Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Samo muzicku umetnost mogu da ponavljam unedigled, pa i tu je potrebna pauza, sve ostalo tesko bas, mada uvek ima izuzetaka naravno.
    Nije da ih i ja gledam bez pauze , uvek prođe neko vreme pa se čovek seti i pogleda i bude mu merak.

    Comment


    • Nije da nisi u pravu, ali ja toliki spisak neodgledanih filmova i serija imam unazad nekoliko godina i samo dodajem novo tako da pomisao da gledam nesto vec odgledano me ne privlaci previse, jedino ako natrcim na teveu. Mada ok, nije da nema sta bih gledala opet, ali tamo nekada, kasnije, ima vremena.

      E pre neki dan sam skinula sa spiska, znam da su ga ovde mnogu glledali

      https://m.imdb.com/title/tt1935179/?ref_=m_rt_li_tt

      Dobar je.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ono je bilo vise retiricko pitanje
        Samo muzicku umetnost mogu da ponavljam unedigled, pa i tu je potrebna pauza, sve ostalo tesko bas, mada uvek ima izuzetaka naravno.

        Tako recimo planiram ovih dana ponovo
        https://m.imdb.com/title/tt0087884/?ref_=m_rt_li_tt
        davno je bilo kada sam ga gledala prvi put, a upravo slusam Ry Coodera
        Obavezno na spisak ubaci zadnji album, ima par sjajnih

        Comment


        • A koji ste film najvise puta gledali?

          Ja sad nesto razmisljam i verovatno je Matrix taj film. Siguran sam da sam ga gledao vise od 5 puta.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ne gledam često filmove više puta meni jednostavno pitanje.
            https://www.imdb.com/title/tt0367555/

            A ovaj drugi obično sa ženama.
            https://www.imdb.com/title/tt0101761...1?ref_=nv_sr_1

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Mada ok, nije da nema sta bih gledala opet, ali tamo nekada, kasnije, ima vremena.
              Kad dođeš u moje godine biće vremena.

              Originally posted by Mr. Wolf View Post
              A koji ste film najvise puta gledali?
              Uh, pa možda je to Leptir. 'Bem li ga, nisam brojao, dugačak je spisak više puta odgledanih. Istočno od raja i 12 gnevnih ljudi su mi takođe u samom vrhu.

              Volim ja da repriziram i neke filmove koji su dobra zabava, opuste te, recimo neke akcione komedije poput Smrtonosnog oružja. Gibson i Glover su briljantni.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                A koji ste film najvise puta gledali?

                Ja sad nesto razmisljam i verovatno je Matrix taj film. Siguran sam da sam ga gledao vise od 5 puta.
                Ko zna koliko ih imam koje sam pogledao preko 5, pa i 10 puta. To uglavnom na TVu. Ne sećam se da sam nekad skidao film specifično sa namerom da ga pogledam po drugi put, osim ako ga ne gledam u (drugačijem) društvu. Tako da pretpostavljam da bi tu titulu odneo neki domaći. Ko to tamo peva? Od novijih možda Kengur, pošto je svaki mesec na nekom kanalu

                Od stranih, pamtim da sam kao klinac više puta gledao Bogovi su pali na teme (The Gods Must Be Crazy), Matrix isto, ali prvi deo pre svega. Die Hard? Od "novijih" mi padaju na pamet In Bruges, Cloud Atlas, Faunov lavirint i Apocalypto.

                Mada je to sve nagađanje

                Comment


                • Da, kad kazem Matrix, mislim na prvi deo To se podrazumeva.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    A koji ste film najvise puta gledali?

                    Ja sad nesto razmisljam i verovatno je Matrix taj film. Siguran sam da sam ga gledao vise od 5 puta.
                    Umri muski i Sam u kuci, naravno 1,2,3 [emoji38]

                    A imam i dva ljubavna: U stvari ljubav i Jednog divnog dana

                    Naravno tu je neprevazidjeni Zivot je divan (sa Dz.Stjuartom).
                    Osim poslednjeg ove gore ne bih gledala skoro

                    Pa ne mogu to da ti kazem jer nemam pojma. Svaki put kada naletim na Hickoka, Felinija i sve ostale gledam. Pre neku noc bio je Bekstvo iz Sosenka, gledala drugi put.
                    Petparacke price sa starijim bratancem skoro.
                    I nikada necu tako nesto da preskocim, eto njega uvodim polako u klasike i must watch, ali da namerno sad...aha ajde da skinem Ptice ili Amakord, to vec ne. Ne sada, kasnije sigurno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sad se setih, ako se računa. Mamu sam mučio da mi Hiawathu (animirani) pusta na VHSu bar jednom dnevno, tako da tehnički gledano, verovatno on odnosi pobedu

                      Jao da, evo podseti me Olja. Sam u kući isto ko zna koliko puta odgledan

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Obavezno na spisak ubaci zadnji album, ima par sjajnih
                        Spisak imam samo za sedmu umetnost

                        Preslusala sam, dobar je dobar
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          A koji ste film najvise puta gledali?

                          Ja sad nesto razmisljam i verovatno je Matrix taj film. Siguran sam da sam ga gledao vise od 5 puta.
                          Pad kuce Aserovih - Vinsent Prajs at his best.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ne mogu da prestignu Avatar po zaradi, pa moraju opet da pustaju Endgame u bioskopima (ovog puta sa par dodatnih scena) kako bi i to najzad ostvarili
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment






                            • Last edited by Mr. Wolf; 25-06-19, 22:32.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Odgledao sam sinoć Captain Marvel, i mogu reći da je najlošiji film u Marvelovom univerzumu.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X