Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Teško da nešto možemo mi pored Marseja i Monaka, ali nada poslednja umire.

      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Engleski Obzerver javlja kako je Garet Sautgejt odbio ponudu da zameni gotovo sigurni odlazak Sarija i preuzme kormilo Čelsija.
        Navodno ne želi napustiti započeti posao kao selektor Gordog Albiona.

        Comment


        • Sa odredjenom dozom rezerve.

          Comment


          • Bolje bi im bilo da gledaju kako će rupu u odbrani da zakrpe. Mislim ovo je dobar igrač, Junajtedu gotovo na svim pozicijama treba novi fudbaler, ali odbrana pre svega, a dok dođu do odbrane istrošiće sav novac za prelazni rok.
            Last edited by DžonDon; 10-06-19, 10:10.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Novac koji Palace zeli je ogroman.

              Comment


              • Malo vise ali ipak je MU onaj koji pita. Posle lose sezone, timu kojem je odbrana problem a desni bek jedna od prioritetnih pozicija. 50ak bi bilo po meri.

                Ne zeli Palas da se (jos) odrekne Bisake ali kad bi vec da ga MU uzme neka to bude cifra koja ce sacuvati ostatak tima na okupu i sledece sezone.

                Uz to, ponudili su duplo vise novca nego sto su dali za igraca koji dolazi iz tima sredine tabele CHa. Koji nije direktan upgrade, a pitanje je i koliko ce meceva izboriti u narednoj sezoni.
                Vrednost Jamesa je oko 3 mil a Bisake 25 mil.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ko danas dolazi u Man Utd?
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Jan Oblak za sada. Vidjecemo ko jos, dug je dan
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Samo jedan? Bar bez 25 imena nema ništa.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Ko danas dolazi u Man Utd?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Danas nam ide Lukaku a dolaze Van Bisaka, Megvajer i Rakitic.
                            Pogba je ujutru jednom nogom van Mancestara a uvece kapiten Utd.

                            Sve u svemu, Esli Jang nece nidje
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ova tema treba da se obrise, ili bar da se edituje. Razno smece se ovde postavlja, ne vidim uopste poentu toga, bolje da citam Informer nego da ulazim ovde ima vise istine. Jesu spekulacije, ali ne morate sve sto vam padne pod ruku da postavljate.


                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Slazem se, to sto si ti sad napisao nema nikakve veze sa temom i treba se obrisati, bas kao i ovo sto sam ja sad napisao.

                                Edit: A sta bi po tvom jedinom uvazenom misljenju smeli da postavljamo? Samo gotove transfere?

                                Comment

                                Working...
                                X