Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni meni nisu jasni ovi što biraju Siti pre Not. Foresta
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Ako ode za 20 milki, biće to veoma dobar posao za Atletiko. Ne znam kakvo mu je stanje sa ugovorom, verovatno je tu začkoljica....ali ovo je baš jeftino.

          Dobiješ kvalitetnog beka u primeu za male pare.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ovo je kradja ako dodje do transfera. Ugovor mu istice 2022.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              West Ham dovodi Hallera, fantasticno pojacanje, upravo to sto im treba u napadu. Vrh transfer.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              Po meni WH nije najbolje uradio neke stvari u prelaznom roku. Malo su mi para uzeli za Arnauta. Znamo kako žutaći plaćaju pa sam iznenađen kako nisu više zacepili za sjajnog srpskog Austrijanca. Ne verujem da bi se kinezi preterano cenkali.
              Ispade Haler dobrano skuplji od Marka.

              Comment


              • U januaru su krenuli takvom taktikom, dace Kinezi brdo para. Sad su ga dali bez previse pregovaranja. Izgleda da su gori pregovaraci od Palasovih.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Nije stvar bilo u pregovaranju vec su svi u klubu jedva cekali da mu vide ledja.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Spursi i Everton ne mogu da se porede. Spursi su top4 ekipa, koja se borila i za titulu i igra redovno u LŠ. Ako nemaš titule, moraš da imaš nekakvo pokriće. U vidu top4 ekipe, ili Evrope. Everton top10 ekipa, koja nema Evropu ni borbu čak za 6. mesto.

                    A na sve to, nemaju ni trenera koji može da privuče neka imena.

                    Davno su prošla vremena Pixi kad su igrači gledali koliko je neki tim osvojio trofeja u prošlosti, valjda je to jasno. Moraš nešto da ponudiš igraču.

                    Da li bi mi mogli da dovedemo VVD-a bez Kloppa i LŠ-a?
                    Silva je odlican trener, ne mislim da Everton treba i moze da dovodi wc igrace. Ali mislim da ih nikuda ne vodi ovo dovodjenje poluamatera, koja je bila korist od one pozajmice Runija, takodje ne vidim sta im Walcot donosi( verovatno ima i najvecu platu), sada dovodis Delpha a bilo je jos takvih transfera u skorije vreme. Prosto mi nije jasno da klub koji ima ambiciju da udje u top6 da proba cak i za LS da se bori, da tako posluje.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Comment


                      • Sta me kopiras Aleksoni? cccc

                        Comment


                        • Comment


                          • Kako je rekao tako se i ispostavilo. Fulamov veznjak Žan Mišel Seri izdejstvovao jednogodišnju pozajmicu u Galatu.

                            Comment


                            • Klasicno pumpanje cijene glavonje.

                              Brendan Rodgers has confirmed that Leicester have rejected two bids that didn’t meet their valuation of Harry Maguire from Manchester City and Manchester United.

                              Comment


                              • Bruce je izvanicno novi trener Svraka. Wednesday se jos uvek ne oglasava, ne znam zasto, ali valjda ce Chansiri reci sta ima uskoro.

                                Ukoliko su brojke koje se navode u medijima tacne Wednesday ce kao kompenzaciju dobiti 5 miliona funti je novi klupski rekord, do sada je rekord drzao Chris Brunt koji je 2007. prodat West Bromu za 3 miliona.

                                Bruce je vodio Wednesday od 01. februara (nakon sto su se zavrsili Kriket testovi na Karibima) pa do kraja svetskog prvenstva u Kriketu. U tom periodu Wednesday je odigrao 18 meceva, zabelezio je skor od 7 pobeda, 8 neresenih i 3 poraza.

                                Imao je najbezbedniji posao na svetu, mogao je da postane legenda u Šefildu posto je od strane svih prihvacen na najlepsi moguci nacin. On je izabrao da radi i bude marioneta najomrzenijeg vlasnika na ostrvu, cak ga ni navijaci Njukasla ne zele na klupi svog tima.

                                Hvala mu sto je na vreme pokazao svoje pravo lice i puno srece u daljem radu.

                                Last edited by belgrade_owl; 17-07-19, 10:11.

                                Comment

                                Working...
                                X