Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Spanije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VN Spanije

    Tema za trku
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

  • #2
    Rezultati prvog treninga.

    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • #3
      cini mi se da je poredak ostao isti: Merc, Ferari, RB. U F1.5 je mozda doslo do promena Has je mozda brzi od Mclarena.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #4
        Voleo bi da Botas uzme titulu u inat hejterima iako nisam fan Mercedesa. Pitanje je samo koliko ce dugo ovako voziti.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #5
          Dobro je da sam od ove sezone poceo da pratim moto gp. Ovo vise nije realno.

          Comment


          • #6
            ja sam jos pre 15 godina poceo da gledam Nascar, Indikar... sad sam jos tu ubacio i DTM, Supercars, WTCR, MotoGP ma sve sto se okrece
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #7
              Au jbt sta radi mercedes

              Comment


              • #8
                sta radi Botas, Ham posramljen nije hteo ni da se zagrli
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #9
                  Hamilton i sa vjerovatno najgorim krugom u zadnjih par godina opet ispred oba Ferrarija, brutalna prednost mecke

                  Comment


                  • #10
                    Botas odlican, mozda Mecka radi istu foru kao sa Rosbergom one sezone da prekine dominaciju Hamiltona da ne bi doslo do promena pravila kao sto je FIA uradila zbog Fetelove dominacije u RB-u.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      Au, šta su onda trebali raditi sa Loebom.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Tarantula View Post
                        Au, šta su onda trebali raditi sa Loebom.
                        Tu nije bilo nekih mogućnosti jer u konvencionalnim serijama uloga vozila je mnogo manja, a Loeb bi i u autu iz salona opet pravio razliku na asfaltu.
                        E jedino da sve trke prebace na makadam, a i tada je borba velika.

                        Comment


                        • #13
                          Steta sto nije presao na kruzne trke dok je bio mladji.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by bice View Post
                            Botas odlican, mozda Mecka radi istu foru kao sa Rosbergom one sezone da prekine dominaciju Hamiltona da ne bi doslo do promena pravila kao sto je FIA uradila zbog Fetelove dominacije u RB-u.
                            doce do promene pravila 2021.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Alan View Post
                              Steta sto nije presao na kruzne trke dok je bio mladji.
                              steta za koga? On vise voli reli zato mu se i posvetio.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment

                              Working...
                              X