Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Irishman u WEBRip na torentima.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment




    • Jedan od najboljih filmova svih vremena, jebeno remek djelo!!!



      Najveci briljira!
      sigpic

      Comment


      • Gledam sutra.
        Bas si me obradovao sad

        Comment


        • Film je briljantan, ovo je instant klasik Ljubisa
          sigpic

          Comment


          • Videcemo sutra

            Comment


            • Kakva je filmcina Irishman Najveci je Skorseze.

              Sramota za akademiju ako De Niru ne daju Oskar za ovo.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Prekucali su i Pesi i Pacino, nema dovoljno Oskara za sve jbg

                Odgledao sam ovaj in conversation, mislio sam da ce mi CGI smetati ali nije uopste, cak je ovo top upotreba tehnologije. Inace kad vidis ljude od 75 godina i sa koliko strasti pricaju o filmu, glumi, kamerama, Pesi kaze imamo 100 sociva, ne znam u koje da gledam, nevjerovatni su, legende bas. Koliko Martin misli na detalje, kako se krecu, kako pricaju, koliko su brzi i spori jer glume razlicite periode zivota, zastrasujuce bas.

                Scena kad Irac zove Hofinu zenu je heartbreaking, prekucao De Niro bas.

                I kako Martin ubija sa sountrackom
                sigpic

                Comment


                • A šta je sa box officeom i Irishmanom?

                  159.000.000 dolara koštao da se uradi, a pukli su na kino blagajnama.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Prekucali su i Pesi i Pacino, nema dovoljno Oskara za sve jbg

                    Odgledao sam ovaj in conversation, mislio sam da ce mi CGI smetati ali nije uopste, cak je ovo top upotreba tehnologije. Inace kad vidis ljude od 75 godina i sa koliko strasti pricaju o filmu, glumi, kamerama, Pesi kaze imamo 100 sociva, ne znam u koje da gledam, nevjerovatni su, legende bas. Koliko Martin misli na detalje, kako se krecu, kako pricaju, koliko su brzi i spori jer glume razlicite periode zivota, zastrasujuce bas.

                    Scena kad Irac zove Hofinu zenu je heartbreaking, prekucao De Niro bas.

                    I kako Martin ubija sa sountrackom
                    Odgledao i ja in convesation, jbga sam se pustio nakon credits-a, kul razgovor Pesi je bas neverovatan, tako da dodje i izdominira nakon 10-15 godina pauze/penzije. Maestralan je bio.

                    Jeste jebena ta scena kad irac zove Hofinu zenu, ali ima bas dosta iconic momenata. Spoilers:

                    Spoiler

                    Meni mozda i najbrutalnija scena kad Irac ubija Hofu. Bez ikakve pompe, bez ikakvih govora, bez ikakvih pogleda, samo dva metka u potiljak i dovidjenja. Brutalno. Ceo onaj deo kad De Niro prima nagradu je sjajno uradjen. Hofa koji se gleda sa Raselom i Tonijem dok on jede biftek a oni pricaju o njemu, pa onda onaj it is what it is deo, fenomenalno. Pa i onaj deo kad su u zatvoru, koliko je jebeno depresivan. Film je krenuo visoko od samog pocetka, ali poslednjih sat vremena je nesto sto samo Skorseze moze da proizvede.


                    -Your lawyer is dead
                    -Who did it?
                    Na patos odma

                    Originally posted by Tarantula View Post
                    A šta je sa box officeom i Irishmanom?

                    159.000.000 dolara koštao da se uradi, a pukli su na kino blagajnama.
                    Netflix je radio film. Nije uopste plan bio da se gura u bioskope, pustili su ga u par bioskopa samo da bi mogao da se kvalifikuje za oskare.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • I heard you paint houses?

                      Spoiler
                      Da do juce su bili na vrhuncu i onda onakav pad na kraju u zatvoru, tuzno za vidjeti bas. Scena kad lome hljeb je uzasna posle svega i Ras koji ponavlja fuck 'em fuck 'em fuck 'em

                      Ta scena kad ubija Hofu se gradila toliko dugo da je to nesto nevjerovatno, Ras mu trazi da skine naocare u kolima, pa ode na avion, vidi ga u kolima kako ceka na sastanak, dodje do kuce, izvidi situaciju, sjedne pozadi da ga pokupe, pokupe ga i dovedu kuci, ubije ga i vrati se avionom do Rasa u kolima i stavlja naocare. Bez pitanja, bez pogovora. Ali noc prije gleda u telefon na krevetu, srceparajuci pogled kad mu Ras kaze sam je to uradio sebi dok pravi salatu, a vojnik je vojnik, ne postavlja pitanja i ne preispituje, radi sto mu se kaze. Mora opet da se gleda za vikend, odavno me neki film nije ovoliko odusevio na prvu, vratio u neko vrijeme kad sam poceo da otkrivam ovakve stvari, Martin je i dalje na vrhuncu.


                      Netflix filmove daje u bioskop samo kad zele da udju u konkurenciju za nagrade, dvije-tri nedelja i to je to. Ne prave oni filmove da bi bili u bioskopima
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali Pacino je imao nekoliko prejakih replika

                        Spoiler
                        "Which Tony? Everybody is named Tony"

                        “So what they’re all cousins?”
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobri su, laganoze puknu 160.000.000 dolara i nikom ništa.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Dobri su, laganoze puknu 160.000.000 dolara i nikom ništa.
                            Pa ne puknu, oni će u žestokom plusu biti zbog ovoga.
                            Last edited by bici; 29-11-19, 14:36.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Zaista neverovatan film i velicanstvena 4 matorca

                                Steta sto nije trajao 6 sati

                                Comment

                                Working...
                                X