Announcement

Collapse
No announcement yet.

¡Hola, Madrid! 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novakovanje
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Molim? Osecam li ja cinizam neki??

      [emoji3]

      Doktora mogu da treniram i ja a zna se da sam davno nudila svoje usluge prvog coveka/zene koja ce da poradi na bodrenju i moralu u boxu (bilo mrtvo more tamo) ...naravno ako mu se igra [emoji4]

      Profi skroz... ozbiljno, koncentrisano, top, takoreci perfektno i eto nama titule niotkuda [emoji173]
      Nas dve smo se otimale da ga treniramo i to onda kada je bilo vrlo nezgodno i kriza

      Elem, dobar turnir za Novaka...
      A od sutra Rim
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • I odmah po zavrsetku meca upalili Bohemian rhapsody. Stvarno rapsodija.

        Ali krece od stihova:

        "So you think you can stop me and spit in my eye
        So you think you can love me and leave me to die
        Oh baby can't do this to me baby"

        Pa, svaka cast Madridjani!
        Last edited by Joker; 12-05-19, 19:19.

        Comment


        • Savrsen tenis! Novaaak

          Bravo i za Stefanosa!
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Comment


            • Novak evidentno svežiji. Išlo mu u prilog što je jedno kolo više odmarao.
              Cicipas se fizički i emotivno ispuho protiv Zvereva i Nadala.
              Kad još dodamo kvalitet jasno zašto je Novak treći put najbolji u španskoj prestonici.

              Comment


              • Bravo SAMPIONE 💪❤️🇷🇸 No. 1 No. 33 masters!!!

                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Covek osvojio masters kao da je pobedio na sparing mecu,vidi se koliko mu znaci
                  Dobar Novak,bas dobar

                  Comment


                  • Bravo Nole..

                    Mali Cicipas se smorio ali nije imao snage da prebacuje sa Noletom pa otud i žurba i greške, itd..

                    Nole je bio odličan na svom servisu ne pamtim od kad na mastersima.

                    Comment


                    • Baš dobro odigrao finale Novak. Svaka čast majstore.

                      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Rutiniranje.
                        Jedino sto moze malo da brine su poeni 9+ razmena. Tu su bili egal. Znaci sto poen duze traje to protivnik ima sanse da ga uzme iste kao i Novak.
                        Obzirom da ce u Rimu i Parizu uslovi biti sporiji nego u Madridu mozemo da ocekujemo vise dugih poena. Bice cupavo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Profesorski savršen Noliša. Stav koji poručuje uzimam ovo, igra skoro bez mane, odličan intenzitet udaraca i taktički savršen.
                          Da se zna ko je br. 1.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos jedan masters be izgubljenog seta .14 titula na sljaci , 9 Masters.
                            U ovom mecu Stefanos nije imao BP, najblize sto je stigao u ovom poslednem gemu je izjednacenje..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Bravo Stefanose, svaka cast! Za godinu dana napravio fenomenalan uspon i rezultate
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zabrinuste me sa @NI-jem, kontam jel sve udure, al vidim da je jutros napisao post.

                                Što se meča tiče bilo je samo pitanje u kakvom izdanju će se Novak pojaviti. S obzirom da je imao kvalitetan intenzitet od početka do kraja pobjeda nije dolazila u pitanje. Brutalan tempo pogotovo u prvom setu.

                                Stefanos je igrao sasvim ok, a mislim i da bi rezultatom to materijalizovao da je Novak bio malo lošiji. Ovako je previše stabilno i čvrsto odigrao da bi Grk imao šansu za nešto više.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X