Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2019 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Može i Rondo pleja da razigrava, a da dodje Jimmy.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Miki28 View Post
      Sad krece nova prica u Nba, GS je proslost. Kawhi je stavio tacku na njihovu dominaciju.

      Lejkerboj, sta mislis koga Green zove sad?

      Mare jel ti to predlazes Kyrie, Lebron i AD? Gasi sve
      Hahahah danas ih je ovaj trejd zavio u crno, prvo mora Green da se isplace kvalitetno jer zna sta mu sledi u okrsaju protiv Davisa. Zatim, pikujem na Giannisa ili Embiida, pricom da su oni poslednji srafovi koji fale za sampionsku ekipu

      Comment


      • #48
        Ja bih gadjao za PG Brogdona i dovodio bih jake rotacione igrace. Nesto slicno Raptorsima, tipa Brogdon i Mirotic kad bi se doveli, KCP i onda vet minimum za veterane

        Comment


        • #49
          Originally posted by LejkerBoy View Post
          Ja bih gadjao za PG Brogdona i dovodio bih jake rotacione igrace. Nesto slicno Raptorsima, tipa Brogdon i Mirotic kad bi se doveli, KCP i onda vet minimum za veterane
          Brogdon je tako zahvalan igrac. To bi bilo top resenje
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • #50
            Originally posted by Miki28 View Post
            Brogdon je tako zahvalan igrac. To bi bilo top resenje
            Ne verujem da bi trazio vise od 15m. Bucksi moraju produziti ugovor Lopezu, Miroticu, Middletonu i Brogdonu, a ljudi su se ukanali ugovorem koji su dali Bledsoeu.

            Ja bih najradije doveo Brogdona, lik bi po ulozi i mentalitetu bio slican Fisheru, samo sto je viši fazon 15cm hahaha

            I pojurio bih Brook Lopeza ako nema nista protiv on. Velika greska je bila sto su ga pustili

            Comment


            • #51
              GSW je odigrao 5 finala za redom, odigrace ih jos bar 3 komada. Nijedan supertim nije iz prve uzeo titulu, pa nece ni Lejkersi. GSW nece puno trositi, ali sampionski kod je ostao. Ako zadrze Bugija i ne bde povreda...Vratice se Tompson do PO i eto opet ludila..

              Obrva i Lebron su stare musterije Ratnika..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • #52
                Originally posted by LejkerBoy View Post
                Ne verujem da bi trazio vise od 15m. Bucksi moraju produziti ugovor Lopezu, Miroticu, Middletonu i Brogdonu, a ljudi su se ukanali ugovorem koji su dali Bledsoeu.

                Ja bih najradije doveo Brogdona, lik bi po ulozi i mentalitetu bio slican Fisheru, samo sto je viši fazon 15cm hahaha

                I pojurio bih Brook Lopeza ako nema nista protiv on. Velika greska je bila sto su ga pustili
                Vidjecemo za koga ce se u Milvokiju odluciti, Brogdon ili Midlton. Brogdon mi nije padao na pamet ali sad kad si ispisao, bas top resenje. Jos dovedes Arizu i defanzivno top ekipa.

                Brogdon, KCP, Ariza, Lebron i AD. Mogu sve da preuzimaju. Jos Brogdon tip igraca koji odgovara Lebronu, ne treba mu lopta u rukama, odlicno katuje i sut za 3 poena. Milina.


                Na GSW je turena tacka. Kandza ih je zakucao, zavrsena je dinastija.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Miki28 View Post
                  Vidjecemo za koga ce se u Milvokiju odluciti, Brogdon ili Midlton. Brogdon mi nije padao na pamet ali sad kad si ispisao, bas top resenje. Jos dovedes Arizu i defanzivno top ekipa.

                  Brogdon, KCP, Ariza, Lebron i AD. Mogu sve da preuzimaju. Jos Brogdon tip igraca koji odgovara Lebronu, ne treba mu lopta u rukama, odlicno katuje i sut za 3 poena. Milina.


                  Na GSW je turena tacka. Kandza ih je zakucao, zavrsena je dinastija.
                  Kandza ove, Obrva sledece i cao zdravo

                  Uvek bih pre uzeo Brogdona nego Kembu, Kemba je Kyrie light u napadu sa losijom odbranom.

                  Pojurio bih i Reddicka, bar za klupu, a on, posto je zaradjivao itekako kvalitetan novac u Fili, mislim da bi sad uzeo i manji ugovor kako bi pomogao ekipi.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by LejkerBoy View Post
                    Kandza ove, Obrva sledece i cao zdravo

                    Uvek bih pre uzeo Brogdona nego Kembu, Kemba je Kyrie light u napadu sa losijom odbranom.

                    Pojurio bih i Reddicka, bar za klupu, a on, posto je zaradjivao itekako kvalitetan novac u Fili, mislim da bi sad uzeo i manji ugovor kako bi pomogao ekipi.
                    Da, mogao bi Redik da pojuri titulu. Isto i Danny Green je FA mada ce vrvt ostat u Torontu. Ima bas dobrih roll playera ali da vidimo za sta cemo se odlucit, za jako ime ili za dubinu. Ja ako vec Kandza ne moze bi prije izabrao dubinu. Lebron i AD uz kvalitetne roll playere je jako ko crna zemlja
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Miki28 View Post
                      Da, mogao bi Redik da pojuri titulu. Isto i Danny Green je FA mada ce vrvt ostat u Torontu. Ima bas dobrih roll playera ali da vidimo za sta cemo se odlucit, za jako ime ili za dubinu. Ja ako vec Kandza ne moze bi prije izabrao dubinu. Lebron i AD uz kvalitetne roll playere je jako ko crna zemlja
                      Tako su se i osvajale poslednje titule. I tako su i Raptorsi osvojili. Kandza i top roll playeri i pregazili su sve pred sobom. A po meni je i to formula koja je i Lejkersima donela dosta titula

                      Kobe+Shaq i roll playeri
                      Kobe+Gasol i roll playeri
                      LBJ+AD i roll playeri

                      Bas ne bih voleo da vidim Kembu, msm da sene bi snasao kao treci igrac, a i ogromna je rupa u odbrani

                      Comment


                      • #56
                        Ma doci ce svi u Lejkerse sad, evo trce..To vam je sto vam je...klasika bez titule..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by LejkerBoy View Post
                          Tako su se i osvajale poslednje titule. I tako su i Raptorsi osvojili. Kandza i top roll playeri i pregazili su sve pred sobom. A po meni je i to formula koja je i Lejkersima donela dosta titula

                          Kobe+Shaq i roll playeri
                          Kobe+Gasol i roll playeri
                          LBJ+AD i roll playeri

                          Bas ne bih voleo da vidim Kembu, msm da sene bi snasao kao treci igrac, a i ogromna je rupa u odbrani
                          Da, Toronto sa Kandzom i roll playerima usra dinastiju. Ej 3 puta ih dobili u toj cuvenoj njihovoj tvrdjavi[emoji23][emoji23][emoji23]
                          Malisan sa zastitom se pogubio, dao 2 poena u odlucujucoj cetvrtini za svoj tim. Jbt, nerealno ali dobar je suter, bice najbolji suter ikada. Za njega ce ko i za Hardena ici prica, daj mi ga 46 od 48 min ali u ta zadnja 2 minuta cu ipak uzeti nekog mudonju. U njegovom timu samo igraju 2 vecih mudonja, koji su tu kad se lomi pa bogami i treci, FMVP iz 2015[emoji41]
                          Last edited by Miki28; 16-06-19, 13:50.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Miki28 View Post
                            Da, Toronto sa Kandzom i roll playerima usra dinastiju. Ej 3 puta ih dobili u toj cuvenoj njihovoj tvrdjavi[emoji23][emoji23][emoji23]
                            Malisan sa zastitom se pogubio, dao 2 poena u odlucujucoj cetvrtini za svoj tim. Jbt, nerealno ali dobar je suter, bice najbolji suter ikada. Za njega ce ko i za Hardena ici prica, daj mi ga 46 od 48 min ali u ta zadnja 2 minuta cu ipak uzeti nekog mudonju. U njegovom timu samo igraju 2 vecih mudonja, koji su tu kad se lomi pa bogami i treci, FMVP iz 2015[emoji41]
                            Smesno je sto taj malisan ima jednu MVP nagradu vise od Black Mambe

                            I Harden i Curry su regular season igraci. Dok je Kandza igrac za finalne serije

                            Comment


                            • #59
                              Kari ima tri titule, dva MVP, najbolji strelac i najbolji kradljivac lige..Plus je najbolji suter svih vremena u NBA..Stvarno za navijace kluba koji nije usao u PO pricate svasta. Uzeo bi i 4tu titulu ali ne moze sa 4 povreda tokom PO...

                              Mozda bas sledece godine covek poludi opet i konacno opet dobro odigra u finalu
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Kari ima tri titule, dva MVP, najbolji strelac i najbolji kradljivac lige..Plus je najbolji suter svih vremena u NBA..Stvarno za navijace kluba koji nije usao u PO pricate svasta. Uzeo bi i 4tu titulu ali ne moze sa 4 povreda tokom PO...

                                Mozda bas sledece godine covek poludi opet i konacno opet dobro odigra u finalu
                                GSW navijaci 2015: "Povrede su deo igre, pomirite se sa tim"
                                GSW navijaci 2017:"Zaza je slucajno doskocio i onako faulirao Kawhija. Bez ikakve namere. Kawhi se lako povredjuje"

                                GSW navijaci 2019:" Da nam je igrao Durant pored 4 all star igrsca, mi bismo dobili finale. Kako ih nije sramota da nas dobiju ovako osakaćene. Nisu nam dovoljni Klay(igrao je 80%serije), Curry, Cousins, Green, Iggy protiv Siakama, Gasola Marca, VanVleeta i Lowryja. "

                                Comment

                                Working...
                                X