Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bukvalno nemam snage i hrabrosti da napadnem Irishman-a, 3.5 saaaata, ja toliko ne mogu ni da spavam u kontinuitetu.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Bukvalno nemam snage i hrabrosti da napadnem Irishman-a, 3.5 saaaata, ja toliko ne mogu ni da spavam u kontinuitetu.
      Ja odustao posle pola h. Moram ono pogledati iz 4 dela, ne drži mi pažnju uopšte. Nije mi ni interesantno ali su ekstra glumci.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Ja ne biram Kokoškovu sastav i ne govorim da filmovi ne treba da se snimaju više. Ne bi bio problem da se razumeš u sve po malo, nego si ti pametniji od Kokoškova i Holivuda. E to je već uspeh.
        Pametan sam, mislim da jesam. Niko mi nije rekao da sam glup., sta vise... Od Kokoskova verovatno nisam, ne znam coveka. Samo znam da od tebe jesam.

        Teraj Miloja, zovi Radonju ''slameni sesir'' ( ma sta to znacilo idejnom tvorcu ovog master dela ) divi se prevrtacu guma ..Ono sto je pohvalno, prebacio si se na latinicu.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Ja odustao posle pola h. Moram ono pogledati iz 4 dela, ne drži mi pažnju uopšte. Nije mi ni interesantno ali su ekstra glumci.
          Glup film, napisao sam ti to. Odgledao sat, izgasio i cao zdravo. Filmovi gde glume zvezde zajedno su uglavnom losi. KRS!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ne bih rekao da je krš sa onakvom glumačkom postavom, mora biti ekstra, ali deluje kao već vidjeno, malo kao da ne pripada vremenu i tako. Ne mislim da je film loš, naprotiv, samo mislim da me neće odraditi na neko ludačko oduševljenje. Da će biti ono "aha, ovo još nisam video".

            Ima mi kao Goodfellas vajb logično.

            L'immortale izašao. To je kratak prikaz kako film pokvari godine rada i kako nijedna serija nije imuna na sranja. Gomorra je do ovoga bila najbolja serija na svetu, bez premca, posle filma i saznanja da je Ćiro živ, iskreno me boli kurac da odgledam 5. sezonu. Ja kad mi se gledaju bajke pustim Narcosa, hteo sam da ostane hardcore do kraja a ne da se ulizuje debilnim gledaocima koji plaču za Ćirom. Eto tako propada umetničko delo, kad umetnici rade prema tržištu a ne prema zamisli.




            Dovoljno je pročitati 4. komentar buzdovančine
            Last edited by Cassius Clay; 09-12-19, 18:33.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Korejski Parazit, ubedljivo najbolji film godine!!! Možda i poslednjih dve-tri

                  Nadam se da Banderas uzima za glumca
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Ne bih rekao da je krš sa onakvom glumačkom postavom, mora biti ekstra, ali deluje kao već vidjeno, malo kao da ne pripada vremenu i tako. Ne mislim da je film loš, naprotiv, samo mislim da me neće odraditi na neko ludačko oduševljenje. Da će biti ono "aha, ovo još nisam video".

                    Ima mi kao Goodfellas vajb logično.

                    L'immortale izašao. To je kratak prikaz kako film pokvari godine rada i kako nijedna serija nije imuna na sranja. Gomorra je do ovoga bila najbolja serija na svetu, bez premca, posle filma i saznanja da je Ćiro živ, iskreno me boli kurac da odgledam 5. sezonu. Ja kad mi se gledaju bajke pustim Narcosa, hteo sam da ostane hardcore do kraja a ne da se ulizuje debilnim gledaocima koji plaču za Ćirom. Eto tako propada umetničko delo, kad umetnici rade prema tržištu a ne prema zamisli.




                    Dovoljno je pročitati 4. komentar buzdovančine
                    Koji si ti buzdovan, hvala sto si napisao da je Ciro ziv. Ajde sad prepricaj ceo film...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Pa vidiš iz trailera. Film je o njegovom životu, nema veze sa Enzo scenom. Trebao mu je pucati u oko. A i interesuje me priča oko Enza hoće li ili neće da se pojavi njegov stariji brat, jer je Emanuelle Sibillo u pravom životu ubijen a stariji brat Pasquale ga sveti, pa posle pola godine završava u tvorzi.




                      Korejski parazit gledao ali nisam impresioniran toliko, ok film.

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Pa vidiš iz trailera. Film je o njegovom životu, nema veze sa Enzo scenom. Trebao mu je pucati u oko. A i interesuje me priča oko Enza hoće li ili neće da se pojavi njegov stariji brat, jer je Emanuelle Sibillo u pravom životu ubijen a stariji brat Pasquale ga sveti, pa posle pola godine završava u tvorzi.




                        Korejski parazit gledao ali nisam impresioniran toliko, ok film.
                        Ciro je poginuo na onom groblju mislim. Ne mogu se setiti scene, jel mogao ostati nekako ziv?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nije nego ga upucao na brodu Enzo i ovaj pao u vodu. Glupost veka ako je to kao isplanirano i ako je on l'immortale. Pa nije ovo bajka Eskobar El Čapo prženje, ovo je prava muška serija. Ne sme niko da preživi jer nije realno da neko preživi. Sad mi tu prave neke superheroje, smorčina.

                          Nadam se da je mrtav, već sam pričao sa nekom devojkom i neće da gleda dalje ako je živ. Ispade suburra ozbiljnija sa završetkom druge sezone.
                          Last edited by Cassius Clay; 09-12-19, 21:55.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zamisli svijet u kojem je nominovan Harington, a nije De Niro. Haos.
                            Lista nominovanih za serije im je jeziva, ja za pola onih stvari nisam cuo. Uglavnom imaju dosta cudne nominacije, a neretko imaju jos cudniji izbor pobednika u odredjenoj kategoriji.
                            Last edited by Ricma; 10-12-19, 12:52.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Lista nominovanih za serije im je jeziva, ja za pola onih stvari nisam cuo. Uglavnom imaju dosta cudne nominacije, a neretko imaju jos cudniji izbor pobednika u odredjenoj kategoriji.
                              Sto se tice serija, komedije sam sve cula, ali sam samo Fleabag pocela da gledam i nesto mi se nije svidela.
                              A od miniserija i drama sam odgledala po 2, Killing Eve i Big Little Lies, kao i Catch 22 i Chernobyl, ocekivala sam nominaciju za When they see us, ona je bas odlicna miniserija
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Us, nazalost, nije tako uspesan film kao Get Out iako je bio na dobrom putu. Prvi deo filma je odlican, sve ide kako treba, medjutim kad film jednom krene da pada u drugom delu, vise se ne zaustavlja. Lepo snimljen, zanimljiv, sa dobrom atmosferom, glumci su odlicni (Lupita pogotovo), ali scenario je taj koji film vuce nadole zbog svojih nelogicnosti i rupa. Stice se utisak da je Jordan pozurio sa snimanjem filma i da je morao jos par puta da prodje kroz scenario.
                                Ipak, i te kako je gledljiv, nije dosadan, ima dozu jeze i napetosti.

                                7/10

                                https://www.imdb.com/title/tt6857112/?ref_=fn_al_tt_1
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X