Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2019 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Marej ima 22godine i igra vec sa velikim mudima. Nisam neki njegov fan, ali deluje mi da se izborio za svoje mesto pod suncem kao i Micel a uostalom i Jokic. Pre bih rekao za njega da nece kaskati posle u karijeri nego za Jokica.

    Jokic je odlican,ali ima i do ostalih za drugo mesto na zapadu. To je tim i kolektiv, pitanje je na sta bi licili u nekom drugom timu apsolutno svi..
    Nisam rekao da je on loš, ali nije za max ugovor, realnije bi bilo nesto tipa 120-130/5, a on bratić uzeo veći keš od Jokica

    Comment


    • Originally posted by LejkerBoy View Post
      Nisam rekao da je on loš, ali nije za max ugovor, realnije bi bilo nesto tipa 120-130/5, a on bratić uzeo veći keš od Jokica
      Upravo to, 130/5. Ili da izjednace sa Jokicem, ovako mogu da se mole svim bogovima da nece zabagovati kao u PO ove godine.
      Jokic bi pokidao u skoro svakom klubu, ne udjes u prvu petorku lige a da si los igrac. Pritom vuces celu sezonu ekipu i odigra monstruozno dobro u PO kada su svi ocekivali da ce se ugasiti.

      Kad bi samo tradeovali Bartona...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Takvi drkosi koji sutnu po 50 puta na utakmici dobro prolaze u NBA,Marej jedan od tih primera.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Marej ima 22godine i igra vec sa velikim mudima. Nisam neki njegov fan, ali deluje mi da se izborio za svoje mesto pod suncem kao i Micel a uostalom i Jokic. Pre bih rekao za njega da nece kaskati posle u karijeri nego za Jokica.

          Jokic je odlican,ali ima i do ostalih za drugo mesto na zapadu. To je tim i kolektiv, pitanje je na sta bi licili u nekom drugom timu apsolutno svi..
          Bože sačuvaj. Bože sačuvaj baš. Nemam komentar.

          Ne znam ima li ovaj ugovor kakve veze sa tim što je Jokić bio iz druge runde a Marej iz prve pa ga je premašio, po igračkim kvalitetima niko ne gleda Mareja iznad Jokića, ni analitičari, ni tim, ni trener ni sam Marej.

          Zna da pola onih floutera i trojki daje što mu Jokić navuče igrača ili što posle pika ima otvoren put do koša jer centar mora da pazi Jokića koji kažnjava i za tri i flouterom.

          Dečko igra na trenutke, ili ga ide ili ne, i uglavnom zavisi od Jokića.

          Bolje plejmejkerske sposobnosti je pokazao Moris. Dobar šuter, ima srce, napredovao je Marej, gotivim ga, i biće on odličan igrač ali zna i on a znaju i svi tamo ko je glavni igrač.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Upravo to, 130/5. Ili da izjednace sa Jokicem, ovako mogu da se mole svim bogovima da nece zabagovati kao u PO ove godine.
            Jokic bi pokidao u skoro svakom klubu, ne udjes u prvu petorku lige a da si los igrac. Pritom vuces celu sezonu ekipu i odigra monstruozno dobro u PO kada su svi ocekivali da ce se ugasiti.

            Kad bi samo tradeovali Bartona...
            Ovaj ugovor Murraya ce se vrv kositi sa onim max ugovorom koji je Wiggins dobio od strane Minnesote. Jedino sto eto, Murray sutira dobro za 3,mada tu se istripuje pa umisli da je Curry.

            Kako mi se cini, ne bi me cudilo da Barton iduceg leta dobije lepu povišicu, a i Gary Harris ce vrv traziti 100+, posto mu je drug iz backcourt-a dobio 170 ...

            Comment


            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
              Bože sačuvaj. Bože sačuvaj baš. Nemam komentar.

              Ne znam ima li ovaj ugovor kakve veze sa tim što je Jokić bio iz druge runde a Marej iz prve pa ga je premašio, po igračkim kvalitetima niko ne gleda Mareja iznad Jokića, ni analitičari, ni tim, ni trener ni sam Marej.

              Zna da pola onih floutera i trojki daje što mu Jokić navuče igrača ili što posle pika ima otvoren put do koša jer centar mora da pazi Jokića koji kažnjava i za tri i flouterom.

              Dečko igra na trenutke, ili ga ide ili ne, i uglavnom zavisi od Jokića.

              Bolje plejmejkerske sposobnosti je pokazao Moris. Dobar šuter, ima srce, napredovao je Marej, gotivim ga, i biće on odličan igrač ali zna i on a znaju i svi tamo ko je glavni igrač.
              Marej ima samo 22 godine, to se mora uzeliti u obzir. Ne znam sta se ocekivalo do njega vise nego sto je uradio ove sezone. Ima cak i bolje partije nego Jokic prve dve sezone i decko ce tek da se razvija. Meni je logicno da su mu dali ovako neki ugovor.

              Jokic je vodja tim i njih dvoje odlicno saradjuju, jasno da su dali nosiocima tima dva najveca ugovora, ostalo i mogu da menjaju ali njih dvoje nikako.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Marej ima samo 22 godine, to se mora uzeliti u obzir. Ne znam sta se ocekivalo do njega vise nego sto je uradio ove sezone. Ima cak i bolje partije nego Jokic prve dve sezone i decko ce tek da se razvija. Meni je logicno da su mu dali ovako neki ugovor.

                Jokic je vodja tim i njih dvoje odlicno saradjuju, jasno da su dali nosiocima tima dva najveca ugovora, ostalo i mogu da menjaju ali njih dvoje nikako.
                Imao bolje partije? Mislis na ono kada se izalavi pa sutne 30 puta na utakmici i ubode 40+ poena svaku 30 utakmicu.

                Po ovoj platnoj hijerarhiji on se projektuje u vodju tima a po kvalitetu to svakako nije a i upitno je da li moze biti.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Imao bolje partije? Mislis na ono kada se izalavi pa sutne 30 puta na utakmici i ubode 40+ poena svaku 30 utakmicu.

                  Po ovoj platnoj hijerarhiji on se projektuje u vodju tima a po kvalitetu to svakako nije a i upitno je da li moze biti.
                  Nije nista upitno, momak igra odlicno, neki nisu ni bili u ligi sa 22 godine. Momak izlazi iz druge sezone, dobio PO iskustvo i zasluzio je ove pare, mozda je mogao i manje da dobije,ali ovo je poruka uprave kluba da veruju u njega.

                  Po vamaispada da je Jokic sam zasluzan, ane trener, po vama levat koji je celu igru napravio oko Jokica i koji mu je dao sansu, ni Marej i ostali sto igraju sa njim. Sve sami levati i neznalice po vama a dosli za ovim timom do 1/2 Zapada i bili drugi na Zapadu,zbog neiskustva su izgubili 1/2 ali to se i ocekivalo u principu..bitno je da idu napred kao tim i organizacija,a ovo je pravi put..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ma sve u redu samo da on zabode 170/5 ugovor je katastrofalan posao. Kad Jokari proradi sujeta ode sve u kurac.
                    A da ne govorim o neizivljenom Bartonu i Harrisu, i njih bi valjalo zateci na +120/5 max ugovore.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Jokić 70% tima. Indigo pusti ga, ako je pogledao tri tekme, penis na panj stavljam pa nek seku.

                      Lupeta bezveze.

                      Marej je zaslužan takodje ali znatno manje, a ostali su bili povredjeni dobar deo sezone. Barton, Heris, Ajzea Tomas itd

                      Ako je neki igrač zaslužan za rezultate svog tima pored Lenarda, to je Nikola Jokić. Skineš njih dvojicu iz timova i dobiješ dva tima zvana čoko bananica.

                      Comment


                      • Urose ti ne kontas kosarku, to je isto timski sport. Bez dobrog trenera i menadzmenta ne mozes puno da uradis, narocito u NBA. Jasno da je Jokic najbolji igrac, to niko i ne govori. Kao sto je normalno da ga nemaju da bi se raspali,tako to bude kad ti ode najbolje igrac. Gledao sam 10ak tekmi u sezoni mozda kad uhvatim i PO,dovoljno da vidim sta se desava. Brajant je znao da uzima 30 suteva bez problema i da ima i gore procente.. To su ti suteri koji moraju uzeti te suteve,dali ili ne..kao Micel itd..

                        Dzaba Uki da gledas svaki dan po 5 meceva Denvera ako ne shvatis poentu njihove igre. Nije to igrica pa da pogadjas svaki sut spolja, normalno da su procenti igraca koji sutiraju splja nizi,a posebno za igraca u tim godinama. To sto bi ti da on pogodi svaki sut koji mu Jokic doda je nemoguce

                        Ljudi rade pravi proces i bice vec nagradjeni za to u bliskoj buducnosti,ako vec nisu...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Jokic bi ovo ljeto imao na stolu ponudu 180/5, jebat ga.

                          Marej je preplacen dobrano ali takvo je vrijeme
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Lejkersi potpisali Troya Danielsa, vet minimum. Odlican šuter, tanak sto se tice ostatka igre

                            Comment


                            • LAL ako ne potpise Kavija u velikom su problemu na zapadu. Mislim da bas nista nece uraditi. Dalas se vraca, mnogo tiova koji mogu u PO, nikad ravnopravniji i izjedacenija borba za PO, bukvalno svake ekipe, bice ovo mnogo jaka NBA sezona..

                              Meni najveci fail je Durant, jako los potez je napravio
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                                Lejkersi potpisali Troya Danielsa, vet minimum. Odlican šuter, tanak sto se tice ostatka igre
                                Odlicno, Lebron i AD mogu uz 10 Covica da igraju i naprave rezultat.
                                Ne treba im po 5 allstarova i FMVP sa klupe da bi uzeli titulu.
                                Dovoljan je jos kandza za potpunu dominaciju.
                                Njih trojica i 3peat lagano se uzima a 3peat prave dinastije osvajaju dok ce ovako njih 2 da se malo pomuce.
                                Tu je na zapadu Juta nezgodna, Denver ce biti bolji, Portland, Hjuston standardno.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X