Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Upravo to, jos je tu Wawrinka koji mislim da neće biti ni nosilac, a moze biti opasna mina pre svega Novaku.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Vavrinka je nosliac, ali ako se Raonic ne povuce (posto svi tipuju da on nece igrati), onda je on moguci protivnik u 3.kolu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Vavrinka je nosliac, ali ako se Raonic ne povuce (posto svi tipuju da on nece igrati), onda je on moguci protivnik u 3.kolu.
      A, ako se povuče Rao?

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by topspinforehand View Post
        Procitaj zadnje dvije recenice prvog pasusa od prletovog posta iznat tvog.
        Slazem se sa ovim ali delimicno. Ovo pre svega vazi za beton, ne i za sljaku gde Rafa zna da je favorit protiv svakog tenisera kada je spreman. Pored toga, Rafa je znao da je Novak umoran i da su mu jos vece sanse za trijumf. Posle prvog seta i polovine drugog Nadal je bio 100% ubedjen da ce dobiti mec, a zasto ga nije slomio u 2, to je vec problem za njega i njegov stab. Novak je bio ocajan, fizicki nula, cesto je donosio pogresne odluke i pored svega toga je odveo mec u 3 set. Po meni je to iznenadjujuce i svakako velika nada za Novakove navijace, dok sa druge strane Nadalovi navijaci treba da budu zadovoljni peharom ali ne i ovim sto je prikazao protiv Novaka. Definitivno mu je Novak problem i na sljaci u kakvom god da je stanju.

        Comment


        • Meni je logično da pre svakog finala postoji dan odmora. Igrači bi pružili svoj maksimum što svaki ljubitelj tenisa želi. Isto tako mi je apsurd da se na travi finale igra na oranici...

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            A, ako se povuče Rao?

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Trenutno je 25.nosilac, a od 25.-32. u 3. kolu idu na ove od 1.-8.
            Ako se Raonic povuce, onda je 24. i upada u sledecu grupu, znaci da ide na nekog od 9.-16., a u zavisnosti na koga naleti u tom kolu, moze da se odredi u kom kolu ide na nekog iz top 4.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Da je kojim slučajem Novak dobio ovaj meč posle onih 6-0 Rafa bi trebao okačiti kopačke na klin. Sve je bilo jasno a ipak je trebalo 2,30 sata da ga slomljenog slomi.
              Rafa je bio bliže tome da Novaka zaveže duplu kravatu (ili krompirič) nego porazu

              U svakom slučuju čestitke Novaka za borbeni duh u 2.setu.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ciji njihov?

                Ma tu su problem karte i zarada od 2 sesije, sasvim je jasno
                Pa italijanski, Ubaldo...Ubitennis


                Edit:

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ma ovo je foliranje pred RG

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Šta će mu značiti? Čoveka koga je trebao da pobedi sa 2:0 pobedio sa 2:1
                    Zar ozbiljno misliš, da se je Nadalu sada težko što je umjesto 2.0 dobio 2:1?

                    Ovaj izgubljen set služi Rafu kao upozorenje, koliko je Novak vanserijski igrač i opasan te kako kašnjava svaku pogrešku.

                    Ovaj put srečom za Nadala bez negativnog rezultatsko značaja.


                    NOvak izvukao 2.set zbog fantastičnoh serviranja uz ogroman broj zicera i kračih lopta na račun dobrog servisa.

                    Rafa mora obavazno još puno raditi na returnu. Njegov return baš ne valja

                    Ako bi ova dvoijca danas igrala bez servisa Rafa bi osvoj8io 80 % poena ali naravno servis je sastavni dio igre.

                    Novak če do RG-a svakako podiči nivo igre sa osnovne linije.

                    Da li če Rafa da popravi return na RG-u? Vidjet čemo. Kao uvijek ja nisam optimist.

                    Comment




                    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post


                        Dobra fora

                        Comment


                        • Ovaj turnir je pokazao Novakovim navijacima da kada je on na 100% apsolutno ravnopravno se moze nositi sa Rafom na sljaci, jedini ima pravu igru za njega. Naravno na RG ce dosta zavisiti od zreba, rasporeda meceva, trajanja meceva itd. ali ako se poklope kockice do finala nema razloga za brigu u finalu.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Sto se mora zabrinuti za fizicku spremu?
                            Nema nikakvog problema sa fizickom spremom. Jednostavno se tijelo ne oporavlja brzo kao nekada. A da bi dobio Rafu na sljaci mora da se odlicno krece. Protiv nekog drugog igraca ili na nekoj drugoj podlozi, hendikep bi bio manji.

                            Originally posted by jacques9 View Post
                            Ako bi ova dvoijca danas igrala bez servisa Rafa bi osvoj8io 80 % poena ali naravno servis je sastavni dio igre.
                            To je tacno. I ako Novak udje u finale RG-a protiv Rafe umoran, bice isto. Ali nece biti isto ako Novak bude svjez. Naravno, Novakov servis ce biti tu i tako i tako.


                            PS
                            Kladionice kazu da je od danasnjeg meca profitirao Rafa.
                            Last edited by NI; 19-05-19, 19:30.

                            Comment


                            • Ljudi, ne znam zasto toliko mrznje u vasim komentarima, naravno pricam o pojedince, ne o svima, pa mi smo svedoci na najvece rivalstvo u istoriji tenisa, svaki mec treba da nam bude drazi i drazi. Manite se tih negativnih komentara, dopingovan, ciganin, cetnik, vakav onakav, jednostavno uzivajte u tenisa kao sport.

                              Oko danasnjeg meca, moje mislenje je da je trebalo sve biti gotovo u dva seta, znatno bolji je bio Rafa, ali sampionski duh Novaka i Nadalov ajde da kazem strah, mozda i kompleks od Novaka su presudili da drugi set pripadne Novaku. Rafa je dobio 2 uzastopna meca protiv Novaka, Madrid 2017 i Rim 2018, oba u dva seta, prvi je bio ubedljivi, drugi je bio egal mec. Time je srusio niz poraza od Novaka koji je trajao par godina, tacnije od RG 2014 i srusio tu barijeru. I nakon toga u mozda najboljem mecu ikada gubi od Novaka na u Londonu na travi, pa onda i ono finale AO-a ove sezone gde ga je razmontirao. Prvi put nakon 2005 godine Rafa je dosao u Rim bez iti jedne titule, igrao je lose za njegove standarde i pritisok na njemu je bio ogroman. Sta je on uradio? BAGELOVAO je Novaka, a to je prvi put u njihovim medjusobnim duelima. To je bio strasan odgovor Nadala na ono ciscenje u Melburnu. Normalno je bilo da usledi pad u igri Nadala, odnosno da opadne malo intenzitet, a da se Novakov poveca. I opet Nadal je imao brojnih prilika da oduzme servis Novaka i da privede mec kraju ali nije uspeo u tome. Veci deo zasluge su Novakove naravno, odigrao je sjajno i sampionski, a bilo je tu nesto i do Nadalovog straha valjda, jer je ovo bila bas neobicna situacija u njihove duele.
                              Treci set je opet bila rutina, nije imao Novak snage, a i Rafa je opet znatno podigao nivo.

                              Ovo bagelovanje, samim time sto se u njihovim duelima desava po prvi put dovoljno govori kako su izednaceni kao igraci i kakva je njihova velicina. A nekad nije toliko tesko da dobijes i bagel, mala dekoncentracija kao danas Novak, i za trenut je 4-0 rezultat bio, onda kod 4 - 0 Novak zaigrao bolje ali nije uspeo, jbg.

                              Nema sumnje da je Rafa prvi favorit za RG, Novak drugi i cudio bih se da to ne bude finale. Rafa je postigao strasnu formu tacno na vreme, Novak takodje, s obzirom da su sezonu sljake poceli mrljavo za njihove standarde.

                              Jos jednom, manite se nepotrebnih teorija zagovora i uzivajte u tenisu ovih majstora jer nece oni jos dugo trajati.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Nema sumnje da je Rafa prvi favorit za RG, Novak drugi i cudio bih se da to ne bude finale. Rafa je postigao strasnu formu tacno na vreme, Novak takodje, s obzirom da su sezonu sljake poceli mrljavo za njihove standarde.
                                Ove godine je Rafa u svakom trenutku bio favorit za RG. Mozda nece biti favorit u eventulanom finalu sa Novakom. Medjutim, Rafa ima daleko vece sanse da dodje do finala nego Novak.
                                Last edited by NI; 19-05-19, 20:02.

                                Comment

                                Working...
                                X