Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ноле је краљ драме....сад кад закува, биће свашта...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Nisam gledao, sta je raspravljao ovo sa sudijom?
      Kaze duva vetar
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nije ovde ništa gotovo, malo da uključi mozak i pomiri se sa uslovima.

        Comment


        • ode set, nisu se ni oznojili, nit smo sta vidjeli...jbt, ovo još nisam gledao, mozda jedan od ona prva dva seta iz finala sa marejem na USO 2012, a i on je bio bolji od ovog.
          strasno.

          Comment


          • Nisam ja siguran da bi Novak i bez vetra dobio ovo,Timoti je strasan bas,no finale je 3:0 za Rafu

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Nema Novak srece na ovom RG-u. Prosao je sva preprekedo sada. Medjutim, danas ce ga vjetar sasjeci. Nema ni najmanje sanse ako se nesto drasticno ne promijeni.
              Morat će se prilagoditi i izvući neki inat iz sebe. Znam da ne voli ovakve uslove, ali neće mu pomoći ni ovako flegmatičan stav sigurno.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Mora da se smiri Novak, jebiga, uslovi su takvi kakvi su, teraj dalje, prilagodi se koliko mozes.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ma ne može on ništa po ovom vetru

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Pa onda neka izabere drugi posao, decu od 10 god uče igranje u takvim uslovima.
                  Samo njemu duva (u glavi)

                  Kako me nervira...
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Ova samodestruktivnost ne moze nigde dobro da ga odvede.
                    Igraj najbolje sta mozes pa sta bude, jbg, pokusaj da se prilagodis, a ne ko strina kmecis
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Je l' staje vetar ili bar slabi u skorije vreme?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Pa ovo nema veze sa tenisom i umećem. Krov mora svuda biti obavezan, ili onda daj i po snegu da igraju po ledu na klizaljkama pa ko bolje kliza

                        Comment


                        • Imal neka prognoza kad ce vetar da prestane dal ce da znam dal da jurim Novaka 2.3 daju na njega

                          Ostao je samo inat,i Tim malo da stane al to sumnjam da ce se desiti,samo sto duze da bude u mecu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Pa ovo nema veze sa tenisom i umećem. Krov mora svuda biti obavezan, ili onda daj i po snegu da igraju po ledu na klizaljkama pa ko bolje kliza

                            pa i drugom je tako uroše ne igra drugi pod krovom
                            Wizard

                            Comment


                            • Nebitno što je i drugom tako jer nečije oružje vetar uništava i smanjuje razliki izmedju prosečnog tenisera i GOAT-a.

                              Comment


                              • Bolje da izlazi na mrežu... Prso je u sebi, kipi
                                Opasna taktika Tima
                                Last edited by Nesic; 07-06-19, 16:42.

                                Comment

                                Working...
                                X