Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Мора да дигне % на други срв, да промени тактику код сервирања мало разноврсности и добиће ово

    Comment


    • Ноле чека вечерње услове....
      sigpic

      Comment


      • Izgubiće Nole ali mi je drago što je drogiran uzeo Rafi set

        Comment


        • Niko nikad nece biti kao Novak. Ovo je brutalno sta je u mogucnosti da radi. Neverovatno kakva je zver postao, plus ne mora ni da se cima odmah to da pokaze, moze i da da fore.

          Ne mora da znaci da ce dobiti ovo, ali pokazao je Rafi da kad igra svoju igru, ne moze mu nista, i to na njegovoj omiljenoj podlozi.

          Djolo
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Djokovic i Ibrahimovic su izrodi ovih prostora. Kakve su to mentalne planine, potpuno nevjerovatno nesto za mentalitet nasih naroda
            sigpic

            Comment


            • Jedini način da Novakov umor dođe do izražaja ovdje jeste da kiša prekine meč, oni odu na pauzu od 30+ minuta, jer tek tad bi akumulirani umor uradio svoje i nakon tog 'hlađenja' ga ni sam bog ako postoji ne bi vratio u ovaj ritam. Identično kao i sa Zverevom u Rimu prošle godine.

              Ovdje nivo, želja i mentalna snaga odlučuju.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Idemooooo

                Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Malo njih bi se vratilo posle krompira u prvom setu.
                  Psihički je definitivno neuništiv.
                  A druigi set pokazuje da Nole itekako stanuje u Rafinim mislima.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      E sad je bitno ko ce da osvoji, mnogo bitnije nego da ga je Nadal razbio
                      Ne, sad je Nadalu jos bitnije. Mnogo bitnije.
                      Iako pobedi ostace gorcina a ako izgubi bice bas lose po samopouzdanje.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • ja nzm sta bi se desilo u Nadalovoj glavi kad bi ovaj mec izgubio

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Ne, sad je Nadalu jos bitnije. Mnogo bitnije.
                          Iako pobedi ostace gorcina a ako izgubi bice bas lose po samopouzdanje.
                          Ma bitno je i jednom i drugom, nije Djokovic ginuo i u qf i u sf i sad posle 6:0 da bi prso i da mu to onda kao lagano padne
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kakva je sad ovo bila forhend dijagonala

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Ne, sad je Nadalu jos bitnije. Mnogo bitnije.
                              Iako pobedi ostace gorcina a ako izgubi bice bas lose po samopouzdanje.
                              Tako je, Novak je poslao vise nego jasnu poruku vec, crv sumnje sad tek rovari po mozgu, ali ako izgubi to bi moglo biti pogubno za Nadala. Za njega je ovo sad pitanje zivota.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Izgubiće Nole ali mi je drago što je drogiran uzeo Rafi set
                                Nekad su banove letile za vakve stvari.
                                #samokazem
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X