Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Spanije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Popularnost Reli vozača nije upitna. Zarada im svakako nije mala. U svakom slučaju i danas zarađuje da može obezbjedi 2 generacije.
    Ne znam, ja bih svakako prije izabrao opciju Loeb nego Button, Massa, Rosberg, Kimi...
    Za 30 godina ovu ekipu će malo ko pamtiti, a on će čovjek biti vjerovatno GOAT svog sporta

    Comment


    • #32
      Originally posted by Mark0 View Post
      Nije mi jasno samo na sta mislis kada kazes da je steta sto je Valteri u Mercedesovom bolidu? Ne bi mogao da ima bolju poziciju, iako mu je timski kolega glavni konkurent..
      Pa mislim da ima priliku voziti najbolji bolid na gridu u vrijeme kada mu timski kolega postaje najtrofejniji vozač svih vremena. Znaš valjda koliko je ustupaka zbog toga Bottas morao napraviti samo prošle godine. Ove mu to malo kompenzuju i zato imamo "zanimljivo" prvenstvo.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Alan View Post
        Sta mislis koliko ljudi zna za Loeba a koliko na primer za Batona, Masu, Rozberga, koliko su zaradjivali po sezoni oni a koliko Loeb, sta je prestiznije titula u WRC-u ili F1? Sam Loeb je zeleo u F1 ali kada se ukazala sansa nisu mu dali super licencu. Bas zbog te njegove asfaltne dominacije mislim da je mogao da ostvari lepu karijeru na kruznim trkama.
        joj ti Alane pa ja ne mogu da verujem pa jel bi se ti bavio nekim poslom/sportom da bi bio popularniji ili da bi uzivo u njemu? kako ne razumes da je Loebova najveca strast reli a ne kruzne trke. o pobogu

        Sam Loeb je zeleo u F1 ali kada se ukazala sansa nisu mu dali super licencu.
        ????????????????????

        Loeb se bavio gimnastikom i onda je resio da vozi reli a ne kruzne trke jer mu je reli strast i ono sto ima u reliju nema u F1 tako je on opisao.

        sta je prestiznije titula u WRC-u ili F1?
        Titula sampiona Indija 500!
        Last edited by Sam Hornish Jr.; 13-05-19, 00:28.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment

        Working...
        X