Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo kad na trenutak zanemaris Hoakina, vidi se koliko je film jedno veliko meh.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Da li neko zna gde mogu da nadjem torrent za The Girl With Dragon Tattoo, ali originalnu svedsku verziju. Prilično je hitno.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Izvoli

        To je skracena verzija od 2h i 30m.
        Produzena verzija filma su prve dvije epizode iz serije Millennium.
        Link za Millennium

        The Girl Who Played with Fire (2009) je treca i cetvrta epizoda, a posljednje dvije su The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2009).
        sigpic

        Comment


        • Gledao sam filmove, vrh su. Baš onako super. Samo ne treba gledati američke verzije jer su sranje.

          Comment


          • Originally posted by Arnel.S View Post
            Izvoli

            To je skracena verzija od 2h i 30m.
            Produzena verzija filma su prve dvije epizode iz serije Millennium.
            Link za Millennium

            The Girl Who Played with Fire (2009) je treca i cetvrta epizoda, a posljednje dvije su The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2009).
            Nažalost, mislim da je greška kod prvog linka. Pokušavao sam danas, iako je u opisu sve kao da je svedski, ipak je americka verzija sa Craigom.

            Ako sam razumeo dobro, ovih 6 epizoda su ustvari 3 filma?

            Ja sam ih gledao, ali sam obecao koleginici, i sad sam u problemu, nigde ne moze da se nadje ispravan link.

            U svakom slučaju, hvala puno, verovatno ću probati sa serijom.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Skinite Leonflix i gledajte sve na miru. "Koleginici". Ložiš se na nju pa joj nalaziš linkove, stare grobarske fore.

              https://leonflix.me/

              Comment


              • Rijetkost je da je remake bolji od originala, ali je Fincher prevazisao original.



                @mark

                Izvoli
                Ovo je ispravna verzija sigurno, a i nije rezana.

                Da, tih sest epizoda su tri filma.
                Last edited by Arnel.S; 22-12-19, 20:44.
                sigpic

                Comment


                • Još jednom hvala, sad ću da ga skinem.

                  I meni je Fincherova verzija odlična. Previše su mi bila ona 3 filma, ali vredi ih pogledati svakako.

                  @urke e, moj brate, da je bar to u pitanju, nego sam previše dobar, to je moje proklestvo.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Odgledah Irishmana. Sve ste manje-više već rekli, pa ću samo da kažem da ja nikad nisam odgledao neki gangsterski film koji je ovako dobro dočarao prazninu takvog života. Što se trajanja tiče, jedini naporan deo mi je bio onaj po sudnicama na nekih sat, sat i po. Samo to su mogli/trebali da skrate. Kraj mi je brutalno dobar.

                    Comment


                    • Joker ima jedan ogroman problem, da mi ne znamo kakav je to lik, da ne znamo sve o njemu taj film bi bio genijalan, za sva vremena, medjutim u filmu je Joker priglup najblaze receno, dok svi znamo da je ustvari to ako ne najinteligentniji, a ono jedan od najinteligentnijih likova.
                      sigpic

                      Comment


                      • HRT1 - 20:10 - It's a Wonderful Life - 1946
                        sigpic

                        Comment


                        • [emoji173][emoji173][emoji173]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kakav vam je Scorseseov Silence iz 2016?
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Meni je fenomenalan.

                              Comment


                              • Meni se takodje svideo, ali napominjem da je vrlo spor, verovatno najsporiji Skorsezeov film, i da traje preko 2 i po sata. Rekao bih da je iz one kategorije - ili ti se svidi ili ti je smor, nema izmedju.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X