Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao sam ispit danas i nisam mogao mec da gledam.
    Na osnovu highlights-a bi rekao da je Djokovic izgledao nekako lose,kao zombi.
    Nadal je to iskoristio,i igrao je dobro to se ne moze poreci,makar na osnovu ovih 30-ak poena sto sam odgledao.
    Malo sta se iz ovoga meca moze izvuc kao zakljucak,ja nekako i ne ocekujem finale ove dvojice na RG.Mislim da ce bit znacajno kome ce Thiem da zapadne i ne znam zasto ali ocekujem da Dominik tamo brutalno odigra.
    Last edited by E1_PG; 19-05-19, 21:14.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ove godine je Rafa u svakom trenutku bio favorit za RG. Mozda nece biti favorit u eventulanom finalu sa Novakom. Medjutim, Rafa ima daleko vece sanse da dodje do finala nego Novak.
      Zamisli da Rafa ima na putu do finala RG-a FOGNU, ŠVARCMANA (DELPA u najboljem izdanju) te THIEMA?

      Strašno puno če zavisiti od žreba. Pa naravno to važi i za Rafu.

      Ako dođe do finala Rafa vs Nole na RG-u svi znamu da če NOle igrati puno bolje sa osnovne linije nego je to igrao danas

      Dali če NOle isto tako brutalno servirati kao danas (ili če Rafa tako loše reterntirat)? Tko zna.
      Last edited by jacques9; 19-05-19, 21:20.

      Comment


      • Citao sam dosta relevantnih analiza o sledecem Roland Garosu, ali jednu stvar niko ne uzima u obzir a to da je Rafa 11 puta bio sampion ovde i jedini nacin da bude porazen od ove boranije ( osim Novaka, mislim na boraniju ne na poraz ) je ili da se povredi ili da organizatori pod pritistkom pristalica teorija zavere dozvole da se igra (vaterpolo) , naravno ako je kisa kako bi Nadalove lopte izgubile spin.

        Comment


        • Originally posted by jablan View Post
          Citao sam dosta relevantnih analiza o sledecem Roland Garosu, ali jednu stvar niko ne uzima u obzir a to da je Rafa 11 puta bio sampion ovde i jedini nacin da bude porazen od ove boranije ( osim Novaka, mislim na boraniju ne na poraz ) je ili da se povredi ili da organizatori pod pritistkom pristalica teorija zavere dozvole da se igra (vaterpolo) , naravno ako je kisa kako bi Nadalove lopte izgubile spin.
          NIje pošteno boranijom nazivati ROGERA; DOMINIKA; STEFANOSA te DELPA.

          Rafa je vanzemaljac na šljaci i to moraju prizanti i njegovi največi hejteri

          JOš kad bi sredio return onda zaista bi bio BAGELS party.

          Comment


          • To sto je neko i 100 puta najbolji u necemu apsolutno nista ne znaci. Naravno da je on i dalje glavni favorit i taj 101. put, ali to je sve. Na kraju po svim zakonima verovatnoce jednom mora taj niz da se prekine, a kad i kako... eeeee to niko ne zna.



            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Logicno jenda svaki navjas za svog pulena iz ovog meca izvlazi samo dobre i pozitivne stvari i na temelju toga gaji svoj optimizam za RG, vrijeme ce pokazati tko je više bio u pravu..

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Logicno jenda svaki navjas za svog pulena iz ovog meca izvlazi samo dobre i pozitivne stvari i na temelju toga gaji svoj optimizam za RG, vrijeme ce pokazati tko je više bio u pravu..
                Meni nije to logicno.

                Mec je pokazo dvije stvari.

                1)
                Ako Novak nije top, pogotovo ako kretanje ili BH nisu top, nema sansi protiv Rafe na sljaci.

                2)
                Ako Novak jeste top, Rafa postaje nervozan protiv njega, cak i na sljaci.

                Turnir je pokazo jos dvije stvari:

                3)
                Rafina forma se jako popravila, ona je manje vise kao ranijih godina kada je osvajao RG.

                4)
                Cak kad je i u top formi, 10 igraca moze namuciti Novaka na sljaci, moze ga umoriti ga. To na kraju moze da presudi u eventualnom finalu sa Rafom.
                Last edited by NI; 20-05-19, 12:38.

                Comment




                • otvarajte temu
                  sigpic

                  Comment


                  • Otvorena je UŽIVO tema
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Logicno jenda svaki navjas za svog pulena iz ovog meca izvlazi samo dobre i pozitivne stvari i na temelju toga gaji svoj optimizam za RG, vrijeme ce pokazati tko je više bio u pravu..
                      Ma kakvi.

                      Ja iz tog meča izvlačim najlošije stvari kod RAFE zbog želje, da Rafa te greške popravi i naravno mislim na dvije stvari:

                      očajni return (svi returni su bili plitki a bilo je i puno returna u out) Nole je naravno pripomago tome sa odličnim serviranjem ali svejedno Nadalov return ne valja.

                      Razpad pod pritiskom (jedini moment kad je bio pod večim pritiskom - kod 4.5 v 2.setu odigrao je vrlo loše. Taj problem "razpada" pod velikihm pritiskom Rafa ima jedino kad igra protiv Noveka)

                      Comment


                      • hit je stefan-juce je ovde bio belaj,pa nit sam gled'o ni pis'o,pa sad iscitavam

                        stefko vileni vileni i vileni,pa kad je celavi pobedio,stef umirljivo pise svilenim slovima


                        a stovana moderacija bi mogla malo da obrati paznju na silno pominjanje cigana
                        Wizard

                        Comment


                        • Imas report, pa prijavi sta ti smeta
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ja ne citam dok je mec, samo zvrljnem ponesto.
                            A posle meca obicno citam ako je neka svadja bila ili se digla guzva, a kako ih nije bilo...

                            Lepo prijavite postove, jer je sasvim normalno da ne vidimo sve.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Imas report, pa prijavi sta ti smeta
                              eto smeta mi sto ne obracas paznju na vredjane na nacionalnoj osnovi...i nemoj mi reci da ne citas sve postove.
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                eto smeta mi sto ne obracas paznju na vredjane na nacionalnoj osnovi...i nemoj mi reci da ne citas sve postove.
                                Pa sigurno ne citam svaki post od reci do reci, zato i postoji report dugme.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X