Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Sheffield FC nema taj novac.... o kom klubu je rec?
    O onom koji jedini može da se vrati nazad u čempionšip kao što sam napisao. Jasno je o kom, pošto ostali mogu samo još niže da odu.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Da nije malo mnogo

      Comment


      • Vala i nije mnogo. Puno gori su kupovani za mnogo veći novac, vi to najbolje znate.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • 'Aj da se i ovo vec jednom zavrsilo.

          Comment


          • Po meni je ovo vrhunski transfer. Skup, ali će se isplatiti. Obezbediš poziciju za narednih 5 godina, ako ne i više.

            Dosta više sa krilima na toj desnoj strani. Koliko godina Junajted nije imao pravog desnog beka?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Po meni je ovo vrhunski transfer. Skup, ali će se isplatiti. Obezbediš poziciju za narednih 5 godina, ako ne i više.

              Dosta više sa krilima na toj desnoj strani. Koliko godina Junajted nije imao pravog desnog beka?
              Dugo, ali Valensija je bio odlican godinama. Ali 3 godina smo bili tanki tamo a trpali smo druge pozicije tipa levo krilo sa Sancezom.

              AWB i James, desni bek i desno krilo, nije lose za pocetak. I desno krilo je pozicija koja nam fali godinama, nece to James odmah popraviti ali uliva nadu kad vidis da se nesto planski kupuje.
              Nadam se jos na Longstaffa koji bi trebao biti laki plen, jedan stoper, mozda jos Bruno Fernandes dodje kao sto se mnogo pise.

              Nadam se da cemo dovesti Ben Yeddera, iako smo se samo jednom povezali za njega, ali cisto sumnjam.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Comment


                • Birmingem prihvatio ponudu od 16 miliona za Adamsa. Polećemo

                  https://www.dailymail.co.uk/sport/fo..._campaign=1490
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ne ovaj put, Madrid me zamolio da njemu ostavim, kaze bas mu se otvara, ove godine hoce da igra od 1. do 38. kola, pa cu mu izaci u susret.

                    Hvala ti Dale sto si mi ukazao cast i poverenje i ispunio mi zelju, lep gest. Ipak sada kada sam bio u Svajcarskou iskrslo mi je da bas negde pred pocetak PL sezone necu biti tu idem na nekinkamp i ne znam koliko cu imati vremena, pa necu moci da preuzmem tako veliku odgovornost pre svega zbog vas koje dosta cenim. Srecom sam se cuo sa imenjakom iz Nisa i on mi je potvrdio da mu nece biti nikakav problem to da uradi umesto mene a i mnogo se bolje razume u to mora se priznati i pored moje velike zainteresovanosti. Tako da sam spokojan jer znam da ostavljam sve u dobrim rukama. Rekao mi je da iako on licno ne bude mogao, da ne brinem da se lepo provedem i da ce naci on zamenu i postarati se da sve protekne u najboljem redu.

                    Hvala ti P4p1 jos jednom

                    Comment


                    • Otkud uopšte tako glupa ideja da neko ko nema veze sa PL otvara FPL temu, još hoće i da igra a zna svakog petog igrača PL..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                        Otkud uopšte tako glupa ideja da neko ko nema veze sa PL otvara FPL temu, još hoće i da igra a zna svakog petog igrača PL..
                        Dobro Mikse nece biti sramota zavrsiti iza mene, spremacu se par dana ovog leta za FPL.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Dobro Mikse nece biti sramota zavrsiti iza mene, spremacu se par dana ovog leta za FPL.
                          Ja sam ti za ove igre majstor, a samo se ti spremaj, ako ti zatreba pomoć od nekog velikog poznavalaca PL, slobodno me pitaj.
                          Last edited by DžonDon; 29-06-19, 14:46.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Da nije malo mnogo

                              Za Zahu jeste, za Palas nije. Da ne držimo i dalje tu klauzulu, pustili bi ga za 60m
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Bolje pregovarace ima MU, steta za Palas.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X