe njegova igra skace za nekih 50% minimum?
            Pa u Rimu mu je uzeo jedan set iako je igrao bas lose (mozda i losije nego danas).

            Ja jedino znam da bismo sutra imali jos jedan mec za istoriju, a ovako cemo verovatno da dobijemo nekih 7:6 6:3 6:2..

            Comment


            • Mec za istoriju je bio prvo polufinale

              mleko prosuto , sbkb
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Sto se blamiras, sto ti to treba. Ubacivat Rafu i ovako pisat lol
                U cemu se blamiram?

                Sudija je nasao da bude striktan u primjeni "time violation" kad se igra po vjetru. I to bas kad Novak servira sa nezgodne strane i na pragu je da dodje do TB-a. A onaj aut koji je proglasio unutra i dao Timu sansu za dvostruki brejk?

                Slobodno misli da je to slucajno. Jedanko tako cu ja misliti da je namjerno.
                Last edited by NI; 08-06-19, 15:54.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sandu, budes li i dalje psovao, nazivao pogrdnim imenima Tima, ides na ladjenje. Koji ti je aman!
                  Idi bre imas toliko godina ne znas da se ponasas na forumu.
                  Idi trci, isprazni se!
                  Slobodno banuj ako sam nesto zgresio. Ja se makar takvih stvari ne plasim. Niti upozorenja uticu na mene. Ako mi dodje opet da nazovem Tima buzdovanom nazvacu ga. A ti udri
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Pa dobro, nisi ti bas toliko iznad ostalih koliko mislis. Te fazone prisipaj na nekom drugom mestu. Dva dana za pocetak.
                    Dan da se oladis, drugi za bezobrazluk.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Filip998 View Post
                      Svi sto pisu da ne vide kako bi Novak sutra pobedio Rafu, zar vas nije navikao Novak da protiv Rafe njegova igra skace za nekih 50% minimum?
                      Pa u Rimu mu je uzeo jedan set iako je igrao bas lose (mozda i losije nego danas).

                      Ja jedino znam da bismo sutra imali jos jedan mec za istoriju, a ovako cemo verovatno da dobijemo nekih 7:6 6:3 6:2..
                      Prvenstveni problem je umor, ne moze posle 3 sata tenisa danas da izadje sutra Rafi na 3 dobijena seta u njegovom dvoristu,on je izgubio finale u trecem setu ili jos bolje prekidom juce,a polufinale tek danas

                      Comment


                      • Ajmo Rafa po 12, odnosno 18
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Ajmo Rafa po 12, odnosno 18
                          Nego sta ce ,nema ko da ga sprijeci.Najbolji igrac na sljaci ikada

                          Comment


                          • Umesto da dajete pohvale oba igraca da su odigrali epski mec u ovim uslovima, vi razradjujete neke teorije zagovora i slicno. Pa puse vetar i zaRhiema i za Novaka, puhao i za Rogera i Rafe i ne vidim da se iko bunio osim Djokovic i njegove navijace. Jos juce lik nije hteo da izadje na teren nakon prekida, pricajte mi o tome kako su samo Fed i Rafa uticajni.

                            Definitivno Thiem je nadmasio neke mentalne blokade sto je imao protiv Novaka kad su mecevi bili tesni. Bolje se snasao u ovim uslovima i trebamo cestitati na to, jer zaista je tesko bilo pri onaj vetar opstati na terenu. Trebamo i Novaku odati priznanje, vracao se vise puta u mecu, borio se i on, ali eto imao vise sreca Dominic i prosao u finale.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Novaku na RG moraju da se poklope sve kockice da bi podigao trofej a ove godine to nije bio slucaj, od cetvrtka je vec krenula agonija, igranje dan za danom u uzasnim uslovima je rezultiralo ipak losijom igrom protiv Tima. Turnir je uzasan, Rafa dva meca u 6 dana, Tim cetiri ( jer ovo je zapravo danas bio novi mec ) u 4 dana. Sad mi je drago da se Novakova golgota zavrsila.

                              Comment


                              • Analizira se Novakov poraz i to je sasvim normanlo ipak razmisli pre nego sto pises i glumis ovog jablana2 Stefko.

                                Thiem je naravno zasluzeno pobedio ,verujem da je vecina to i rekla
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X