Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Podelite strim.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Jojo Rabbit je predobar.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Molim vas recite mi da neko troluje opasno i nabija ocjene ovoj sprdnji od filma?

            https://www.imdb.com/title/tt3104988/
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Jojo Rabbit je predobar.
              Bukvalno ga stavio na watchlistu pre 2-3 dana. Video trailer na HBOu valjda i delovao mi interesantno. Gledaće se uskoro onda.

              Originally posted by Vladan View Post
              Molim vas recite mi da neko troluje opasno i nabija ocjene ovoj sprdnji od filma?

              https://www.imdb.com/title/tt3104988/
              A što oćeš, top film za pogledat s lepšom polovinom.
              Jbg sad ako se očekuje neki kvalitet

              Spoiler
              Od onog burazera bih verovatno ja bolje odglumio

              Comment


              • Sta vi gledate
                Ovo lici na neki Bolivudski
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Film je katastrofa, ja rekoh nesto lagano da se pogleda jer ima dobre ocjene i kritike i publike, mora da su Kinezi glasali jer drugog objasnjenja nema. Film je uzasan, jedan od najgorih koje sam pogledao u poslednjoj deceniji
                  sigpic

                  Comment


                  • Danas u 21h za na Pink Actionu za sve ljubitelje dobrog ratnog štiva i Bredli Kupera ide film Snajperista. U pitanju je potpisan film Klinta Istvuda, rađen po istinitom događaju, po najsmrtonosnijem snajperisti u američkoj vojnoj istoriji Krisa Kajla koga maestralno glumi Bredli Kuper.

                    Film je napravljen 2014. kada je pazario šest nominacija za prestižnu nagradu Oskar i te sezone ubiro sve plodove gledanosti i finansijske dobiti.

                    Pored već pomenutog Bredli Kupera, žensku ulogu je fantastično iznela Sijena Miler.

                    Comment


                    • Ford v Ferrari
                      Veoma dobra zabava sa odlicno odradjenim trkama. Glumacka postava je odlicna, a Bejl rutinski to sve odradjuje.
                      Last edited by Mr. Wolf; 02-01-20, 20:37.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Marriage Story odličan
                        Driver i Scarlett razbili
                        sigpic

                        Comment


                        • Neki horor? Psihološki

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Ford v Ferrari
                            Veoma dobra zabava sa odlicno odradjenim trkama. Glumacka postava je odlicna, a Bejl rutinski to sve odradjuje.
                            to mi je trebalo, samo laganica neka, sad ga trazim ako ima na torrentu

                            vidi ga urke, horor, to se jos gleda? mozda sam u zivotu pogledao koji deo "Saw" i to je to, tj gledao sam skoro kad neki deda veže ribu lisicama za krevet u nekoj nedodjiji, uzbudi se previše i izda ga srce, možeš to da pogledaš
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Idemo u neku nedodjiju posle, negde kod Tare, pa da se pokenjamo u gaće masovno. Pošto niko ne pije, horor je dobra bleja. Ženskadiji treba zagrljaj, sve lakše ide uz dobar horor.

                              Comment


                              • hahahaha čuj nedodjija pa film

                                veruj mi, zajebi lap top, zajebi domet, samo hrana, piće, droga ko voli, ko ne voli jbg, posle 3 dana ko nov dolaziš, tek skontaš koliko glavu puniš bespotrebnim informacijama

                                ko može takav izlet da organizuje 1 ili 2 puta godišnje, taj je na konju

                                ali ako je u službi nežnijeg pola, molim čoveku da se dostave filmovi!
                                Last edited by mark !t zer0; 03-01-20, 16:10.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X