Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    A za koliko ste ga kupili? Sigurno je neka sica u pitanju, cim niko ne spominje?

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Valjda 20mil. 10 smo valjda odmah platili a 10 sad, tako je nešto bilo, ne sećam se.. Tako da je daleko od siće, za igrača koji baš užasno stoji sa povredama baš ste dobro prošli. Vidim da veruje u sebe da će biti 100% spreman naredne sezone, nadam se da će ga povrede zaobići.
    Last edited by DžonDon; 01-07-19, 22:53.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Kreg Doson (29), stoper i desni bek WBA, presao u Votford za 6 miliona eura. Kakav posao Votforda, prejeftino!
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • I to se desilo... Tottenham kupio igraca.

        Comment


        • Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Kakvo pojačanja jbte. Jedini deo tima koji im nedostaje. Muku muče na toj sredini.

            Mislim da nisu mogli naći boljeg igrača na sredini trenutno. Top, nema šta.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Totenhem doveo 2 igraca u jednom danu? Pa to se sprema kataklizma.

              Sky javlja da Arnautovic ponovo zeli da napusti West Ham, zar on nije zimus dobio neki mnogo povoljniji ugovor?

              Comment


              • Jel ostaju Eriksen i Poch? Ako im ostanu svi i pojacaju se, sledeca sezona ce biti u troje.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Prvi intervju Che Adamsa.

                  “It’s a huge club obviously we want to win the league, obviously it’s a lot to ask for but you have to set yourself new targets to hit and with the squad I saw here last season there is no reason why we can’t.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Ne znam ko je ludji, dali mi sto dajemo 70 miliona za Mekgvajera ili Lester sto ih je odbio. Traze 90, kapiram da cemo povecati ponudu. Nisam siguran dali bi bio upgrade, ali 90 miliona covece... Preglupo meni izgleda to.

                        Ali pocinjes pregovore sa 70 miliona




                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Endombele u Totnamu za 60m
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Sautempton je izgleda spreman da ponudi 115m za Leroya Sanéa.

                            -Izvor: lutajući reporter tuta bugarin
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Jel ostaju Eriksen i Poch? Ako im ostanu svi i pojacaju se, sledeca sezona ce biti u troje.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Ako ostanu njih dvojica i dođe neki solidan bekap špic, može biti zanimljivo. Mada imaju i Sona, on može kao špic.

                              Bekovi po 2 na obe strane, štoperi 4. U napadu imaju dosta rotacije. Sredina...Ndombele, Dajer, Wanjama i Vinks? Jesam nekoga zaboravio?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Ne znam ko je ludji, dali mi sto dajemo 70 miliona za Mekgvajera ili Lester sto ih je odbio. Traze 90, kapiram da cemo povecati ponudu. Nisam siguran dali bi bio upgrade, ali 90 miliona covece... Preglupo meni izgleda to.

                                Ali pocinjes pregovore sa 70 miliona
                                Svi pričaju da je cena ustvari VVD efekat.

                                A bio bi upgrade svakako. Ali ludačke pare jbga.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X