Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ni loše 5m. Onako baš Čempionšip igrač. Neka je sa srećom.

    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Nadam se da ce se ova prica zavrsiti danas ili sutra, ovakav status ne koristi nikome. Nije prijatno izgubiti trenera 3 nedelje pred pocetak sezone, ali obzirom da je poslednjih 48 sati bilo prilicno haoticno jedva cekam da se zavrsi.

      Last edited by belgrade_owl; 12-07-19, 13:25.

      Comment


      • Znaci Castle i zvanicno clan shipa od one tamo sezone.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Comment


          • Legenda se povlači. Hvala ti za sve.

            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Najjbolji mi je bio u onom periodu kad je igrao za Portsmouth u tandemu sa Defoe-om.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Sad je bar jasno da Bruce zeli da vodi klkub iz grada u kojem je rodjen i za koji je navijao kao decak. Nadam se da mu Wednesday nece stajati na putu posto su njegove misli sigurno na nekom drugom mestu.

                Ja sam se stvarno radovao njegovom dolasku i njegovoj prvoj sezoni klubu na prvom mestu zato sto je odlican trener za ovaj nivo takmicenja. Svi su imali razumevanja kad je u januaru isao da gleda kiriket umesto da vodi klub. Propustio je ceo prelazni rok koji nas je mozda kostao ozbiljnije borbe za play off. Ovo sto je uradio je malo porazavajice i ponizavajuce. Jos sad kad je javno izasao sa pricom treba mu omoguciti da ode.


                Comment


                • Pozajmica godinu dana.

                  Comment


                  • Nikad mi nece biti jasno na koju foru je ovaj kurton od igraca od 2015. godine u Sitiju.

                    Comment


                    • Jebiga morao se dovesti i koji Englez u ekipu, na kraju je jos i dobio solidnu minutazu kod Guardiole..

                      -Manchester City are confident Leroy Sane will remain at the Etihad this summer even if Bayern Munich make an official bid, reports the Daily Express.

                      -Bayern Munich will not give up their interest in Chelsea winger Callum Hudson-Odoi, reports the Daily Mirror.

                      -Harry Maguire has asked Leicester to allow him to leave the club this summer, according to the Daily Mail.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Nikad mi nece biti jasno na koju foru je ovaj kurton od igraca od 2015. godine u Sitiju.

                        Meni je on vise nego zadovoljavajuci.
                        Odigrao je veoma bitnu ulogu pretprosle sezone (sezone gde su postavljeni silni rekordi) kada je falio levi bek. Mendi se povredio, Zircenko jos uvek nije bio dovoljno zreo igracki, pa je Delf obavio vraski tezak posao - odlicno.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • I prema mom mišljenju je on obavio svoj zadatak sasvim zadovoljavajuce, pogotovo ako se uzme u obzir da je prinudno bio na lijevom beku a da mu to nije ni približno prirodna pozicija. Da ne govorim da je u danasnjem fudbalu pozicija beka najzahtjevnija.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Moguće, ali ih je verovatno koštao ispadanja iz LŠ, u prvom meču sa Spursima je bio najlošiji na terenu, i direktan krivac za gol po mom mišljenju.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Moguće, ali ih je verovatno koštao ispadanja iz LŠ, u prvom meču sa Spursima je bio najlošiji na terenu, i direktan krivac za gol po mom mišljenju.
                              Tu je vise kriv Gvardiola sto ga je uopste stavio. Medjutim ne secam se stanja u igrackom kadru u tom trenutku. Mozda nije imao koga drugog.
                              Opet sve bi to bilo veoma nebitno da je Aguero dao gol iz penala i doneo vodjstvo Sitiju.
                              Ne mogu da ga krivim.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Za to ispadnje nema najveceg krivca jednostavno su se sve okolnosti poklopile da ispadnu. Da je bio los jeste, ali mislim da ne moze biti okarakterisan kao neki krivac.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X