Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2019 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je ovo, sedmo mesto je naše

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Nista od Morrisa, eto ga zabavlja se po twiteru[emoji3] steta, bas bi leglo jos jedno tijelo za Kawhi/PG13 ali dobro
      Dovešće se Iggy, stari je to klijent Pelinke

      Comment


      • Dobar tim, samo nisam siguran da LBJ moze isporuciti te brojke. Dobar tim i nikad ludji Zapad. Bukvalno prvi moze biti bilo ko. Samo lose sto Denver bas nista nije uradio. Za njih mi je sad i PO sumnjiv. Istok opet gubi dosta i bice slabasan, da je Durent tu pa ajde. Ali dobri trejdovi, sta mislite GSW sta ce uraditi...

        Ne znam, nisam pametan za ovu novu sezonu, ni ko ce u PO uci sigurno na Zapadu. Mada kosarka se vraca u LA, bilo bi to zanimljivo polufinale
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Zubac 4g 28m jbte xDDDD
          Malo/mnogo ?

          U Lakersima je bio dobar kada je dobijao veću minutažu, u LAC ga nisam gledao, kakve sve ugovore razni dobijaju ovo je odlično..

          Comment


          • Rondo dobio minimum, izgleda da i Cousins isto

            Tako da ima jos koji milion da se potrosi

            Comment


            • Originally posted by LejkerBoy View Post
              Dovešće se Iggy, stari je to klijent Pelinke [emoji3]
              Bitno je dovesti korisna tijela, da sacuvamo ovu 2 u reg dio sezone. Bice finog podesqvanja i tokom sezone, mozda neki trejdic ili nesto jos padne, nikad se ne zna.

              Bas sam zadovoljan. Obozavam Kawhija ali naravno da je jasno bilo da nije taj lik koji ce pomoci Lebronu vec ce se takmiciti protiv njega tako da sam bio spreman na ovaj scenario ali svakako se morao cekat jer takva prilika se mora pokusat iskoristit

              Rondo/Cook
              Green/KCP/Daniels
              Lebron
              AD/Kuzma/Dudley
              Cousins/McGee

              Opaa sad citam, Rondo i Kazins na minimalcu, ipak se ima prostora jos. Ovu 2 cemo potpisati posle trejda za AD, sad da vidimo koga jos dovode
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Bitno je dovesti korisna tijela, da sacuvamo ovu 2 u reg dio sezone. Bice finog podesqvanja i tokom sezone, mozda neki trejdic ili nesto jos padne, nikad se ne zna.

                Bas sam zadovoljan. Obozavam Kawhija ali naravno da je jasno bilo da nije taj lik koji ce pomoci Lebronu vec ce se takmiciti protiv njega tako da sam bio spreman na ovaj scenario ali svakako se morao cekat jer takva prilika se mora pokusat iskoristit

                Rondo/Cook
                Green/KCP/Daniels
                Lebron
                AD/Kuzma/Dudley
                Cousins/McGee

                Opaa sad citam, Rondo i Kazins na minimalcu, ipak se ima prostora jos. Ovu 2 cemo potpisati posle trejda za AD, sad da vidimo koga jos dovode
                Nema sta, na papiru je odlična ekipa, jos ima i koji milion da se potroši. Odličan posao uradili posle Kawhijeve odluke, bas sam prijatno iznenadjen Pelinkom

                Comment


                • Originally posted by LejkerBoy View Post
                  Nema sta, na papiru je odlična ekipa, jos ima i koji milion da se potroši. Odličan posao uradili posle Kawhijeve odluke, bas sam prijatno iznenadjen Pelinkom
                  Pincus kaze izmedju 9 i 13 miliona je ostalo u zavisnosti kakve ce ugovori potpisati ovi sto su jutros dosli. Ima ona fora za bonus za plejof koji se ne racuna protiv salary capa a igrac nakon sto tim izbori plejof dobije one pare koje su dogovorene i otud 9 ili 13 miliona. Moze Marcus ako se ne zajebava po twiteru da ne dolazi ili neka jos 2 igraca pa onda jos neke minimalce
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Vestbruk zatražio trejd, da vidimo gde će.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Last edited by jevta1992; 06-07-19, 21:32.
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Odlicno, raspada se lazni klub jednom za svagda. Vestbruku je najbolje da ode na Istok, ali sumanjm da ce neka ozbiljna ekipa trejdovati za njega bilo sta...TriplDabl masina xD
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Spurs will trade Davis Bertans to Wizards in order to complete deal for DeMarre Carroll, per @wojespn
                            Lep potez Popovica.
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Potpisan Karuzo 2/5.5 .

                              Jel realno ovoliki novac da dobija

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X