Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da ce kod nas jos tih tuzba biti, pricam o stranim filmovima, za domace je moguce da su poceli. Bila je neka frka oko Senki, mada samo za onog koji je to postavio.

    Ako zelis sigurnija da budes, vidi neki VPN koji se preporucuje, ne verujem da je neki veliki iznos godisnje.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Da, razmisljam o tome, mada kazu da malo usporuje, ali bolje i to.
      Nisam nista nase skidale, zapravo jesam Senke 1 -.- za dvojku znam da je bila frka.

      Mada ovaj kodi ima da namestim, Vladan samo o njemu prica
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ides preko VPN ili sta sve postoji, nije valjda da pricam kineski Tarantula
        Vrlo opušteno i oslobođeno, još tamo od 2009. i dolaska legendarnog YIFY (ovaj sad nije originalni) i AXXO.

        Pa u Švicarskoj možeš bez problema da skidaš, samo ne smije upload.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Mada ti poznatiji VPN su cesto smece, kao pisu kako je dobra brzina, ovo ono, a ispadne neka jadna. Neki lik na yt je testirao sve te poznatije VPN-ove, mozda je za dva ili tri rekao da korektno obavljaju posao. Tako da ono, ima i kod tih stvari dosta smeca.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Vidi ti Švajcarce, kod Nemaca je baš frka i da pogledaju torent.

            Ti si Vuce ono opusten sve neregeularno i kaznjivo radis?

            I samo da skrenem paznju da je na vecini foruma kod nas zabranjeno deliti torente javno..eto to sve hocu da kazem.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja, iskreno, najopuštenije, čak i na poslu besramno skidam sve i svašta.

              Sećam se nekada davno, kada sam tek došao u Bg, da je jednom ortaku (tačnije gazdi od stana u kom je živeo) stiglo neko pismo iz USA u vezi sa piraterijom. Ne mogu da se setim da li neka opomena ili śta je bilo u pitanju, znam da mu je gazda napravio problem, ko zna šta je pomislio. Poprilično sam siguran da je reč kradja koriśćena.
              Last edited by mark !t zer0; 24-01-20, 16:04.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Besramno

                Vidim da ne pitate, ali ipak da vam kazem, film koje su preporucile cure na tw, a kojj sam skinula i gledacu ga za vikend je Male zene.

                Citala sam ovaj roman Luize Mej Olkot odavno, onako je bas zenski, lep i topao.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Uglavnom cimaju za domace stvari. Ja to resavam tako sto imam nalog na skoro svakom vecem privatnom trackeru. Nisi 100% bezbedan, ali je dovoljno za sada. Kada ne bude, iznajmicu seedbox, prakticnije mi je od VPN-a.

                  Comment


                  • I ja koliko znam problem je sa domacim sadrzajem, tu se treba bas paziti.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Samo opušteno skidaj redom i ne brini.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ti si Vuce ono opusten sve neregeularno i kaznjivo radis?
                        Ne znam o cemu pricas i ko si ti

                        Pogledace se Little Women ovih dana u khm.... bioskopu...khm.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Vidi ti Švajcarce, kod Nemaca je baš frka i da pogledaju torent.

                            Ti si Vuce ono opusten sve neregeularno i kaznjivo radis?

                            I samo da skrenem paznju da je na vecini foruma kod nas zabranjeno deliti torente javno..eto to sve hocu da kazem.
                            Moj buraz iz svabije se iskvario dok je bio kod mene na odmoru, pa je nastavio sa istom praksom i kada se vratio kuci. Skidao je bez problema americke sadrzaje, ali cim je naleteo sa nemackog muzickog autora stigla kazna od 700 eur... preko veze (da i toga ima u nemackoj) spustena na 250. Domaci autori angazuju advokate koji onda organizuju hajku na divljake. Kod nas toga jos uvek nema, ili barem ja nisam cuo. Inace Kodi sa "bezobraznim" add onovima vam je sustinski isto kao i da ste skinuli torrent. Jedno vreme sa starijom verzijom, sam bio siguran da je internet provajder ponekad na kratko iskljucivao net kada ih koristite...

                            Comment


                            • Izasao dobar snimak za Uncut Gems.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Gledao neko?

                                Victoria

                                Comment

                                Working...
                                X