Announcement

Collapse
No announcement yet.

Athletic Club Bilbao

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Fudbal...

    Last edited by Bogi; 18-03-16, 00:39.

    Comment


    • #62
      Nesto o Atletik Bilbau, baskijskom identitetu i njihovoj fudbalskoj filozofiji.

      Comment


      • #63
        Originally posted by rossoner View Post
        A posebno su mi dragi zbog njihove poznate krilatice : Con cantera y afición, no hace falta importación tj. S domaćim igračima i navijačima nema potrebe za strancima !
        Sjajan nacin rada i svaka im cast sto su to pretvorili u tradiciju i sto je se i dalje drze cak i u ovom "moneyball" vremenu. Zbog ovoga su mi medju omiljenim klubovima juzne Evrope. Jedinstveni u svakom slucaju. Mada bih voleo da se pojavi jos neki klub koji se pridrzava ovog principa.

        Comment


        • #64

          Comment


          • #65
            Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
            Hvala najlepše!

            Comment


            • #66
              Toliko o tome da ga je Real zavrsio.

              Kepa Arrizabalaga has signed a new contract with Athletic Bilbao, keeping him at the club until 2025. He now has an €80 million release clause.


              Comment


              • #67
                Originally posted by Coniska View Post
                Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                Hvala najlepše!
                Moguće da sam jedini koji je odgovorio na sva pitanja ankete (moglo je i malo kraće da bude).
                I očekujem da vidim rezultate anketa i tog master rada...

                Originally posted by Rossonero View Post
                Kepa Arrizabalaga has signed a new contract with Athletic Bilbao, keeping him at the club until 2025. He now has an €80 million release clause.
                Sjajno! Atmosfera u Bilbau je, reklo bi se, drugačija od ostalih klubova kako god da se pogleda.

                Comment


                • #68

                  Comment


                  • #69
                    Stigao Inigo.

                    Athletic Bilbao have signed Real Sociedad's Iñigo Martínez after paying his €32m release clause. He's joined on a deal until 2023 and his new release clause is €80m.

                    Comment


                    • #70
                      Nejasan potez momka, no dobro.

                      Comment


                      • #71
                        Smorio ga Sosijedad.

                        Ali dobro se Bilbao snasao.

                        Comment


                        • #72

                          Comment


                          • #73
                            Fudbaler Atletik Bilbaa Aric Aduris produžio je ugovor sa baskijskim klubom do 30. juna 2020. godine. Ali veliki Aduriz...

                            Comment


                            • #74
                              Post iznad inače

                              Comment


                              • #75
                                Kakav je to car, 38 godina i dalje gura, doktor.

                                Comment

                                Working...
                                X