Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Pomogao Nadalu? Hahahahhahahahhahhaha, e svasta
    Skoro sigurno.

    Svi se slazu da Novak ima bitno vece sanse da pobijedi Nadala nego Tim. Novak je mogao da dobije ovaj mec samo da je osvoji treci set.

    Comment


    • Rg ima i sledece godine a Nole slem je vec osvajao ne znam nije neka tragedija,ovaj Rg je od pocetka sudjen Rafinju

      Comment


      • Zna li se kada se nastavlja ovo, ne pratim twitere?

        Comment


        • Smejali smo se Kirjosu kad je izjavio da je RG sr..e, ispade covek najpametniji sto nije zeleo da trosi svoju energiju na ovoj njivi.

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Zna li se kada se nastavlja ovo, ne pratim twitere?
            Oko 15h...to je poslednja info
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nije imao srece na Rg imace negde drugde,mogao je izgubiti protiv Rafe na W prosle godine ne zaboravite...sad ne bi pricali o Novak slemu

              Comment


              • Da je pametan da sledeći put odigra posle Australije turneju celu na betonu i posle Madrid i Rim i preskoči RG.

                Comment


                • Na RGu Novak nikada nije imao srece. Ustvari jeste jednom. Kada se Rafa povukao sa turnira 2016.

                  Comment


                  • Originally posted by Pikaso View Post
                    Smejali smo se Kirjosu kad je izjavio da je RG sr..e, ispade covek najpametniji sto nije zeleo da trosi svoju energiju na ovoj njivi.
                    Малопре ово са другаром коментаришемо. Просто невероватно, толико године се игра тај турнир, да не могу један терен да покрију. Подлога је ужасна, рупе на више места, лоптица просто пропадне као да се игра на неком челенџеру у Сарасоти а не на турниру са 100+ година традицијом. Брука и срамота целокупне организације.

                    Comment


                    • Izgleda da je stala kiša
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • To sto sam malo pre rekao:https://www.rt.com/sport/461373-fren...rs-criticized/

                        Comment


                        • Poslednji put sam brisala, a bogami i opominjala.

                          Dajte malo dostojanstva i mi sto patimo i vi sto likujete.

                          Stefan i Uros nek smatraju da su posebno upozoreni!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Najbolji poen do sada na turniru odigrao Thiem-kontra drop na odlicnu skracenu loptu Djokovica
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • spuštajte loptu, podjebavanje je jedna priča a vređenje druga

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Da je pametan da sledeći put odigra posle Australije turneju celu na betonu i posle Madrid i Rim i preskoči RG.
                                Mora da igra RG. Mislim da je ove godine sve ispravno napravio, ali u sportu postoji i faktor srece.

                                Comment

                                Working...
                                X