Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ode u treći bolje da čokne Nole.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Tvoj post ima cilj samo da provocira i napravi haos na forumu, inace ne bi isao unazad skoro 10 strana i citirao.
      Zapravo moj post je bio samo odgovor na konstataciju drugog clana koji je izjavio da stvarno treba biti poseban da bi mrzeo Delpa, sa cime se apsolutno slazem. A vratio sam se malo unazad da bih video komentare posle jucerasnjeg epskog meca, jer ponekad se pojavi i neko pametan sa dobrom analizom, a ovo za provociranje je cista budalastina, jer nikada nisam pravio "haos" niti provocirao bilo koga, sem sto bih neki put odgovorio na neki krajnje bezobrazan komentar, pa sam zbog toga cesto bio suspendovan od strane uprao tih provokatora, tako da sam digao ruke od toga. Sada ih samo ignorisem, a odgovaram samo onima sa cijim se stavovima slazem, ali izgleda da je i to dovoljno da privuce paznju mrzitelja. Jer bas kao i Novak, sta god da uradim ili napisem uvek ce biti onih koji ce me prozivati zbog toga.

      Comment


      • Novak baš tromo i umorno igra sada

        Послато са G3121 уз помоћ Тапатока
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ne bih rek'o da Nadal ima veliku prednost (ako je uopšte i ima) u odnosu na Novaka na drugom po redu GS.
          Nema više onog Nadala koji je žario i palio najsporijom podlogom i koji je rivale mleo pri samom izlasku na borilišta.
          Sigurno da na Rafinu psihu utiču i brojni zadnji neuspesi u ogledu sa srpskim i svetskim brojem one.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ajmo tank

            Comment


            • Aj Nole, završavaj to sad se našo zehebavati.

              Comment


              • Koliko je umoran..
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Dobar Švarci, baš je zaslužio ovaj brejk ali ako se naljuti Novak hmm

                  Comment


                  • Kakav pad Diega, steta.

                    Vrlo dobar tenis obojice.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Vracen brejk iz oma
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Dobro je.Ako odu u treći nema Novak šta da traži tu...

                        tt
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Zato je Švarci tu gde jeste - daleko od onih vrhunskih.
                          Posle brutalnog gema i brejka sasvim očekivano usledio veliki pad.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Dugo je trajalo

                            Ali izraz onog navijača sa obojenim licem, kada je uzeo brejk Švarci i sada kada je Novak vratio, prajsles

                            Comment


                            • Ajde vise sa tim tankom, aman, kakav tank
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hahah, šta je ovo.... [emoji16]

                                Comment

                                Working...
                                X