Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Jos jedan pokazatelj da kada ljudi napadaju nekog zbog necega...da lazu, kradu (ko politicari suparnike), da su ovakvi, onakvi, sami su zapravo takvi, a iz aviona se vidi koliko Kengur zeli da bude prihvacen i da ga ljudi vole. Vristi za tim.

    A jako bitno sta misli o Novaku. Koga to briga.
    Samo ta opsesija Novakom mu je debilna.
    Glupander.
    Istina je ovo sto kazes za Nika, ma da ima istine i za ovo sto kaze za Novaka to je svima jasno

    Comment


    • Јадан наш Ноле, сад је у страху да га Ник не победи.....

      Малиша му набија тензију, приметио да се Ноле лако нервира...
      sigpic

      Comment


      • I Nik i Novak žele da budu voljeni...ako kažu drugačije lažu.
        Nego svratih samo da vidim da li će se igrati danas i sviđa mi se raspored
        Nego šta će sad' organizatori sa onim skupim kartama da rade tj.ljudima koji su te karte kupili?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Otkazan ceo dnevni program, ostala vecernja sesija

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Nemoj to da saopštavaš jer su paranoici sad zatečeni. Mada će se do kraja turnira već naći neka urota.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • Bez šale ja bih otkazala sve i ceo turnir pomerila za po jedan dan, tj. ono što je već neko pomenuo ( čini mi se Bojana) finale za ponedeljak
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • [QUOTE=amnesiac;1986536]
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by amnesiac View Post
                  Nemoj to da saopštavaš jer su paranoici sad zatečeni. Mada će se do kraja turnira već naći neka urota.
                  Opšte je poznato da se Novak favorizuje dok se Federer marginalizuje na svakom koraku, novinari ga smaraju sa vanteniskim(igračkim) temama, stalno dobija nezgodne termine i terene, publika zviždi na njegov drugi servis, direktori turnira javno priželjkuju Novaku i Nadalu dobre žrebove itd,itd..


                  A što se Kirgiosa tiče apsolutno je u pravu da Novak na silu želi da se dopadne svima a što se tiče izjave kako Novak ne može da bude najbolji zato što ne može da pobedi njega je prvo glupa jer nit' je Novak bio pravi u tim mečevima nit' je Kirgios reper za bilo šta a drugo tom izjavom je sebi najverovatnije kupio pun džak krompira.
                  Last edited by Chiwwi; 15-05-19, 19:42.

                  Comment


                  • Nema igre danas. Izvor: Supertennis
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Pametno, nema sanse da su tereni u dobrom stanju i da je sigurno za igru
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kiša i dalje pada. Nema šanse da spreme terene sve da ovog trena stane, a neće.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • E sad da vidimo kakav su raspored smislili za sutra, koliko sam ja shvatila, najverovatnije ce krenuti od 10h i igrace 2 meca
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne znam kako ne mogu da naprave ciradu koja ce lepo da sacuva teren :/ Za vikend ce ponovo biti kise, tako da ko zna na sta ce da lici ovaj turnir.

                              Comment


                              • Po dva meča sjutra. 40 u singlu (muškarci i žene po 20)

                                Direktor turnira kaže da za 21 godinu otkako je direktor nije bilo ovakvog dana. Čak i prije toga se ne sjeća da je čitav dan padala kiša tokom turnira.
                                Last edited by amnesiac; 15-05-19, 20:23.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X