Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krele, biće ovo dobra sedmica za vas što se tiče transfera.

    Delovalo je da će da bude loš prelazni, ali ako dovedete Pepea i Tirnija + Sebaljos....odličan rok.
    Jedina zamerka na štopere. Tu poprilično duva promaja.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Mikseru hoćeš da zovem nekoga
      Ja samo prenosim vesti, za to me banovati ne može niko.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Nedelja, sprema se kisa pa kome je dosadno moze da pogleda danas od 16h.

        Verovatno ce nas odvaliti, nit je ekipa kompletirana, a od trenera ni traga ni glasa.

        Last edited by belgrade_owl; 28-07-19, 11:50.

        Comment


        • Pre toga imate u 14:30 još bolji duel.

          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Comment


            • Ako ima ljubitelja Holandske i PL lige, evo linka za meč http://live.harleyquinnwidget.net/st...m-4974276.html
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Krele, biće ovo dobra sedmica za vas što se tiče transfera.

                Delovalo je da će da bude loš prelazni, ali ako dovedete Pepea i Tirnija + Sebaljos....odličan rok.
                Jedina zamerka na štopere. Tu poprilično duva promaja.
                Slazem se, ne zaboravi da smo potpisali Salibu koji je neverovatan zalog za budućnost kazu da je mentalno ispred svoje generacije par godina, bukvalno kao Mbape u svoje vreme.
                Prica se o Ruganiju, u svakom slučaju neka zavrse Tirnija i Pepea i ja sam prezadovoljan. Vraca se Holding koji je bio najkonstatniji stoper pre njegove povrede smo imali onaj niz od 20 tak tekmi bez poraza.
                Mislim da ce Pepe biti najskuplje pojacanje u ovom roku u engleskoj i to od strane Arsenala. Ovo apsolutno niko nije očekivao mada ce to sve ici na rate i to na 5 godina. [emoji1]

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Ne razumem ovog coveka, prvo je izjavio da ce kupovati, onda da nece kupovati puno... sada mu smeta sto drugi kupuju? Veoma zajedljiva osoba.



                  Comment


                  • Ti si opsednut Liverpulom, ali drugi put se bolje informisi i poslusaj intervju. I gde u njemu on kaze da mu smeta sto drugi kupuju, lepo je sto ti mrzis Liverpul i nemam nista protiv toga ali pre nego sto napises ovakve nebuloze dobro proveri o cemu pricas.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ti si opsednut Liverpulom, ali drugi put se bolje informisi i poslusaj intervju. I gde u njemu on kaze da mu smeta sto drugi kupuju, lepo je sto ti mrzis Liverpul i nemam nista protiv toga ali pre nego sto napises ovakve nebuloze dobro proveri o cemu pricas.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Nravno da nije rekao direktno, ali u citatu se jasno moze naslutiti sta zeli da kaze... zmija je to.

                      mrzim kazes? Ti mene nikad ne izneveris

                      Spoiler
                      Last edited by belgrade_owl; 29-07-19, 11:16.

                      Comment


                      • U ovoj predsezoni najbolji štoper PL je podigao pehar osvojen u Kini, i mislim da to zaslužuje da se nađe ovde.

                        Spoiler
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • čestitke na trofeju
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Jel do kraja Idris Gaj napustio PL i otisn'o se u grad svetlosti?

                                Comment

                                Working...
                                X