Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2019 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • #77
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #78
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • #79
          Odlican trejd za Jazz. Conley ce biti bas dobar kod Snydera. Morace jos malo da dorade tim ali svidja mi se trejd
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • #80
            Ima li prenos drafta negde?

            Comment


            • #81
              Originally posted by LejkerBoy View Post
              Ima li prenos drafta negde?
              Ja ovde gledam. Buff sa reddita.

              Bukvalno svi znaju prva 3 pika, tako da tu stvarno ne bi trebalo da bude nekih iznenađenja. Posle njih najviše se pominju Hunter i Culver. Oni su imali duel u finalu NCAA turnira, gde obojica nisu briljirali, ali se svakako bolje pokazao Hunter. Ipak, kad bih morao da biram, pre bih uzeo Culvera, mislim da će baš opasan biti u NBAu. Mada se tu možda umešaju i Garland i Coby White

              Najveća nepoznanica je verovatno Bol Bol. Zbog straha od povrede naravno, inače bi bio verovatno u prvih 10. Ovako možda bude tu negde, a možda padne i bude 20 i neki ili ko zna đe.

              Što se tiče igrača s naših prostora, siguran je jedino Luka Šamanić. Impresionirao ih je na pre-draft zajebancijama i trebalo bi da ga biraju pred kraj prve ili početak druge runde. Alen Smailagić je igrao za Santa Cruz Warriorse prošlu sezonu i očekuje se da ga Golden State pokupi kao 58. pik. Ako ga oni ne pokupe, skoro sigurno neće biti draftovan. Da pomenem i Gogu ovde, i on je donekle nepoznanica na mockovima, reklo bi se da je realno sve od 10-20 mesta za njega. Od Evropljana bi trebao biti draftovan još Deividas Sirvydis i to je to. Siromašna ponuda iz Evrope ove sezone.

              Još će mi zanimljivo biti gde će Edwards završiti (čini se da je zacementiran negde pred kraj prve runde), da li će neko uopšte draftovati Tacko Falla (2.31m) i koliko će Chuma Okeke pasti na draftu zbog one povrede sa March Madnessa

              Comment


              • #82
                Ali Finiks.

                Jebote dali su Warren-a ni za sta bukvalno.

                Saucesce svim navijacima te nesrecne fransize.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Originally posted by p4p1 View Post
                  Ja ovde gledam. Buff sa reddita.

                  Bukvalno svi znaju prva 3 pika, tako da tu stvarno ne bi trebalo da bude nekih iznenađenja. Posle njih najviše se pominju Hunter i Culver. Oni su imali duel u finalu NCAA turnira, gde obojica nisu briljirali, ali se svakako bolje pokazao Hunter. Ipak, kad bih morao da biram, pre bih uzeo Culvera, mislim da će baš opasan biti u NBAu. Mada se tu možda umešaju i Garland i Coby White

                  Najveća nepoznanica je verovatno Bol Bol. Zbog straha od povrede naravno, inače bi bio verovatno u prvih 10. Ovako možda bude tu negde, a možda padne i bude 20 i neki ili ko zna đe.

                  Što se tiče igrača s naših prostora, siguran je jedino Luka Šamanić. Impresionirao ih je na pre-draft zajebancijama i trebalo bi da ga biraju pred kraj prve ili početak druge runde. Alen Smailagić je igrao za Santa Cruz Warriorse prošlu sezonu i očekuje se da ga Golden State pokupi kao 58. pik. Ako ga oni ne pokupe, skoro sigurno neće biti draftovan. Da pomenem i Gogu ovde, i on je donekle nepoznanica na mockovima, reklo bi se da je realno sve od 10-20 mesta za njega. Od Evropljana bi trebao biti draftovan još Deividas Sirvydis i to je to. Siromašna ponuda iz Evrope ove sezone.

                  Još će mi zanimljivo biti gde će Edwards završiti (čini se da je zacementiran negde pred kraj prve runde), da li će neko uopšte draftovati Tacko Falla (2.31m) i koliko će Chuma Okeke pasti na draftu zbog one povrede sa March Madnessa
                  Hvala za link!!!

                  Ocekivana prva 3 pika.
                  Brat Zion lagan, u stilu "big popa"

                  Comment


                  • #84
                    I jos su digli lika kog su mogli sa 28. pika fazon da dignu.

                    Sta rade ti ljudi jebote?
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Wow, ipak Okeke nije pao koliko se očekivalo

                      Zaboravio malopre na Doumbouyau, Francuz

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • #86
                        Uze Divac Vanju Marinkovića kao Mr Irrelevant. I Luka Mitrović je pre neku godinu bio 60. Valjda tu prestanu sličnosti

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • #87
                          Je li gledao neko Bola Bola sto ga uzeo Denver,je li to konacno centar koji moze da odmeni Jokica a da rezultat drasticno ne padne?

                          Comment


                          • #88
                            Sad sam odgledao neke njegove poteze,neverovatan osecaj za rampe kao nekad nas Rebraca,uz to ume da sutne poludistancu,trojku,lako kuca,vreme je da se Denver resi ovog balvana Plamlija.

                            Comment


                            • #89
                              Porzingisu izgleda max ugovor.

                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • #90
                                Zanimljiv plan Hjustona, videćemo šta će biti.

                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X