Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2019 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    I opet Curry je 0-8 u plejofu kad se lomi u zadnjih 20 sekundi. Ej najbolji suter je 0 od 8

    Najbolji suter ima 0FMVP. Imao monstruoznu 2015 i 73-9 skor i Cavsi ga okrenu sa 3-1.
    Ne mogu Igi i Klej da spasavaju stalno. Onda ide KD to the rescue, doveden da zavrsava serije. Da pusti malisana malo da trpa kad je laksa utakmica ali kad zagusti, KD uzme i rijesi. Direktno u facu trojcica Lebronu sa 8 metara. Closer!!!

    Cool lik, dobra 2 opcija. Moze i prva ali samo 46 min jer preostala 2 minuta ipak je za big boyse kao sto su KD i Kawhi.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • #62
      Originally posted by LejkerBoy View Post
      GSW navijaci 2015: "Povrede su deo igre, pomirite se sa tim"
      GSW navijaci 2017:"Zaza je slucajno doskocio i onako faulirao Kawhija. Bez ikakve namere. Kawhi se lako povredjuje"

      GSW navijaci 2019:" Da nam je igrao Durant pored 4 all star igrsca, mi bismo dobili finale. Kako ih nije sramota da nas dobiju ovako osakaćene. Nisu nam dovoljni Klay(igrao je 80%serije), Curry, Cousins, Green, Iggy protiv Siakama, Gasola Marca, VanVleeta i Lowryja. "
      Bravo majstore, spot on.

      Kad su dobili Cavse 4:2 gdje je petorka Cavsa bila: Dellavedova, Shumpert, James, Thompson, Mozgov tad je bilo: Aaaaaaaaa, LBJ 2-4 u finalima, aaaaaa, zgazili smo ih, ali kad se njima povrijedi Durant to je onda nepravda kakve nema i bez njega jbg nemaju sansu haha, jer im ostaju samo 4 all star igraca, kad se Paul povrijedi i kad sudije 7. utakmicu protiv Houstona spuste na 4 razlike (umjesto 16, jer 2 ocigledna, ali ocigledna faula na sutu za 3 za Houston ne sviraju na +10) i to je ok, samo kad se njima desi jedan maler u 5 godina to je skandal kakvog nema.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #63
        Realno, koga boli kurac za GSW navijace?

        Ja znam jednog jedinog lika koji je za GSW navijao dok je tamo igrao Monta Ellis, tako da ono.

        Bice bas zanimljivo leto.

        Pored Bostona, mene najvise interesuje st ace biti sa Denverom.

        Njima treba Milsap na znacajno nizem ugovoru i da negde nekako uvaljaju Bartona. Sa nekim borderline allstar igracem uz napredak ostatka ekipe, komotno mogu izaci sa zapada.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Te godine niste ni znali za Karija, Tompsona i Grina...tako da ono..Tompson je bio i visi pik, Dzjems da ne pricam itd..Ljudi su videli da su slabiji od Klivlenda tj bice 50-50% ako ne dovedu nekog, a imali su prostora zbog povreda Karija i niskih ugovora Grina i Tompsona mislim..sto ne bi...Pa LBJ je sad doveo Dejvisa...mozda jos nekog..

          Ne secam se da je jedan tim imao 3 AL iz jedne ekipe a da su ih i draftovali...individualno nisu oni ne znam sta, ali timski su zveri..Vama srecno u izolacijama i gadjanju ostalih trojki..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • #65
            Originally posted by colke995 View Post
            Realno, koga boli kurac za GSW navijace?

            Ja znam jednog jedinog lika koji je za GSW navijao dok je tamo igrao Monta Ellis, tako da ono.

            Bice bas zanimljivo leto.

            Pored Bostona, mene najvise interesuje st ace biti sa Denverom.

            Njima treba Milsap na znacajno nizem ugovoru i da negde nekako uvaljaju Bartona. Sa nekim borderline allstar igracem uz napredak ostatka ekipe, komotno mogu izaci sa zapada.
            Ma oni ne znaju za jednog Baron Davisa a o ovim daljim vremenima da ne pricam...

            Nego, bas zanimljiva situacija oko Denvera. Da im je Ujiri GM sada al bi im leglo. Uvaljao bi nekako Bartona a sa Milsapom bi odradio posao oko ugovora. Vidjecemo da li Karnisovas ima sta u rukavu
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • #66
              Originally posted by LosmiSK View Post
              Te godine niste ni znali za Karija, Tompsona i Grina...tako da ono..Tompson je bio i visi pik, Dzjems da ne pricam itd..Ljudi su videli da su slabiji od Klivlenda tj bice 50-50% ako ne dovedu nekog, a imali su prostora zbog povreda Karija i niskih ugovora Grina i Tompsona mislim..sto ne bi...Pa LBJ je sad doveo Dejvisa...mozda jos nekog..

              Ne secam se da je jedan tim imao 3 AL iz jedne ekipe a da su ih i draftovali...individualno nisu oni ne znam sta, ali timski su zveri..Vama srecno u izolacijama i gadjanju ostalih trojki..
              Od 2014 nije nijedan. Steta za tebe pa se kosarka igrala i prije 2014.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • #67
                Originally posted by Dale View Post
                Bravo majstore, spot on.

                Kad su dobili Cavse 4:2 gdje je petorka Cavsa bila: Dellavedova, Shumpert, James, Thompson, Mozgov tad je bilo: Aaaaaaaaa, LBJ 2-4 u finalima, aaaaaa, zgazili smo ih, ali kad se njima povrijedi Durant to je onda nepravda kakve nema i bez njega jbg nemaju sansu haha, jer im ostaju samo 4 all star igraca, kad se Paul povrijedi i kad sudije 7. utakmicu protiv Houstona spuste na 4 razlike (umjesto 16, jer 2 ocigledna, ali ocigledna faula na sutu za 3 za Houston ne sviraju na +10) i to je ok, samo kad se njima desi jedan maler u 5 godina to je skandal kakvog nema.
                Ma nisu normalni, majke mi

                Najgora, ali bukvalno najgora i najljigavija prica iz tog dela je kad je Bob Myers davao intevju "plakajuci" nakon povrede KDa. Pa majstore, moja baba je znala da decko NIJE trebao da igra. Rizikovali ste ga samo da bi dobili Kawhija i roll playere... KD je tu najvise najebao. ( I dalje mislim da je bio pederkast potez njegov odlazak u GSW, ali decko definitivno ne zasluzuje rupturu Ahila, pogotovo ne zato sto je ocigledna greska uprave)

                Comment


                • #68
                  Pratio se NBA pre mnog vise, kada su tu bili moji Soniksi. Mogu istorijat da ti napisem ali nema potrebe. Posle toga ne navijam za nikog. Pratim NBA amaterski i moram reci da je ova generacija Dabsa jedna od najboljih u NBA eri koju ja pratim. Ljudi su promenili igru na planternom nivou.Bandwagon fanovi su mislim najzastupljeniji kod Lejkersa..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by LejkerBoy View Post
                    Ma nisu normalni, majke mi

                    Najgora, ali bukvalno najgora i najljigavija prica iz tog dela je kad je Bob Myers davao intevju "plakajuci" nakon povrede KDa. Pa majstore, moja baba je znala da decko NIJE trebao da igra. Rizikovali ste ga samo da bi dobili Kawhija i roll playere... KD je tu najvise najebao. ( I dalje mislim da je bio pederkast potez njegov odlazak u GSW, ali decko definitivno ne zasluzuje rupturu Ahila, pogotovo ne zato sto je ocigledna greska uprave)
                    Covek je hteo da igra, sigurno ga niko nije nagovarao da igra misleci da se rizikuje previse. Svi su igrali povredjeni, Luni,Tompson, Igudala...Nisu jbga lezali celu godinu kao Kawhi, vec du dali svom timu maksimum...rizikovali, izgubili...ali nisu sve price sa srecnim krajem..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • #70
                      Kad ono padose od ekipe koja je tradicionalna. 1 superstar, dobri roll playeri, odlicna odbrana. Kakva revolucija Toronta[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                      Ovo igrali povrijedjeni a Kawhi rovit ih dobio hahahahah. Lik trci kontru na jednoj nozi ali igraci GS povrijedjeni[emoji108]
                      Koliko ih Kawhi bacio u ocaj, morali najboljeg igraca na svijetu da rizikuju da bi malisana sa zastitnom gumom doveo do titule jos jednom ali se obi o glavu KD-u. Decko je sampion, Klej takodje. Igi daje izjave da bi igrao sa jednom nogom samo da pomogne Kariju. Koliko pomoci treba? Gori je od Lebrona po tom pitanju. Njemu treba bar 1 ili 2 allstara a malisan je nezasit. 4 allstara i jedan od najzahvalnijih igraca sa klupe ikada, gospodin Iguodala je malo
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Miki28 View Post
                        Kad ono padose od ekipe koja je tradicionalna. 1 superstar, dobri roll playeri, odlicna odbrana. Kakva revolucija Toronta[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                        Ovo igrali povrijedjeni a Kawhi rovit ih dobio hahahahah. Lik trci kontru na jednoj nozi ali igraci GS povrijedjeni[emoji108]
                        Koliko ih Kawhi bacio u ocaj, morali najboljeg igraca na svijetu da rizikuju da bi malisana sa zastitnom gumom doveo do titule jos jednom ali se obi o glavu KD-u. Decko je sampion, Klej takodje. Igi daje izjave da bi igrao sa jednom nogom samo da pomogne Kariju. Koliko pomoci treba? Gori je od Lebrona po tom pitanju. Njemu treba bar 1 ili 2 allstara a malisan je nezasit. 4 allstara i jedan od najzahvalnijih igraca sa klupe ikada, gospodin Iguodala je malo
                        Imao si mnogo smesnih postova, ali ovo je sigurno najjadniji. Sta napisa ti, ovo je zlocin prema kosarci i zdravoj pameti.

                        Naravno da ce dati sve za njega, kad je to jedan odlican momak, nikad namrgodjen, cak i kad je Pol dao trojku i igrao mu, on se samo nasmejao. O jednom takvom dobrom momku ti isprica toliko gadosti.Covek se igra kosarke i uziva u tome..Probaj i ti bar u gledanju...

                        Kawhi je prevarant, ne bi mu bilo prvi put da je slagao Mala povreda i on propustio celu sezonu..da bi onda pobegao, dobar igrac, ali sranje covek..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by LosmiSK View Post
                          Imao si mnogo smesnih postova, ali ovo je sigurno najjadniji. Sta napisa ti, ovo je zlocin prema kosarci i zdravoj pameti.

                          Naravno da ce dati sve za njega, kad je to jedan odlican momak, nikad namrgodjen, cak i kad je Pol dao trojku i igrao mu, on se samo nasmejao. O jednom takvom dobrom momku ti isprica toliko gadosti.Covek se igra kosarke i uziva u tome..Probaj i ti bar u gledanju...

                          Kawhi je prevarant, ne bi mu bilo prvi put da je slagao [emoji3] Mala povreda i on propustio celu sezonu..da bi onda pobegao, dobar igrac, ali sranje covek..
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • #73
                            Bandwagon navijaci ce imati priliku mozda da gledaju i Kawhia u svom timu. Lebron ga zeli, sta uradise od lige...Zlatna DEKADA NBA je 90-2000 i to je kraj svega sta znaci kosarka..Ovo ostalo je smece i pravljenje novca. Posle se neko poredi sa Dzordanom..xDDDDD
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • #74
                              Board man gets paid. Slayer od Dynasties

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • #75
                                Reddit banned the NBAStreams subreddit
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X